نظر: پیدا کردن فقط حق linemate برای Sedins هرگز آسان حتی اگر آنها آن را مانند آن بود

وجود دارد کوچک و بزرگ بچه ها بچه ها که می تواند اسکیت و بچه ها بودند که کندتر از کانادا پست.

وجود بورس و cornermen ستاره و journeymen. مشهورترین وجود دارد یک مرد که آمد از سواحل شرق لیگ و در حال حاضر خود را میبیند در ونکوور کناکز’ حلقه افتخار است.

از بال که بازی با Sedins در طول سال ها شکل التقاطی گروه و قرار دادن آن ملایم است. اما آنها یک چیز مشترک. همه آنها با موفقیت بازی با دوقلوها و تمام توجه خود را با دانیل و هنریک به عنوان یک تعریف لحظه در حرفه خود.

لیست کامل که شامل Jarkko Ruutu, شلدون Brookbank مارکوس Naslund براد Isbister Anson, کارتر, تیلور Pyatt Radim Vrbata و سام Gagner. اما وجود فضای ملاحظات و کارتر نمی تواند پیدا کردن زمان بیش از فضای یک هفته به مجسمه نیم تنه یک پنج دقیقه تلفن تماس بگیرید.

در اینجا چیزی است که دیگران به یاد داشته باشید.


هنریک Sedin, ترنت Klatt و دانیل Sedin در ونکوور کناکز اردوگاه آموزشی در کملوپس در سال 2002.

آرلن REDEKOP / استان

ترنت KLATT

Canucks مربی مارک کرافورد قرار می گیرد Klatt در Sedins’ خط در rookie سال و hard-nosed veteran کمک چوپان دوقلوها خود را از طریق سه NHL فصل. Klatt در حال حاضر سر کار سراغ New York Islanders.

“در آن زمان آنها فقط خیلی جوان است. من خودم را در سن خود را, من می خواهم که یک دانشجوی سال دوم در دانشگاه و من تا به حال به اندازه کافی سخت و زمان حرکت ساعت یک دور به دانشگاه مینه سوتا است. آنها در حال حرکت بودند از سوئد. به ترک خانه خود را و بازی در جهان سخت ترین لیگ من منفجر دور.”

Klatt بازی 782 بازی NHL بود و هرگز یک گلزن اما او متناسب با خود را بازی به جا دوقلوها’ مجموعه ای از مهارت های منحصر به فرد.

“من به بازی در گوشه ها و چرخه جن پس از آن بود تنظیم برای من. پایین جاده آنها نیاز به کسی با استعداد تر, اما آنها ساخته شده آن را به کار. من فقط شروع به پریدن کرد بر روی شانه های خود و رفت برای سوار شدن.

“من و همسرم (کلی) یک دوقلو یکسان. من هرگز آن را کشف کردن. من فقط رفت و به net. آنها تمام این چیزهایی که شما نمی تواند مربی کور می گذرد, پشت-پشت می گذرد قطره عبور می کند. آنها می توانند خرید خود را به زمان و فضا و آنها تا به حال این هاکی حس. آنها می خواهم به صحبت با یکدیگر در زمان آینده ما جن شما رفتن بیش از وجود دارد و یا به نوبه خود در سمت چپ به جای راست.’ من فکر کردم آنها هم به اندازه کافی و آنها آن را کشف کردن.”


ونکوور کناکز بازیکنان چپ به راست هنریک Sedin دانیل Sedin و ترور لیندن جشن لیندن هدف در برابر Calgary Flames on Dec. 26, 2006.

جف مک اینتاش / PNG

ترور لیندن

در اوایل فصل 2001-02 GM Brian Burke به دست آورد لیندن در تجارت با واشنگتن است. سابق Canucks’ کاپیتان 31 و بهترین سال شد و پشت سر او. اما زمانی که Klatt رفت با آسیب کشاله ران که در سال لیندن نقل مکان کرد به یک خط با دوقلوها.

که در آغاز یک رابطه است که تکامل یافته از هم تیمی به مربی به اچ. لیندن نیز خود رئیس خود را در طول چهار سال اجرا به عنوان Canucks’ رئیس جمهور.

