اد Willes: ‘این است که خیلی بزرگتر از ورزش و خیلی بزرگتر از ما’

نظر: یک روز ما قادر خواهید بود برای تشویق ما المپیک دوباره

مانند هر کس در ارتباط با کانادا تیم المپیک جان Tait بود کشیده در صد جهات مختلف دوشنبه.

وجود دارد و تماس های تلفنی با مربیان دیگر بحث چه می آید بعدی حتی اگر آنها تا به حال هیچ ایده چه می آید بعدی. وجود نگرانی برای بازیکنان خود را — چه آنها از دست زدن به این خبر ؟ چگونه خواهد راگبی کانادا آنها را به خانه? وجود دارد نگرانی خود را از برنامه. و کارکنان خود را. و همه و همه چیز در ارتباط با زنان ملی راگبی 7 تیم.

و در حال حاضر او خواسته شد به بیان افکار خود را در مورد کانادا کمیته ملی المپیک را (COC) تصمیم به خروج از این تابستان توکیو بازی های المپیک است.

“من هنوز هم احساس می کنم کمی شوکه شده و حتی اگر آن را یک تصمیم خوب” گفت: تایت مربی تزئین زنان 7 تیم ملی. “من نمی دانم. آن را سخت به می گویند که این یک تصمیم خوب زمانی که آن را احساس می کند و این بد است.”

زیادی وجود داشت که رفتن در اطراف با کشور ما المپیک پس از COC اعلام اواخر یکشنبه; بسیاری از احساسات متضاد. وجود غرور و افتخار است که کانادا بوده است اولین بار در کشور به اعلام آنها نمی خواهید برای شرکت در دیوانگی از بازی های المپیک در ماه جولای در حالی که جهان جنگ COVID-19 بحران است. وجود دارد امداد رسانی است که وجود دارد برخی از وضوح خود را در مورد آینده نزدیک است. وجود سردرگمی و, بله,, ترس, بیش از آنچه پیش روست. و وجود خرد کردن ناامیدی که تقریبا چهار سال از آموزش و آماده سازی بود که ناگهان در برزخ است.

کمیته بین المللی المپیک گفت: آن را در چهار هفته به در نظر گرفتن تمام حالات ممکن است با توکیو المپیک و به نوعی آنها هنوز هم چسبیده به فانتزی است که این بازی ممکن است شروع جولای 24 به عنوان برنامه ریزی شده.

اما هیچ کس در ذهن حق خود معتقد است که ممکن است. به جای این باور است که بازی ها را به عقب رانده شود تا بعدا در سال 2020 و یا به احتمال بیشتر به تعویق افتاد برای یک سال کامل تا تابستان 2021. این طرح باعث می شود بیشتر حس اما اگر شما بر این باورند که ورزشکاران با آسودگی در آن امکان ما دعوت شما را به فکر می کنم دوباره.

“این یک واکنش ساده به یک وضعیت پیچیده” گفت: پارو زن را Crothers از ویکتوریا.

“من رها هستم آنها تماس” گفت: هیلاری Janssens, Crothers’ هم تیمی. “ما همه گرفتن ناراحت کننده آموزش با این حلق آویز بر سر ما. این اجازه می دهد تا ما را مجددا اما هنوز هم وجود دارد بسیاری از سوالات. ما در حال انتظار برای اطلاعات بیشتر.”

و در آن صبر نهفته است بیشتر عدم قطعیت است.

چهار روز پیش Crothers, Janssens و بقیه ملی تیم قایقرانی در آب در ویکتوریا الک دریاچه به طور کامل مصرف می شود با آماده سازی برای بازی های المپیک است. روز دوشنبه پس از COC اعلام و بسته شدن Elk Lake مرکز آنها آماده سازی به سر خم کردن در خانه با داخل ماشین های پارو زدن دوچرخه ثابت و هر چه وزن آنها می تواند صرفه جویی.

