اد Willes: این احساسات خام از سال 2011 جام استنلی نهایی هنوز مردد


نظر: جای تعجب نیست که ونکوور کناکز از دست داد در بازی 7 در سال 2011 از آن است که آنها در زمان بوستون برونز به بازی 7 هنگامی که آنها به ثمر رساند فقط هشت گل در این هفت بازی.

Sportsnet در آن مداوم در تلاش برای ارائه به برنامه نویسی در یک ورزشی-جهان کمتر شده است در حال اجرا یک سری از فیلم های مستند تولید شده توسط NHL در اخیر استنلی جام قهرمانان.

مگر اینکه شما یک فن می گویند 2014 پادشاهان یا 2016 پنگوئن آنها واقعا نمی ثبت نام کنید. اما صبح روز دوشنبه به عنوان بسیاری از ونکوور کناکز’ طرفداران خود را روز اول قهوه Sportsnet پخش ادای احترام به 2011 Boston Bruins.

که یکی ثبت شده است.

تقریبا یک دهه پس از این واقعیت مناظر و صداها را از سال 2011 جام استنلی نهایی هنوز رایت در حافظه جمعی این استان یک لوله شکل نما از تصاویر آن گرفته تا اقامت دائم در ورزشی ما آگاهی. برخی باقی می ماند یک لذت است. اما بیشتر تحت تاثیر عرضه شده است که سری هفت-بخش حماسه بود که این بازار در یک لبه چاقو را تا برونز زده فانی زخم در بازی های 6 و 7.

در طول راه, سری, عرضه, همه نشانه های درام: قهرمانان و خائنانی لحظات از شجاعت و بزدلی طرح تاب و حتی برخی از کمدی.

حداقل ما می خنده در حال حاضر. مرتب کردن بر اساس.

چگونه شما مشاهده این وقایع و شخصیت, از, البته, شکل های وفاداری خود را و اگر شما بر این باورند تاریخ گفته است, برندگان, شما می توانید حدس بزنید که چگونه برونز به تصویر کشیده شده در این قطعه. اما در اینجا در جنگل ما همه چیز را از طریق یک لنز های مختلف و پس از این همه سال از وقایع آن 15 روز در ماه ژوئن هنوز بسته پانچ.


بوستون برونز مطرح استنلی جام پس از شکست ونکوور کناکز در بازی هفت 2011 NHL نهایی جام استنلی در راجرز آرنا در ژوئن 15, 2011 در ونکوور. بوستون برونز شکست ونکوور کناکز 4 به 0.

بروس بنت / گتی ایماژ

که در آن برای شروع ؟

اگر شما بودند به بطور سرد تحلیلی در مورد 2011 استنلی جام حذفی, نهایی نتیجه تعجب آور نیست. برونز بهترین بازیکنان عملکرد بهتری نسبت به کناکز بهترین بازیکنان توسط یک حاشیه گسترده ای. بوستون حال بهتر دروازه بان و تیم های ویژه به خصوص مجازات کشتن که تعطیل Canucks vaunted قدرت بازی.

پرتاب در برخی از کلید آسیب به کانوکس و جای تعجب نیست که آنها از دست رفته در بازی 7 آن است که آنها در زمان برونز به بازی 7 هنگامی که آنها به ثمر رساند فقط هشت گل در این هفت بازی.

اما این سری نیز در برابر سریع و آسان خلاصه داستان. این زیبایی نهفته در نامطلوب تغییرات در شتاب آن لحظات و بالاتر از همه احساسات خام آن را بیرون آورده و در دو شهر.

این فیلم مستند به عنوان شما ممکن است حدس زده نمی گرفتن که اما چیزی که ماندگار برای این نویسنده است. بازی 1 بود نسبتا بدون عارضه امر تا زمانی که الکس لانه بیت انگشت از پاتریس ملجأ و از آن لحظه کناکز بودند از این قطعه و برونز بودند بچه های خوب.

که باقی می ماند یک منبع از سردرگمی است. بله لانه و رایان Kesler شد عالی آشوبگران در آن زمان و برخی از پوشش رسانه ای در این شهرستان شد تیز و غیر منطقی است. اما Canucks حتی نمی تواند برنده بیش از بقیه از کانادا و زمانی که هارون رم پا تا اواخر ناتان هورتون به ارائه آمار است که تغییر این سری که روایت شد سمان.