“جالب بود. من نمی دانم که آنها در همه (زمانی که او وارد واشنگتن). اولین چیزی که من واقعا دوست داشتم آنها را به عنوان مردم است. آنها در تلاش بودند در زمان اما شما نمی آن را می دانم. آنها فقط بازی همان راه و این چیزی است که مرا تحت تاثیر قرار داد. شما فکر می کنم از راه بازی بود پس از آن. قبل از تحریم آن بازار مال فروشان. اما این بچه ها به مخالفان بسیار مشکل است زیرا هیچ یک از بازی که در راه است. آنها بازی فضای بازی بهتر از هر کسی که من تا به حال دیدم و آنها می دانستند telepathically که در آن دیگر خواهد بود.”

لیندن به یاد می آورد دو گل او به ثمر رساند بازی با دوقلوها که منجر به ضربه بزنید-ins.

“وجود دارد یکی در ادمونتون که در واقع همه آنها وجود دارد یکی در خانه که در آن آنها انجام مسائل خود را و چیزی که بعد از شما می دانید جن است که بر روی چوب و وجود یک شبکه خالی است. منظورم این است که من می خواهم در لیگ 14, 15 سال پس از آن و گفتم مرسی.’

“آنها ساده ترین بچه ها به بازی با, چرا که آنها بسیار پایین نگهداری. آنها به من گفتند که ما جن فقط دور ماندن. بروید جایی دیگر و سعی کنید به باز کردن. اگر شما به ما نزدیک است و شما فقط با آوردن یکی دیگر از بدن در فضا.”


دانیل Sedin و برادر دوقلو هنریک تبریک هم تیمی Jason شاه پس از به ثمر رساندن گل در مقابل مینه سوتا وحشی در Nov. 8, 2003.

جف Vinnick / گتی ایماژ

جیسون کینگ

در 2003-04 خود rookie فصل پادشاه ارائه اولین نشانه این Sedins تا به حال چیزی خاص. اگر چه بومی از گوشه بروک بازی فقط یک و نیم فصل را با دادن او به ثمر رساند 10 گل در 17 بازی و اولیه بود مورد علاقه در کالدر مسابقه. کرافورد خواهد شکستن خط زمانی که آن را به یک طلسم خشک در میانه فصل و پادشاه فرستاده شد به افراد زیر سن قانونی. اما او به دست آورده یک مکان دائمی در Canucks’ افسانه هاو روایات قومی به عنوان یک عضو از تشک خط — دو دوقلوها و پادشاه است.

پادشاه در حال حاضر دستیار مربی با Canucks’ AHL-سهامداران در Utica.

“من به نام تا برای هشت بازی از سال قبل و با آنها به طوری که من تا به حال طعم و مزه. اما در اردوگاه های آموزشی که در آن سال آنها ما را با هم و آن را کلیک. مانند بسیاری از بچه ها که بازی کردن با آنها وجود دارد را یک شیمی وجود دارد.”

پادشاه تا به حال شده است در یک گلزن با هالیفاکس در کبک لیگ بود و نگاه حرفه ای هدف گلزن در آن اوایل بازی با دوقلوها.

“شما تا به حال به شکل نسبتا به سرعت به آنها اجازه انجام چیزی که خود و اقامت در خارج از راه به عنوان آنجا که ممکن است. به من فقط پیدا کردن مناطق باز کنید و صبر کنید. شما مجبور به آماده بود که این فرصت خود را ارائه. این بازی بیشتر تراشه-و-تعقیب و گریز پس از آن. این یک بازی سنگین بیش از یک جن در اختیار داشتن بازی بودند اما در سبک خود را.

“این یک شروع است. من هر چند ما داد (کناکز) ثانویه به ثمر رساند اما خط ما ضربه خشک نمائید. بود که یک تیم خوب است و آنها می خواستند برای ایجاد یک تغییر است. زمان مایه تاسف بود اما آن را هنوز هم یک تجربه شگفت انگیز است.”

پادشاه را بازی فقط چهار بازی NHL پس از روی لئامت دادن مختصر با دوقلوها.

او را خواسته اگر او خواستار تجربه خود را با Sedins زمانی که آموزش بازیکنان جوان در Utica.

