موسسات آموزشی در J&K, Ladakh بسته

Security guard wearing mask standing outside PVR Cinema in Jammu on Wednesday. (UNI)
گارد امنیتی با پوشیدن ماسک ایستاده در خارج PVR سینما در جامو روز چهارشنبه. (UNI)

جدید COVID-19 مورد و 35 گزارش های انتظار

مربیگری مراکز بسته در جامو Baramulla

Govind Sharma
جامو Mar 11: از Coronavirus تهدید جامو و کشمیر دولت امروز دستور تعطیلی تمام موسسات آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها تا 31 ماه مارس در حالی که هیئت مدیره امتحانات و امتحانات ورودی برگزار خواهد شد و طبق برنامه.
به طور همزمان Ladakh دولت نیز بسته تمام کالج ها و دانشگاه ها در دانشگاه تهران تا 31 مارس است.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
“همه موسسات آموزش (عمومی و خصوصی) از جمله مدارس و دانشگاه ها از J&K دانشگاه تهران را به حالت تعلیق در تدریس و کلاس کار تا 31 مارس” Bhupinder کومار مدیر ملی بهداشت ماموریت به خبرنگاران گفت: در اینجا در این شب.
کومار گفت که هیئت مدیره و رقابتی آزمون انجام خواهد شد به عنوان در هر برنامه خود را در حالی که عمومی است که توصیه می شود برای حفظ فاصله اجتماعی و جلوگیری از سفر غیر ضروری و استفاده از حمل و نقل عمومی.
“اجتماعی, سیاسی و سازمان های مذهبی می خواست برای جلوگیری از تجمع بزرگ و توابع” او اضافه شده است.
او گفت: وضعیت است که به سرعت در حال تحول است; با این حال, آن است که بررسی و نظارت بسیار نزدیک است. او در ادامه گفت که 1211 مسافران و افراد در تماس با موارد مشکوک قرار داده شده است فعال تحت نظارت 150 از این که تکمیل نظارت دوره 28 روز و 12 تحت بیمارستان قرنطینه.
“عنوان بسیاری از 64 نمونه از موارد مشکوک فرستاده شده اند برای تست تا کنون 28 را منفی گزارش شده و قبل از آن دو مورد که گزارش شده با بار ویروسی, یک آزمایش مثبت است. یکی دیگر این است که مجددا در حالی که 35 گزارش انتظار,” او اضافه شده است.
کومار همچنین گفت که یک فرد گزارش شده با بار ویروسی و نمونه فرستاده شده به NCDC دهلی نو برای تایید و افزود: “به عنوان رمان کورونا ویروس (COVID-19) هیچ درمان قطعی بنابراین پیشگیری است, بهترین, هر فرد می تواند کمک به محافظت از خود را برای محافظت از دیگران چه در خانه و جامعه بهداشت و درمان سیستم محل کار و یا سیستم حمل و نقل.”
دولت خواست همه, اجتماعی, مذهبی و سیاسی سازمان برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ گفت و افزود: “ما سپاسگزار است که بسیاری از سازمان ها در پاسخ به توصیه های ما و معوق چنین باشد”.
پیش از آن در روز دولت همچنین اعلام کرد بسته شدن سالن سینما در سراسر جامو منطقه است. سینما سالن در تمام 10 منطقه جامو استان بسته باقی خواهد ماند تا 31 مارس” اصلی, وزیر, اطلاعات, Rohit Kansal توییتی.
Kansal گفت: تمام مربیگری مراکز در منطقه جامو بسته باقی خواهد ماند تا 31 مارس است. مربیگری خصوصی مراکز نیز بسته باقی می ماند در Baramulla تا 31 مارس است.
این جامو دانشگاه دستور داده است که کار تدریس را به حالت تعلیق باقی می ماند تا 31 مارس. این CBCS (جزئی امتحانات) البته کار امتحانات از M. Phil & Ph. D نیز به تعویق افتاد تا 31 مارس است.
بیشتر, مطالعه, سالن کتابخانه مرکزی نیز بسته باقی می ماند.
“دانشگاه نیز تصمیم به برگزاری جلسات منظم در محوطه دانشگاه. تمام امتحانات در حال حاضر اطلاع توسط دانشگاه تا 31 مارس willbe برگزار شد به عنوان در هر برنامه” یک مقام جزوه گفت.
اما دفاتر از دانشگاه جامو باقی خواهد ماند کاربردی به عنوان معمول است.
در ضمن Ladakh دولت بسته شده است همه کالج ها و دانشگاه ها در قلمرو اتحادیه از امروز تا 31 ماه مارس به عنوان یک اقدام احتیاطی در نظر گرفتن شیوع کروناویروس.
“با در نظر گرفتن شرایط حاکم و به عنوان یک اقدام احتیاطی برای مهار COVID-19 تمام کالج ها و دانشگاه Ladakh باید بسته باقی می ماند تا 31 مارس” کمیسر-وزیر آموزش عالی UT لاداخ Rigzian Sampheal گفت: در یک سفارش.
مدارس در تمام قلمرو اتحادیه Ladakh بسته شدند توسط دولت در هفته گذشته.
76-مرد ساله, Mohmmad علی که به تازگی به دانشگاه تهران و ایران, درگذشت SNM بیمارستان در له را آزمایش کرده است منفی ها برای COVID-19, Sampheal گفت.
او گفت: 27 نمونه فرستاده شده است برای تست از آن نتایج برای 11 دریافت شده و دو آزمایش مثبت است.
UT را Chushot Gongma منطقه با افرادی که بازگشته بود پس از زیارت در ایران شده محاصره و تحت مهار سیاست برای کنترل این بیماری همه گیر و همه لوازم ضروری بودن ارائه شده به روستاییان توسط دولت, او گفت:.
به عنوان بسیاری از 18000 نفر شده اند به نمایش در له فرودگاه تا تاریخ او اضافه شده است. (PTI)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>