اد Willes: کناکز ” چه-اگر پیش نویس که اجازه Jagr, Tkachuk امید لغزش به رقبای

“اگر شما در حال رفتن به در این کسب و کار, شما می دانید یک چیز است. هنگامی که شما حق هیچ کس به یاد. هنگامی که شما در اشتباه هستید آنها را هرگز فراموش نکنید.” — مایک پنی سابق Canucks پرسنل مرد

برای ونکوور کناکز از سال 1990 پیش نویس باز زمانی که NHL رئیس جمهور جان زیگلر اعلام کرد که پس از یک بررسی گسترده در این لیگ تا به حال حکومت پاول Bure شد Canucks’ ملک.

آن به پایان رسید و هشت ساعت بعد با Canucks پیش نویس پتر Nedved به جای Jaromir Jagr و شاون Antoski به جای کیت Tkachuk حالی که عرضه به اندازه کافی وفادار با چه ifs به آخرین نسل.

اگر شما می توانید خلاصه Canucks’ نامنظم 50 سال سابقه در یک روز از سال 1990 پیش نویس را به سادگی انجام دهد.

در طول COVID-19 مستند ما برفلد برخی از جالب-کمتر-جشن کاراکتر در Canucks ببرد. امروز ما می خواهم به گسترش محدوده ما و وقایع و رویدادهای دهه 1990 پیش نویس یک روز آغاز شده است که با چنین وعده به پایان رسید و با تصمیم گیری که خواهد امد و شد زیاد Canucks برای 20 سال آینده و یا در Jagr مورد 1,733 به طور منظم فصل بازی و 766 اهداف است.

مثل همیشه با Canucks داستان پشت این تصمیمات شامل یک سطح از فتنه پشت درهای بسته برخورد و در نهایت پیش بینی غلط است که محکوم این حق رای دادن و حتی آن را به عنوان ارائه یک پر جنب و جوش روایت برای Canucks’ طرفداران. برای مؤمنان است که تجارت کردن.

هنوز یک جام استنلی در جایی در امتداد خط خوب بوده است.

“اگر شما در حال رفتن به در این کسب و کار, شما می دانید یک چیز می گوید:” مایک پنی دیرین Canucks پرسنل مرد که هنوز هم با این نسخهها کار به عنوان یک حرفه ای طلایه دار با تورنتو است. “هنگامی که شما حق هیچ کس به یاد. هنگامی که شما در اشتباه هستید آنها را هرگز فراموش نکنید.”

فقط آن را دشوار است برای فراموش کردن 1990 پیش نویس برگزار شد در اقیانوس آرام سالن بزرگ است.

کناکز موجب ملال انگیز سال 1989-90 فصل و تجارت با St. Louis رفت و به پیش نویس با دوم 18 و 22 میدارد. آنها همچنین انتظار در NHL حاکم از Bure مورد یک درام است که بیش از یک سال است که آغاز شده که Canucks در زمان موشک روسی در دور ششم از سال 1989 پیش نویس به پایان رسید و با زیگلر را اعلام.

آن را قابل توجه تلاقی, حوادث یکی که باید قرار کناکز برای اجرا در بالای لیگ و احتمالا حداقل یک جام است. اما از آنجا که این کناکز آن به پایان رسید و هفت سال بعد با حق رای در هرج و مرج و فن پایه درخواست خود را ‘چرا این همیشه اتفاق می افتد به ما؟’

ما به این سوال به زودی به اندازه کافی. اما بیایید شروع با مبارک داستان از این پیش نویس است.

Bure شناسایی شده بود خود را به عنوان یکی از بازی نخبگان چشم انداز در اجرا به NHL سالانه یکنوع بازی شبیه لوتو شب. بازی در یک خط با الکساندر Mogilny و سرگئی Fedorov او می خواهم به کمک یک انباشته تیم روسیه از بین بردن رقابت در جهان Junior قهرمانی در آلاسکا که در آن سال.

وجود دارد فقط دو عوامل پیچیده. یک پرده آهنین بود هنوز تا که به معنای Bure آینده در دسترس بودن رمز و راز بود. و دو وجود دارد برخی از سوال خود را بیش از واجد شرایط بودن.