“از روی یخ نظر آن را دشوار برای تدریس به دلیل هاکی خود را حس کردن نمودار. آنچه که من در عبور خود را قوام و اخلاق کاری. آن را به هیچ یک دوم. که دلیل آنها بسیار موفق

“آنها نشان دادند که اگر شما در حال اختصاص داده شده به هنر و صنعت خود را و میل و اراده به وجود آوردن هیچ کس می گذرد به شما متوقف شود. آنها نمی خواهید به توان انکار کرد و این پیامی است که شما می خواهید برای ارسال به بچه ها در سطح ما.”


دانیل Sedin مذاکرات به رسانه ها با الکس لانه و هنریک Sedin به عنوان ونکوور کناکز قرار دادن خود ناموفق فصل 2015-16.

نیک PROCAYLO / PNG

الکس لانه

دوقلوها خواهد چرخه را از طریق انواع بال بین سال های 2005 و 2009. معروف ترین آنها coaxed 33-هدف فصل از کارتر, آرام, یک, در 2005-06. Pyatt بازی وجود دارد برای یک زمان. به طوری که گذشته خود را-نخست Naslund. اما در فوریه. 10, 2009 در سنت لوئیس آلن Vigneault قرار داده الکس لانه در Sedins خط در تلاش برای جرقه زدن یک تنبل تیم. لانه گل تساوی هدف در Canucks’ آمده-از-پشت پیروزی و …

“یکی از بازی منجر به یکی دیگر از بازی منجر به یکی دیگر از بازی و قبل از شما آن را بدانید در آن پنج سال است. من خوش شانس. زمان برای من عالی بود.”

بیش از پنج فصل لانه به طور متوسط 28 اهداف در 82 بازی. در این سال او القاء شد به Canucks حلقه افتخار است.

او را خواسته اگر او لذت می برد که سطح موفقیت با هر خط دیگر جفت.

“شاید Sid (سیدنی کرازبی) و Ovie (Alex Ovechkin).

“آنها خیلی خوب بودند. وجود دارد تنها یک جن وجود دارد و من همیشه فکر کردم که بهتر بود آنها تا به حال جن از من. من فکر می کنم همه قابل درک است که. اگر آنها تا به حال جن, آنها می خواهم به شما در پیدا کردن.

“آنها همیشه خود را linemates احساس راحت است. آنها به شما اعتماد به نفس است. من فکر می کنم که بزرگترین آنها با کیفیت.”

خوب است و کار خود اخلاق.

“آن را آسان برای آنها را به ساحل. اما شما می توانید آنها را ببینید هل دادن هر یک از دیگر هر روز برای به دست آوردن بهتر است. هنگامی که شما یک پسر جوان و شما ببینید این بچه ها که ستاره هنوز هم هل دادن هنوز در تلاش برای دریافت بهتر که خوب بود برای همه ما. شما نگاه کنید در تمام تیم هایی که موفق هستند و نه فقط در NHL. آنها بهترین بازیکنان خود را در سخت ترین کارگران و منجر به راه است.”

باروز در حال حاضر دستیار مربی در AHL با لاوال. او تلاش می کند برای تصویب در درس او از دوقلوها.

“آنها به راه راست. برای مطمئن شوید که من از آنها استفاده کنید به عنوان مثال. آنها ماهر ترین بازیکنان, اما آنها هنوز هم رنده pucks در عوض وادار کردن بازی. من به بازیکنان ما شاید شما می توانید که (فانتزی) بازی اما گاهی اوقات کمتر است. گاهی اوقات حق بازی این است که تراشه آن در و forecheck.

“آنها خط بزرگ آمپول اما من آنها را خاموش یخ بیش از حد من در خانواده خود و من می خواستم به یک خانواده است. من دیدم چگونه درمان می شوند و مردم آنها بزرگ مدل نقش.”


دانیل و هنریک Sedin جشن یک هدف با linemate Mikael Samuelsson در Oct. 11, 2010.

Ric ارنست / PNG

MIKAEL SAMUELSSON

GM مایک Gillis امضا ساموئلسون به سه سال معامله از رایگان آژانس قبل از فصل 2009-10 و سوئد جناح اغلب ایستاده بود در لانه خود را در دو فصل با Canucks. خود بزرگترین موفقیت در آمد باز-دور حذفی سریال برابر L. A. در سال 2010 زمانی که ساموئلسون هفت گل در گل کناکز شش سری بازی برنده شوید.

