اد Willes: تام فوق العاده معافیت های پاتریوت در قلب اما ما بردی قوز در تمپا


نظر: او بیش از حد خوب برای بیش از حد طولانی به تصادف و رایت و او باید از لحظات با Buccaneers. اما آن را سخت به تصور از 42 سال کارفرمایی حتی اگر آن را تام بردی انجام معجزه در حق رای دادن که رسیده دو چهره در برنده هنگامی که در 14 سال گذشته

آن را دشوار شده است ماه برای بوستون-منطقه طرفداران ورزش.

Mookie بتی است که معامله برای 30 سنت در دلار. NHL تعلیق عملیات با برونز پایین نگه داشتن کلی برای اولین بار در لیگ. میله های نزدیک برای روز سنت پاتریک به دلیل مورد علاقه همه بیماری همه گیر.

منظورم این هست که فقط یک بدن می تواند حتی اگر بقیه ورزشی جهان نیست دقیقا دلسوز به احساس درد در مرکز شهرستان.

اما وجود درد. پس از آن وجود دارد به درد همه جدید انگلستان است که تجربه بیش از طلاق بین تام بردی و لایحه Belichick.

برای 20 سال بزرگ کارفرمایی و بیشتر مربی ساخته شده است چیزی است که ما به شما هرگز دوباره یک سلسله آغاز شد که در سال 2002 زمانی که 21 ساله بردی رهبری پرستان به یک سوپر باول برنده شدن بیش از St. Louis Rams به پایان رسید و شش قهرمانی بعد زمانی که تام فوق العاده چپ — می توان آن را? — خلیج تمپا Buccaneers.

آن را بیش از حد به روند. آن را بیش از حد به درک. برای پرستان ملت آن را مانند به نظر می رسید این بار خوب خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای, اما در حال حاضر آنها خیره به خالی تعجب که در آن آنها را از اینجا بروید.

“تام بردی خروج اتحاد ایجاد یک سوراخ بر روی New England Patriots’ کارفرمایی نمودار عمق” نشان داد ESPN Mike Reiss.

به شما گفت که آنها با داشتن یک زمان سخت در پردازش این. شرم واقعا.


طلاق بین زن و شوهر و قدرت لایحه Belichick و تام بردی ارسال امواج شوک از طریق فوتبال جهان است. (سلام بچه ها تکان نخور!)

TIMOTHY A. کلاری / خبرگزاری گتی ایماژ

در حال حاضر این داستان خواهد ثبت نام در مقیاس ریشتر تحت شرایط عادی است. اما در جهان امروز که هر چیزی اما طبیعی آن می رسد به عنوان هدیه ای از خدایان است. آن را ویژگی های یک مرد منجر بردی که فراتر از ورزش خود را. آن می آید با حدود 312 مختلف ورود و خروج و امتیاز. با بقیه بازی های ما تعطیل آن را نیز تصور ما را ببینید بردی با تیم جدید خود در این فصل که به معنی گفتگو نیست صرفا نظری.

در واقع شما می توانید بحث در مورد فوتبال; در مورد بردی و تاثیر او باید در یک) این Bucs و ب) Patriots در شرایط واقعی. و برای همه است که بهترین بخش از این داستان آن است که می تواند هر آنچه شما می خواهید آن را به.

که قدرت واقعی خود را. می گویند شما می خواهید برای کشف آن را به عنوان یک تاکید بردی با عظمت. بزرگ. در آن را داشته باشد. وجود ندارد یک تن از سابقه 42 ساله کارفرمایی پیشرو در تیم جدید خود را برای مسابقات قهرمانی. اما بردی نیست خود را به طور متوسط 42 سال کارفرمایی و یا متوسط هر چیزی بیا به آن فکر می کنم.

آن را دشوار است برای قرار دادن ذهن خود را در اطراف این اما در تمپا را نیز احاطه شده بود بیشتر از سلاح های او در انگلستان و در حال حاضر وجود دارد تعدادی از نفس افتاده, گزارش درباره این عوامل بودند که پوشش به ثبت نام با Bucs.

در روز پنج شنبه برای مثال Pats حافظه گیرنده جولیان ادلمن دوست داشتم یک صدای جیر جیر از Deion ساندرز اصرار Edelman برای پیوستن به بردی در خلیج تمپا. این عناوین ساخته شده در انگلستان است. ماهواره خوب است.

اما وجود دارد خیلی بیشتر به کاوش در اینجا. اگر شما می خواهید به یک hater شما می توانید زنده تصاویر از جانی Unitas به عنوان یک سن دیگو شارژر جو Namath به عنوان یک لس آنجلس Ram یا Randy Moss با تنسی تیتان و هشدار می دهند این سرنوشت است که شما در انتظار تام بردی.

اگر شما می خواهید به یک کلبی شما می توانید نقطه به میهن پرستان’ رکورد با مت کسل جیمی Garoppolo و Jacoby Brissett و می گویند بردی نیاز Belichick بیش از Belichick نیاز بردی.

در همین راستا شما می توانید با پرتاب کردن نام هر تعداد quarterbacks Belichick را در فصل آینده و قالب را به یک برنده. اندی دالتون? Jameis وینستون? در حال حاضر تنها quarterbacks در Pats’ فهرستی هستند کودی کسلر و جارت Stidham که بدان معنی است که شخص درست بود.

بردی خروج واقعا چپ یک سوراخ در میهن پرستان’ نمودار عمق.

دوباره وجود دارد به این بازی. شما تنها نیاز به دیدار با حداقل نیاز معقول و شما می توانید بیش از حد عرضه تعریف کلمه در مورد این موضوع. با در نظر گرفتن, در اینجا چیزی است که اتفاق خواهد افتاد با بردی در تمپا:

Joe Montana کارفرمایی که بیشتر شبیه بردی سبک نگارش معامله شد از سان فرانسیسکو به شهر کانزاس در سال 1993 میان شرایط مشابه است. مونتانا بود 37. او می خواهم به رهبری 49ers به چهار سوپر کاسه و به طور کلی به عنوان بزرگترین کارفرمایی از همه که منجر به چیزی شبیه زمان از سر و صدا بیش از بردی.

اما در پایان این حرکت نه یک استاد سکته مغزی توسط روسای, و نه یک عمل حماقت. مونتانا تا به حال دو مولد فصول در شهر کانزاس منجر آنها را به کنفدراسیون فوتبال آسیا عنوان بازی در ’93 و به عقب برگشتی در سال 94. وجود امتیاز بالا — دو حذفی برنده در ’93 یک پیروزی بیش از سان فرانسیسکو و استیو جوان در سال 94 — اما سحر و جادو وجود ندارد.

شما می بینید همان چیزی که با بردی. او بیش از حد خوب برای بیش از حد طولانی به تصادف و رایت و او باید از لحظات با Buccaneers. اما آن را سخت به تصور از 42 سال کارفرمایی حتی اگر آن را بردی انجام معجزه در حق رای دادن که رسیده دو چهره در برنده هنگامی که در 14 سال گذشته است.

آن را نمی خواهد متوقف کردن برخی از مردم از تلاش اما این خوب است. در حال حاضر ما می توانید با استفاده از حواس پرتی.

[email protected]

twitter.com/willesonsports


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>