یادداشت سردبیر: استان آسانسور paywall برای همه COVID-19 پوشش


این استان باز کرده است تا دسترسی کامل به تمام داستان های آنلاین در مورد رمان coronavirus و COVID-19 رایگان. PNG

این استان باز کرده است تا دسترسی کامل به تمام داستان های آنلاین در مورد رمان coronavirus و COVID-19 رایگان.

در چند هفته کوتاه جهان ما تغییر کرده است. ما امروز در نشست چالش های بی سابقه ای به جهان دعوا COVID-19 و افراد در سراسر دولت و موسسات پیوستن شهروندان عادی برای رویارویی با این بیماری همه گیر.

اخبار از بهترین و قابل اطمینان ترین منابع هرگز مهم تر بوده است. در استان ما روزنامه نگاران هستند که در خط مقدم آوردن شما بیشتر به روزترین مطالب و اخبار.

ما نیز مفتخریم که تبلیغ ما را انتخاب کرده اند ما را به عنوان راهی برای ارتباط با شما در مورد آنچه انجام می دهند در این شرایط بی سابقه ای.

برای کمک به کانادایی ها در این زمان بحران ما برداشته ما “paywall” به اخبار ضروری به بیشترین تعداد از مردم است. این اجازه می دهد تا دسترسی کامل به تمام داستان های آنلاین در مورد رمان coronavirus و COVID-19 رایگان. اگر شما یک مشترک شما دسترسی نه تنها به این اطلاعات اما به همه ما دیگر محتوای آنلاین نیز هست.

اگر شما مشترک نسخه قابل چاپ شما می دانید که ما سیستم های خودکار و تحویل تیم تولید مقالات ما را در امن ترین شیوه ممکن است و آنها را به آستان خود را.

برای کسانی که می خواهند قابل اعتماد محتوای آنلاین در اینجا این است که چگونه برای دسترسی به, استان:

• برای مشترکین فعلی فعال خود را آنلاین دسترسی بازدید theprovince.com/subscription/my-subscription.

• برای کسانی از شما که نمی مشترکین:

– به اشتراک نامحدود دسترسی آنلاین, بازدید theprovince.com/subscribe.

– به اشتراک به ما ePaper یک المثنی دقیق نسخه قابل چاپ بازدید theprovince.com/subscribe.

– برای تبدیل شدن به یک تحویل خانه چاپ مشترک بازدید theprovince.com/subscribe. مشترکین چاپ باید دسترسی نامحدود به theprovince.com و nationalpost.com.

برای جلوگیری از گسترش COVID-19 ما تیم در حال حاضر کار از راه دور پس از آن ممکن است زمان بیشتری از حد معمول به ما برسد. ما با تشکر از شما برای صبر و شکیبایی شما.

و با تشکر از شما برای حمایت خود را از این استان است.

ما مسئولیت ما به B. C. و اهالی بریتیش کلمبیا بسیار جدی است.

ما آرزو همه بهترین ها را برای شما در این زمان دشوار است.

هارولد مونرو

سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>