اد Willes: یو مخلوط سس مخفی در بحرانی کار از خرد COVID-19 اعداد


رایان o’reilly از St. Louis Blues جشن با Conn Smythe جایزه پس از شکست بوستون برونز 4-1 به نفع خود بازی 7 از 2019 NHL نهایی جام استنلی در بوستون در ژوئن 12. بروس بنت / گتی ایماژ فایل

نظر: تمام بحث بر سر این رمان coronavirus است و به لحاظ سیاسی متهم و دیوید یو گرفته دردهای بزرگ برای حفظ بی طرفی خود را. به عنوان او گفت: او ارائه اعداد و اجازه دهید کارشناسان تجزیه و تحلیل آنها

دیوید یو شده است راه رفتن یک غریبه را از طریق زندگی خود را برای بخشی بهتر از یک ساعت وقتی که او متوقف می شود و معذرت خواهی.

“متاسفم” او می گوید: بیش از تلفن خود را از مونترال صفحه اصلی. “من می خواهم به آن را آسان تر برای شما اما آن نبوده است, شسته و رفته, خطی سفر.”

بنابراین سعی کنید به دنبال همراه.

آن آغاز شده و با یک دل شکسته 10 ساله که رد هاکی زمانی که Winnipeg Jets رها Manitoba سرمایه ققنوس; در زمان به نوبه خود نسبت به این برنامه دکترا در دانشگاه تورنتو در زیست شناسی; bounced بازگشت به عشق خود را از هاکی زمانی که جت شد عودت به Winnipeg; که رهبری البته به موقعیت ارشد با Sportslogiq یکی از شرکت های پیشرو در ورزش تجزیه و تحلیل ترافیک.

و ما فقط گرفتن آغاز شده است.

شریک زندگی خود را در خانواده از ووهان. زمانی که COVID-19 شیوع تعطیل بازی — خاموش کردن نیاز به جن-در اختیار داشتن داده ها در فرایند — یو پرسید: چه می توانم انجام دهم برای کمک به? اولین ابتکار ساخت یک وب سایت VolunteerAtlas که هماهنگ داوطلبان با هر کسی که نیاز تحویل در مستند. از وجود او در زمان عمیق تر شیرجه رفتن به جهان از این بیماری همه گیر و شروع به دیدن برخی از پیش بینی ها از طریق چشم از یک تحلیلگر.

چرا او خواسته شد میزان مرگ و میر که تهمت کاخ سفید را دوست داشت و به قول روند رو به پایین که تعداد آنها نشان می دهد در غیر این صورت. این منجر به یک ارتباط با دکتر کارل Bergstrom متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه واشنگتن است. UW نیز از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی مرکز تحقیقات است که تولید بسیاری از کسانی که بینی.

یو دریافت اطلاعات از IMHE وب سایت نوشت: یک تجزیه و تحلیل های مختلف است که او فرستاده شده به Bergstrom.

“کار خود را خیره کننده است” Bergstrom می گوید از طریق تلفن از سیاتل. “از آن ساخته شده من درک چرا IMHE مدل کار نمی کند. که فوق العاده مهم است زیرا آن کمک می کند تا بقیه از ما درک اگر مدل مشغول به کار هستند و اگر پیش بینی دقیق هستند.”

یو ما ممکن است اضافه شده در Frisbee نهایی تیم در U T. با کف دست زدن ریش در او او را به یک هنر و صنعت آبجو و شما رو یک هزاره سوپرمن.

“برای بسیاری از دلایل من دوست دارم به عقب بر گردیم به زندگی قبل از همه گیر” او می گوید. “اما وجود دارد این است که این بحران در حال حاضر و همه ما باید به زمین. من خوشحال به انجام بخشی از من.

“من سعی کردم برای کمک به در راه من قادر به کمک است. من یک اپیدمیولوژی. من تجزیه و تحلیل داده ها. ابزار (او توسعه یافته) طراحی شده است برای متخصصان به بررسی اطلاعات. آنها رسم نتیجه گیری.”

و در اینجا به این نتیجه یکی از این کارشناسان تساوی: “من فکر می کنم دیوید در حال رفتن به نجات بسیاری از زندگی ها می گوید:” Bergstrom.

سه ماه پیش وقتی NHL هنوز عامل, یو بود با خوشحالی اعداد خرد به عنوان تیم منجر شود از تجزیه و تحلیل داده برای Sportslogiq یک مونترال-شرکت مبتنی بر 100 یا بیشتر استفاده می شود 30 از NHL تیم است.

خود AI (هوش مصنوعی) تکنولوژی نیز توسط تیم های تاریخ سوئد نخبگان لیگ و در, فوتبال, فوتبال و چوگان سرپهن است و در NHL تلاش برای ردیابی بازیکن و جن جنبش است.

آنها باید یک دفتر در برنابی.

یو روز کار توضیح داده شده است به شرح زیر است توسط اسلوان ورزشی تجزیه و تحلیل کنفرانس در دانشگاه MIT: “او با این نسخهها کار در تولید رمان و معیارهای بینش با اعمال نفوذ شرکت صنعت پیشرو spatiotemporal رویداد و اطلاعات ردیابی را در هاکی روی یخ.”

فقط آن را آسان تر به درک زمانی که یو را توضیح می دهد.

“این یک دانه از نظر بازی,” او می گوید. “هر پاس پذیرش هر هر نبرد برای سست جن تجزیه و تحلیل است چرا که آن را غنی تر ما قادر به دیدن چیزهای کوچک بازیکنان انجام دهد.