در سال گذشته Janssens و انجام Filmer برنده برنز 2019 جهانی قایقرانی قهرمانی در جفت و در نظر گرفته مدال تهدیدات در توکیو. او شریک Conlin;;; McCabe, ردیف با کای Langerfeld در مردان جفت شدن که واجد شرایط برای تابستان بازی ها. هفته گذشته آنها در کامل در حالت آموزش برای المپیک تلاش به قله برای اواخر جولای.

در حال حاضر ؟

“شما از داشتن چنین ساختار زندگی” می گوید: McCabe. “شما از خواب بیدار. شما رفتن به محل کار. شما باید یک روال. من برای ساخت یک روال جدید.”

لیز Gleadle تواند رسما مربوط. دو بار المپیک در پرتاب نیزه نیز دنده او تمرینات برای رسیدن به حداکثر عملکرد در چهار ماه. پس از آن آمد COC اعلام. پس از آن آمد نوعی از وضوح و اگر چه او هنوز) به دنبال یک چمباتمه زدن و رک و ب) مشخص کردن یک راه برای دریافت آن در محل خود.

“ما تو را دیدم این اومده اما هنوز چیزهای زیادی را در” Gleadle می گوید از خانه ونکوور. “این دشوار است که شما نمی دانید که آنچه در آن خواهد بود. من باید انجام یوگا ؟ من باید انجام بلند کردن اجسام سنگین? من باید پرتاب ؟ یک سری از سوالات اما آن را کمی هدفمند تر در حال حاضر.”

Gleadle در واقع برای تلفن های موبایل مانند بسیاری از کانادایی ها به عنوان او تلاش می کند برای تنظیم به کار از خانه.

“من سعی می کنم به نگه داشتن چیزهای جداگانه,” او می گوید. “من از کار کردن در اینجا. من کشش وجود دارد.”

او همچنین دارای لیسانس در رشته علوم در بخش حرکت شناسی می دهد که او یک چشم انداز منحصر به فرد در آموزش تحت شرایط استرس زا.

“زمانی که شما تحت استرس و تاثیر آن بر شما فیزیولوژیکی” Gleadle می گوید. “بهترین انتخاب است یوگا و کشش ملایم و آهسته ورزش. می رود که برای همه است.”

نیزه اما یک فرد ورزشی است. تیم ورزش راگبی در حال حاضر مسائل خود را.

در سال 2016 زنان 7 موفق به کسب مدال برنز ریو در اولین مسابقات المپیک در این رویداد است. خیلی از این تیم تاکنون بیش از تبدیل و Tait در حال حاضر دارای یک جوان بیشتر ورزشی تیم ملی با برخی از holdovers از ریو.

Ghislaine Landry یکی از آن بازیکنان است. روز دوشنبه او نوشته شده این در توییتر

“من قصد ندارم به دروغ. این سخت است. انجام درست می تواند صدمه دیده است مانند جهنم است. من خیلی ممتاز شده اند به بازی های المپیک و حتی ایستادن روی سکو. من می دانم آنچه در آن احساس می کند مانند.

“اما این است که خیلی بزرگتر از ورزش و خیلی بزرگتر از ما. زندگی از دست رفته بشریت در بحران است.”

Tait ساخته شده است یک برنامه موفق چون تولید برخی از ورزشکاران است. معلوم است تولید برخی از برجسته شهروندان نیز هست.

“من غمگین برای آنها و نگران” او می گوید. “آنها شده ایم رفتن در آن برای مدت طولانی است. یک سال دیگر یک تعهد بزرگ است.

“اما هنگامی که همه چیز را حل و فصل و آنها می تواند به جلو نگاه به برنامه من فکر می کنم آنها خواهید بود. ما باید برخی از ورزشکاران اختصاص داده شده.”

و یک روز ما قادر خواهید بود برای تشویق آنها دوباره.

twitter.com/willesonsports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>