EGF ارشد لبه های بالا تیف ریور فالز 2-1 در 8A نیمه نهایی

تیف ریور فالز — دو تا از برترین بازیکن دفاعی در بخش 8A هستند دروازه بان نوح Rupprecht و defenseman اوان انبوه از تیف ریور فالز.

وقتی که می آید برای دفاع از, اما, East Grand Forks ارشد بالا تا به حال دست بالا را در برابر Prowlers.

موج سبز لبه تیف ریور فالز 2-1 در اینجا پنج شنبه شب در مرحله نیمه نهایی از بخش 8A پسران دبیرستان در مسابقات هاکی. موج سبز برگزار شد فرمانده 35-11 استفاده در عکس در هدف.

که در ادامه یک روند است. ارشد بالا است 3-0 برابر Prowlers این فصل outscoring آنها 8-2. در تمام سه بازی موج تا به حال 35 یا عکس های بیشتر بر روی هدف است. در هر سه بازی Prowlers تا به حال کمتر از 15 عکس در هدف.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

کنترل جن بود و یک کلید برای ارشد ،

“به نظر می رسد خوب دفاع” ارشد بالا مربی تایلر Palmiscno گفت. “اما من فکر می کنم ما بازی سریعتر. ما صرف مقدار زیادی از زمان در ما توهین آمیز در منطقه است. آنها را دریافت نمی کند بسیاری از فرصت به ثمر رساند.

“ما می دانستیم که این امر می تواند یک کتک کاری در گوشهای.”

ارشد بالا گرفت 1-0 شود در 13:02 علامت در دوره اول که لوگان اسپنسر سیلی در یک شات از بالای دایره.

موج ساخته شده آن را 2-0 در مرحله دوم که کارسون Schlenk گل در 3 بر 2 شکست.

“ما خوب بازی می کند در هر دو اهداف” Palmiscno گفت. “ما راه اندازی یک با عبور از گوشه. دوم یک شات زیبا در یک راش بازی است.”

در غیر این صورت موج نمی توانستم جن گذشته Rupprecht که تا به حال 33 موجب صرفه جویی در.

“او تا حد زیادی به کار با کم نمره بازی ها” Palmiscno گفت. “هرگز آن را مانند به نظر می رسد او و دیدنی صرفه جویی چرا که او همیشه در چنین موقعیت خوب.”

تیف ریور فالز کشیده در عرض 2-1 در تاکر Skime هدف 1:18 باقی مانده است.

برای Prowlers از دست رفته فرصت شد مهم است.

“ما تا به حال یک زن و شوهر از شکوه شانس در اولین دوره” کننده آن مربی تیم Bergland گفت. “اگر ما دفن آنها می تواند تغییر پیچیدگی از این بازی است. متفاوت است زمانی که شما در حال بازی با یک منجر شود.

“اما ما نمی دفن عکس. East Grand Forks زمانی که آنها تا به حال فرصت است.”

Austin کولی تا به حال 10 صرفه جویی در هدف برای ارشد ،

دوم-کشت ارشد بالا طول می کشد یک 20-4-2 رکورد به بخش قهرمانی بازی اینجا را در 7 p. m. روز شنبه, فوریه. 27 برابر دانه بالا Warroad. تیف ریور فالز بسته با یک 15-11-1 خوانده شده را علامت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>