“ما نه فقط در اندازه گیری نتیجه. ما در حال اندازه گیری این روند و ما آن را پیدا کرده ام هم راستا با چشم تست خیلی بهتر است.”

به عبارت دیگر هنوز هم وجود دارد اتاق را برای تست چشم در این بازی ؟

“من فکر می کنم بزرگترین تصور غلط این است که وجود یک دوگانگی بین چشم تست و تجزیه و تحلیل” یو می گوید. “بسیاری از ما احساس می کنم به شدت در مورد تست چشم در مقابل اعداد. این مکمل.”

از طریق توضیح یو شهرهای مورد رایان o’reilly سال گذشته Conn Smythe برنده با St. Louis Blues. O’reilly هرگز نخبگان گلزن اما یو می گوید: داده های Sportslogiq جمع آوری در جن جنگ جن retrievals و ایجاد سست pucks شناسایی o’reilly به عنوان یک ستاره است.

او نیست که در آینده هنگامی که او پرسید که چه کار خود را نشان می دهد در مورد برخی از Canucks.

“من نمی توانم بیش از حد عمیق به این,” او می گوید. “انگار کمی از سس راز پشت آن است.”


دیوید یو

یو هاکی مرد نیز می گوید: برخی از متمایز تشابه بین تجزیه و تحلیل داده ها در مورد این بازی و اطلاعات در مورد رمان coronavirus که منجر به کار خود را در COVID-19 پیش بینی.

این همه آغاز شده شش هفته پیش زمانی که او اقدام به سازماندهی برای تحویل در خطر ساکنان در محل سکونت خود را توسعه. که منجر به VolunteerAtlas و نقشه های تعاملی است که متصل داوطلبان به افراد نیازمند تحویل. با توجه به وب سایت وجود دارد در حال حاضر 71 داوطلبان در مونترال و پنج در ونکوور.

اما آن پایان ندارد وجود دارد. یو که خانواده مهاجرت به Winnipeg از چین زمانی که او شش مشغول بود و از اوایل روز از بحران بهداشت و درمان, اما شروع به تمرکز هنگامی که میزان مرگ و میر شروع به افزایش در ایتالیا.

او شروع به پرسیدن سوالات ساده. چرا برای مثال آیا کاخ سفید پروژه 100000 نفر ممکن است مرگ از این ویروس یک روز پس از آن تجدید نظر که شماره رو بعد ؟

یو نگاه موجود داده و شروع به شناسایی مناطق مشکل است. او سپس به Bergstrom که مسائل خود را با برخی از IMHE اطلاعات از طریق توییتر. آنها رد و بدل پیام های قبل از یو فرستاده مشهور اپیدمیولوژی اول خود را تجزیه و تحلیل. پزشکی مرد شیفته بود.

یو سپس با ارسال یک تجزیه و تحلیل دقیق تر. این بار Bergstrom بود: “دور باد.”

“من به دنبال (به IMHE مدل) به مدت سه هفته و در یک ساعت او را به من نشان داد نگرانی های من بودند حق” Bergstrom گفت.

Bergstrom می خواستم برای اطمینان از همکاران خود بودند با دیدن همان چیزی که به نام با هم هشت دیگر اپیدیولوژی به دامپزشک یو را پیش بینی. آنها در مورد جوانب مثبت و منفی آن در جزئیات قبل از انعقاد آن کار مهم است که نیاز به ساخته شده است.

آن را در حال حاضر می تواند دیده می شود در covid-projections.com سایت و امکانات در نمودار شکل بینی برای تمام 50 ایالت کانادا به عنوان یک کل, Quebec, Ontario, Manitoba, Alberta و میلاد به صورت جداگانه و اروپای غربی.

“این نکته کلیدی دیوید را انجام داده می گوید:” Bergstrom. “او نمی گفت: من می توانم پیش بینی بهتر. او را به سادگی نمایش یک مقدار زیادی از داده ها به طوری که مردم می تواند مفید بینی.

“این واقعا مهم است زیرا مردم پایگاه مهم تصمیم گیری در این پیش بینی ها.”

یو آن را به عنوان اتفاق می افتد نه تنها فرد از جهان ورزش آنالیز Bergstrom مشورت.

“آنها بوده است و برخی از مردم علاقه به کار با دلیل آنها تا پایه,” او می گوید. “باید وجود داشته باشد برخی از اتصال وجود دارد چرا که آنها خیلی خوب است.”

در طول دوره دو مصاحبه, یو بود و ساکت به بحث در مورد رابطه اش با Bergstrom. کل بحث بر سر این رمان coronavirus سیاسی است شارژ و یو گرفته دردهای بزرگ برای حفظ بی طرفی خود را. به عنوان او گفت: او ارائه اعداد و اجازه دهید کارشناسان تجزیه و تحلیل آنها.

اما آن را هرگز ساده با COVID-19. وجود دارد بسیاری از صداهای اظهار نظر در گیر برخی از آنها بلندتر از دیگران است. وجود دارد هر تعداد از نظریه وجود دارد که منجر به سردرگمی است.

وضوح بسیار ارزشمند کالا در این روز و یو به سادگی امیدوار است که آنچه او را فراهم می کند.

“وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات وجود دارد و نه همه آن را خوب,” او می گوید. “این واقعا مهم است این روایت وجود دارد این است که به عنوان دقیق که ممکن است.”

مهم است زیرا آن را موضوع مرگ و زندگی است.

[email protected]

Twitter.com/willesonsports

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>