قوانین لیگ در زمان مقرر هر junior-سن بین المللی بازیکن تا به حال بازی کرده اند حداقل 11 IIHF-تحریم بازی با تیم ملی خود را برای واجد شرایط برای سه دور اول پیش نویس. آن را به طور گسترده ای اعتقاد بر این Bure بازی کرده بود 10 با روسیه تیم ملی در 1988-89 که به معنای او تنها واجد شرایط برای سه دور.

و یا پس بقیه NHL فکر می کردم.

پنی به حال تصادفا بر روی یک تکه از اینتل که زمین Bure. در سال 1985 کناکز در زمان یک بروشور در ایگور larionov لذت ببرید در 11 دور و دو برابر کردن سال آینده با در نظر گرفتن ولادیمیر Krutov در 12 دور. هر دو در میان بهترین بازیکنان در جهان است اما هر دو برده بودند به ارتش سرخ روسیه تیم ملی و ویکتور Tikhonov.

هنوز جهان را در چشم انداز سیاسی در حال تغییر بود و پنی نظارت تحولات در روسیه در طول سال در حالی که تشکیل یک رابطه با larionov لذت ببرید. این مرکز بزرگ که برای اولین بار قرار دادن پرنده سگ به Bure که موشک بود 16 و تمرین با ارتش سرخ.

“که که” پنی خواسته larionov لذت ببرید بعد از یکی چشمگیر تمرین.

“فقط برخی از بچه های ما را گهگاه” larionov لذت ببرید جواب داد.

پنی ظ Bure نام. در طول فصل 1988-89 او در یک ماموریت سراغ در فنلاند زمانی که گوران Stubb های دیرین اروپایی دیده بانی گفت: او در مورد یک بازی دوستانه بین فنلاند و روسیه که در آن Bure بود و انتظار می رود برای بازی در فنلاندی پاسگاه Vierumaki.

پنی قرض Stubb ماشین سوار دو ساعت به Vierumaki در خواب زمستانی فرو رفته به تماشای بازی و سپس برداشت یک کپی از بازی ورق که انجام IIHF آرم.

بدون اطلاع به بقیه جهان هاکی که بازی را فشار Bure بیش از سحر و جادو 11-بازی آستانه.

در سال 1989 پیش نویس تمام 21 تیم در گذشت Bure در سه دور اول. زمانی که Canucks به نوبه خود آمد و با 113th انتخاب پنی تکیه به کوین با اشاره به Bure نام و گفت: “یک شات بدهید. اگر ما او آن را در خانه اجرا شود. اگر ما آن را فقط یک ششم دور انتخاب کنید.”

بسیار به بهت و حیرت از دیگر 20 تیم کوین ساخته شده را انتخاب کنید. NHL تحقیقات و Canucks دستیار GM Brian Burke یک وکیل هاروارد آموزش دیده آماده برنده مختصر برای باشگاه.

“برایان خوب بود که در آن مسائل” گفت: پنی. “او مانند یک سگ بر استخوان.”

مدت کوتاهی پس از زیگلر را اعلام کناکز بودند تا با انتخاب دوم پیش نویس. دارای امتیاز بالا چشم انداز است که سال ویژه پنج به جلو: اوون نولان Nedved مایک Ricci و کیت Primeau که همه بازی junior در کانادا و Jagr از کارت های وحشی از جمهوری چک. تعدادی از تیم ها از جمله Canucks بود Jagr امتیاز در بالای خود را در هیئت مدیره.

دوباره وجود دارد عوارض.

برک در حال حاضر می گوید: Canucks گفته شد Jagr بدهکار کشور دو سال از خدمت سربازی اما اگر برخی مقدرات ساخته شد دولت چک را تعهد خود را نادیده می گیرند. هر دو کوین و برک در حال صرف بخشی بهتر از دو سال تلاش برای رها کردن larionov لذت ببرید و Krutov از روسیه و رشد کرده بود سعی کردم از برخورد با فدراسیون هاکی از شرق اروپا و اجتناب ناپذیر درخواست برای, er, مقدرات.