ونکوور کناکز واکنش نشان می دهند پس از شکست بوستون برونز در بازی هفت 2011 NHL نهایی جام استنلی در راجرز آرنا در ژوئن 15, 2011 در ونکوور.

غنی لام / گتی ایماژ

نهایی به آن نقطه تا به حال انجام شده است در Canucks نظر اساسا با سرعت و مهارت مسابقه که در آنها سرآمد. اما سری چیز دیگری شد و پس از رم با ضربه چیزی شدید تر و بدوی و Canucks بودند هرگز به ضرب و شتم برونز در آن بازی به خصوص با ناکارآمد قدرت بازی.

همانطور که برای ضربه رم سزاوار عمده ای در بازی و شاید یک بازی تعلیق. اما چهار بازی حکم صادره توسط NHL مایک مورفی باقی مانده است بی سابقه و غیر قابل توضیح. مورفی — که تصمیم به دلیل کالین کمپبل و سپس NHL تزار از نظم و انضباط recused خود را از سری; به نظر می رسید پسرش گرگوری برای برونز — توضیح داد که این حکم بدین.

“من احساس روده برای بازی.”

آه.

با این حال شما مشاهده حادثه و تاثیر آن بر سری فوری بود. برونز به طور ناگهانی به یک علت و یک شهید. ذهن هرگز که هورتون به نظر می رسد در برونز’ قفسه اتاق پس از بازی 4 و دیده می شود می تواند راه رفتن با خانواده اش در بوستون قبل از بازی 6. برونز کردیم تا فیزیکی در بازی خود را و در نهایت عینک Canucks را به یک تکه.

برای آنچه در آن ارزش, من هرگز معتقد استاندارد officiating تغییر زیادی در این مجموعه است. کناکز بزرگترین مشکل خود را در لیگ پیشرو قدرت بازی بود که تا کنون سخت ترین, بازیکن, خشک مانند آلو. دانیل و هنریک Sedin بودند غیر عامل. نقطه مرد مسیحی Ehrhoff که تا به حال یک فصل به طور منظم ناپدید شد. Kesler شد بازی بر روی یک پا پس از او تقریبا به تنهایی ضرب و شتم نشویل در دور دوم.

که Canucks’ مشکل است. نه اجاره.


ونکوور کناکز الکساندر Edler مسیحی Ehrhoff و دروازه بان روبرتو سیدنی در حال نژند به عنوان Boston Bruins پاتریس برگرون جشن هدف خود در دومین دوره بازی 7 از جام استنلی نهایی در راجرز آرنا در ونکوور در یکشنبه, ژوئن 15, 2011.

مارک ون منن / PNG

در آن زمان آنها رو به بازی 7 در واقع آنها یک نیروی صرف شده است. آنها شروع سری با دفاع از دن Hamhuis کوین Bieksa, Ehrhoff سامی سلو, Alex Edler و رم. آنها به پایان رسید با Bieksa, Edler, Salo, Ehrhoff اندرو Alberts و یک 21 ساله کریس Tanev. ماسون ریموند نیز زدم از این سری در یک سوال آمار برونز’ جانی Boychuk که به معنای جف Tambellini بازی تقریبا 14 دقیقه در بازی 7 و ویکتور Oreskovich به خود جلب کرد و به صف.

تحت آن شرایط Canucks تنها امید برای روبرتو سیدنی به سرقت یکی از دو نهایی بازی. در عوض بهترین دروازه بان در تاریخ حق رای دادن تلاش در هر دو بازی 6 و 7.

نهایی به پایان رسید با زار زار گریه کردن برای Canucks در خانه یخ. در این مستند وجود دارد یک شات از برونز کاپیتان Zdeno Chara برگزاری جام استنلی به تنهایی در مرکز یخ. پشت سر او یک دریای Canucks’ طرفداران بسیاری پوشیدن تیم نیوجرسی و تمام تخلیه احساسات در حالی که در خارج از شهر rioted.

خوب بار در سراسر.

“این بزرگترین روز زندگی خود را” برونز’ شان تورنتون گفت: برنده شدن در این جام است.

خنده دار, ما به یاد داشته باشید آن متفاوت است در اینجا.

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>