Samuelsson خواسته است در مورد او تصمیم به ترک Red Wings جایی که او برنده جام استنلی در سال 2008 خود را در طول چهار فصل سال وجود دارد.

“ونکوور یک شهر بزرگ آن گرسنه و تیم شما تا به حال Sedins. اضافه کردن که با هم و آن را به یک انتخاب آسان.

“(پادشاهان) بودند یک تیم بسیار خوب است. این تقریبا همان تیم است که برنده (جام) یک زن و شوهر از سال بعد. من فقط سعی کردم به پیدا کردن حفره ها و هنگامی که من کردم که اعتماد به نفس آن آغاز شده نورد. این بسیار سرگرم کننده بود. من در منطقه ای که سریال شروع سری بعدی برابر شیکاگو است.”

کناکز خواهد سقوط به انباشته Blackhawks تیم در دور بعدی. Samuelsson گل از 30 گل در فصل اول خود را با کانوکس و آمد در 2010-11 با 18-32-50 در 75 بازی قبل از او دچار آسیب کشاله ران در اواخر فصل. او هنوز پرستاری که آسیب هنگامی که او پاره یک دور کننده عضلانی و دچار فتق ورزشی در برابر نشویل در دور دوم پلی آف.

Samuelsson معامله شد به فلوریدا در اوایل فصل آینده در یک معامله که آورده دیوید غرفه به Canucks.

“که بدترین آسیب در زندگی حرفه ای من. من پاره کشاله ران من واقعا بد است. زمانی که من معامله نمی توانستم استفاده از پای چپ. من نمی توانستم اسکیت. هر دو a. v. (Vigneault) و GIllis زد و گفت: ‘چه خبر است.’ من به آنها گفتم من می توانم استفاده از پای چپ. چند روز بعد بوم من معامله به فلوریدا.

“ویران است یک کلمه بزرگ اما من شوکه شده بود. گاهی اوقات شما می تواند احساس آن در آینده اما من نمی بینم که در حال آمدن است. من واقعا در ارتباط با این تیم در اینجا و دوقلوها. که از آبی آمد برای من. من فکر کردم من تا به حال برخی از خوب هاکی در سمت چپ من است. زمان خیلی کوتاه بود. من آرزو می کنم من می تواند بازی دیگر در اینجا.”


Jannek هانسن جشن هدف خود را با هنریک Sedin دانیل Sedin و کم بارکر در برابر شعله کلگری در مارس 3, 2013.

تام Szczerbowski / گتی ایماژ

JANNIK هانسن

در آخرین فصل بزرگ با Canucks دانیل و هنریک هر دو به پایان رسید در بالا 10 در NHL به ثمر رساند در 2014-15 و linemate Radim Vrbata 31 به ثمر رساند اهداف است. سحر و جادو نیست, آخرین, اما, و فصل آینده هانسن به انتظارنشسته بودند با دوقلوها. او فصل نهم با Canucks. او در اوج حرفه ای در اهداف (22) و امتیاز (38) که در آن سال.

“من تمرین با آنها هر روز و آنها را دیدم بازی بسیاری از بازی ها است. من تا به حال یک ایده بسیار خوبی از آنچه آنها می خواستند و جایی که آنها در حال رفتن به. اما شما بازی متفاوت با آنها. هیچ تردیدی در مورد آن. آن را بسیار به آنچه من می خواهم به انجام است. آن است که بیشتر آنها را جن و سعی کنید برای پیدا کردن یک نقطه باز.”

هانسن اول ظاهر با Canucks بود که در سال 2007 برگشتی. دهه آینده او یک صندلی ردیف جلو به عنوان Sedins تکامل به دو تا از بزرگترین بازیکنان در تاریخ حق رای دادن.

“آنها رفت و از بازیکنان خوبی به بازیکنان بزرگ به مسلما بهترین بازیکنان در لیگ. این طبیعی بود. آنها واقعا تغییر دهید. آنها در مورد کسب و کار خود را به همان شیوه. آنها فقط نمره بیشتر.”

هانسن خواسته است در مورد دو چیز است.

“من نمی دانم آنچه در آن است. همه در مورد صحبت کردیم. شما آن را دیدم اما شما واقعا نمی تواند آن را تعریف. آنها فقط به حال چیزی.”

ewilles@postmedia.com

twitter.com/WillesOnSports


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im