آنها کاهش یافته است چک را ارائه دهد اگر چه Burke استفاده کمی بیشتر رنگارنگ, زبان, و در زمان Nedved یک اندازه-و-مهارت centreman بود که در آینده 65-هدف فصل با سیاتل. Ricci رفت سوم به فیلادلفیا. Primeau رفت و چهارم به دیترویت.

Jagr رفت و پنجم به پیتسبورگ.

“شیشه بود بهترین بازیکن گفت:” پنی “آن را سخت به شکل که. اما آخرین چیزی که ما نیاز به نگاهی به برخی از پسر که ندارد نشان می دهد.”

Nedved خوب بود. او فقط نبود Jagr و او می خواهم به صرف فقط سه فصل با Canucks قبل از او رفت و به سنت لوئیس در یک پیچیده رایگان-امضای عامل مورد نیاز است که دور دیگری از lawyering.

یک داستان از آنجا پدید آمده است که Jagr هماهنگ پیش نویس خود را با گفتن چهار تیم چیدن جلوتر از پنگوئن او نمی خواهد گزارش. برک گفت: داستان این قلم را ملاقات کرده بود چک درخواست قیمت. به هر صورت Jagr در قلم’ ترکیب فصل آینده است. یک سال بعد آنها را برنده اول خود را از بازگشت به عقب استنلی فنجان.

“من به یاد داشته باشید داشتن شام با (Jagr) قبل از این پیش نویس گفت:” اهل Farwell های دیرین اجرایی با سیاتل Thunderbirds که آگهی’ جنرال موتورز در سال 1990. “وجود دارد و تمام این داستان ها رفتن و ما در تلاش بودند به عنوان خوانده شده بر او. اما آن را خوب به پیش نویس و ما نمی خواهم به خطر.

“در پایان ما در زمان Ricci چرا که او قرار بود به بعد بابی Clarke.”

در ونکوور ما درد را احساس می کنم.

یک ساعت تا بعد کناکز بودند تا با 18 انتخاب کنید. آنها فرود آمد که انتخاب در تجارت با بلوز که فرستاده غنی ساتر و هارولد Snepsts به سنت لوئیس یکی از فوق العاده سری از معاملات کوین ساخته شده که قرار Canuck برای عظمت است.

ابتدا در سال 1987 کوین به دست آورد کرک مکلین, گرگ, Adams, صخره Ronning جف Courtnall سرجیو Momesso و یورکی Lumme در معاملات. پرتاب در Bure و ترور نمدار و آنچه که می توانست در سال 1990 پیش نویس و Canucks باید مجموعه خود را برای دهه آینده.

آن را فقط کار نمی کند که راه.

کوین دنبال شد و در یکی از دو بازیکن با 18 انتخاب کنید. وجود دارد یک جناح در میان Canucks’ پیشاهنگی که مورد علاقه بزرگ به جلو از Malden بالا در بوستون بود که در راه خود را به دانشگاه بوستون کیت Tkachuk.

مشکل این بود Tkachuk خود را شکست مچ پا و تنها بازی از شش بازی خود در سال آخر دبیرستان. Antoski در ضمن یک 6-4, 235 پوند نقطه-یک-بازیکن در بازی با شمال خلیج.

کوین گفت: پیشاهنگی با من در این تماس گرفت و Antoski. Tkachuk رفت و به Winnipeg با بعدی انتخاب کنید.

او پس از رای داده بهترین 19th کلی انتخاب در تاریخ این پیش نویس توسط NHL.com.

“پت به من گفت:” هرگز به من اجازه انجام این کار دوباره'” پنی گفت.

با 22nd, انتخاب کناکز در زمان چک defenceman Jiri Slegr مناسب و معقول defenceman که البته بازی خود را با بهترین NHL هاکی با پیتسبورگ.

ترین تاثیرگذار Canuck پیش نویس انتخاب کنید که سال شد, پنجمین دور, انتخاب, Gino Odjick از لاوال که می خواهم بازی هشت فصل با این باشگاه است.

او هنوز هم در ونکوور زندگی می کند. پس از انجام این خاطرات از سال 1990 پیش نویس است.

[email protected]

Twitter.com/willesonsports

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>