نظر: ما به شما یدکی پایان نامه در لیگ اهمیت فرهنگی و روژ محل در کانادا آگاهی, اما از آن است که یکی از این روابط که متصل می شود و این کشور با هم. این ممکن است یک نسل اما چیزی که ما می تواند کاهش به عنوان یک کشور بدون لامپ کم مصرف. ما از دست دادن چیزی است که ما را گرد هم آورده. ما می خواهم به از دست دادن بخشی از خودمان

اولین بار CFL رفت و به دنبال کمک از دولت فدرال خود فروش زمین رفت چیزی شبیه به این:

ما نیاز به 30 میلیون دلار در حال حاضر و تا $150 میلیون اگر 2020 فصل لغو شده است. این فصل به احتمال زیاد لغو شود.

ما نیز از دست داد 20 میلیون دلار به عنوان یک لیگ در فصل گذشته. ببخشید شما که به حرف ما بر روی آن است.

بازیکنان از شما بپرسم ؟ خوب, هیچ, آنها نبوده است درگیر در هر یک از این و ما هنوز مطمئن شوید که اگر آنها را پرداخت کنید و یا چه مقدار از آنها خواهیم پرداخت. اما نکته این است که ما نیاز به کمک و یا لیگ می تواند برابر شده است.

به طوری که حدود 30 میلیون دلار. زمانی که می تواند ما انتظار داریم که ؟ و ما را به صورت نقدی و یا چک هر آنچه که برای شما کار می کند.

که دو هفته پیش و برای لامپ کم مصرف نیست خیلی تغییر کرده است به عنوان آن خیره کردن تهدید COVID-19. اما آن را به عنوان آثار feverishly به صرفه جویی در این فصل — و شاید وجود آن — لیگ حداقل تغییر پیام است.

شاید که کافی نیست. اما با توجه به همه چیز کانادا بازی با آن مواجه است این یک شروع است.

“وجود دارد مقدار زیادی از موانع است اما ما یک انتخاب نیست در اینجا می گوید:” جزایر Elimimian رئیس جمهور از لامپ کم مصرف بازیکنان’ Association. “ما باید با هم کار کنند در این.


گرفتن فوتبال بر روی زمینه در برخی از فرم می تواند حیاتی برای لامپ کم مصرف طولانی مدت و اقبال.

داریل Dyck / کانادا پرس

“ما باید به بازسازی پرسش و پاسخ صادقانه به سوالات. اما یکی از چیزهایی که من شنیده نشده است. من شنیده ام که بیایید دوباره این پیشنهاد است. من فکر می کنم یک راه حل وجود دارد وجود دارد. ما باید برای پیدا کردن آن.”

که ممکن است مانند تلاش برای پیدا کردن یک لنز تماس با ما اما حداقل لامپ کم مصرف و تشکیلات خودگردان متعهد به این روند است.

برخی از زمان در آینده ای نه چندان دور لیگ و تشکیلات شان را بازسازی مورد به دولت و اعتقاد دوم خود را زمین خواهد بود بهتر دریافت از اول.

سپس دوباره آن را نمی تواند هر گونه بدتر است. لامپ کم مصرف کمیسر سفت Ambrosie بود صریحا و طبعا انتقاد برای خود برنامه ریزی ضعیف ضعیف اجرا شده ظاهر اولین بار در اطراف. درست است Ambrosie مجبور شد به عمومی در موعد مقرر زمانی که مذاکرات خود را با فدرال بودند به بیرون درز به کانادا را فشار دهید در پایان ماه آوریل است.

اما در دادگاه افکار عمومی که مهم نیست. همه کانادایی ها دیدم لامپ کم مصرف, درخواست برای $150 میلیون دلار است که به اندازه کافی بد بود. اما آنها درخواست شد که مقدار بدون ارائه یک مورد برای اثبات ادعای خود و بدون مشارکت PA. پس از آن بازیکنان دعوت شده به پیوستن به حزب اما موضوع شفافیت مالی باقی مانده است بسیار مهم برای کل این فرایند است.

خوب است و در حدود 20 چیزهای دیگر.

این کمک خواهد کرد کاریی البته اگر لیگ می تواند نجات برخی از صورت ظاهر از یک سال 2020 فصل است. به این منظور آنها در حال مطالعه یک زن و شوهر از حالات مختلف از جمله کوتاه فصل قبل از بازی محدود جمعیت و همیشه محبوب biodome مفهوم است.

“ما نمی خواهیم به جعبه خودمان در” Elimimian جواب داد: وقتی پرسیده شد که در مورد از سرگیری بازی در این فصل است. “من می توانم به شما بگویم که ما در جلسات هر روز. ما در حال صحبت کردن در داخل. ما در حال صحبت کردن به لیگ و دولت است.

“ما داده نشده تا در این فصل است. ما باید برای پیدا کردن یک راه امن و موثر بازی در سال 2020 است.”

اما این فقط بخشی از یک مشکل عظیم. بدون بیش از حد موجب Elimimian می گوید: بسیاری از وقت خود را صرف CBA-امور مرتبط و خاردار سوال از پرداخت به بازیکنان است.

بهترین مورد لامپ کم مصرف را یک بازی کوتاه 2020 فصل است. که در نوبه خود می آفریند مسائل در مورد حقوق بازنشستگی, مسکن, جدول زمانی و رایگان آژانس است که باید حل و فصل شود.

بسیاری از کسانی که مسائل فنی است. مسئله بزرگتر رو به بهبهان و لیگ نگرانی بازیکن جبران و آن را کثیف یک. آیا لامپ کم مصرف بازیکنان واجد شرایط برای CERB — کانادا واکنش اضطراری استفاده کرد ؟ آیا فدرال پول رفتن به سمت بازیکن حقوق ؟

این سوالات به نوبه خود ایجاد کرده اند یک روابط عمومی مشکل برای بازیکنان است. شما می توانید این را درک کنید. اپتیک آمریکا بازیکن گرفتن پول وحشتناک هستند. اما آن را به ارمغان می آورد ما را به مرکزی سوال رو لیگ و جاستین ترودو دولت: این لامپ کم مصرف ارزش صرفه جویی?

در خطر از بیان آشکار آن را استاندارد خود را کسب و کار در کانادا. لیگ این است که حدود 62 سال اما فوتبال کانادا و خاکستری جام شده اند در اطراف برای بیش از یک قرن است.

که به معنی چیزی. ما به شما یدکی پایان نامه در لیگ اهمیت فرهنگی و روژ محل در کانادا آگاهی, اما از آن است که یکی از این روابط که متصل می شود و این کشور با هم. در حال حاضر به آن نیاز دارد کمک کند.

این ممکن است یک نسل اما ما خواهد بود کاهش یافته به عنوان یک کشور بدون لامپ کم مصرف. ما از دست دادن چیزی است که ما را گرد هم آورده. ما از دست دادن بخشی از خودمان را.

شاید بیشتر وجود دارد دلایل ملموس به حمایت مالی از لیگ. بازیکنان آمریکا و کانادا پرداخت مالیات در این کشور است. این لامپ کم مصرف تولید حدود 200 میلیون دلار در درآمد و استخدام یک زن و شوهر از هزار کانادایی به طور مستقیم و غیر مستقیم. بله بازی مبارزات در ونکوور و تورنتو و مونترال اما این کسب و کار در شش شهرستانها.

اما این می رود عمیق تر از آن است. گوش دادن به Elimimian بچه از جنوب مرکزی لس آنجلس که ساخته شده در کانادا و ونکوور خانه خود را که ساخته شده است چیزی در اینجا که معتقد است در لامپ کم مصرف و معتقد است که این باعث می شود یک نقش مثبت این کشور در تعدادی از مناطق.

“این ارزش برای مبارزه با” او اصرار دارد.

شاید شما نمی توانید یک قیمت بر روی آن است. شاید این نقطه است.

ewilles@postmedia.com

twitter.com/willesonsports


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im