اد Willes: ورزش ممکن است مهم است, اما آنچه در آن فراهم می کند اغلب

نظر: ورزشی نیز می تواند ارائه کمک و آسایش در طول زمان. یک دلیل وجود دارد فرانکلین دلانو روزولت اصرار بر نگه داشتن بیس بال رفتن در طول جنگ جهانی دوم است. در حال حاضر فکر می کنم جورج بوش در نظر گرفتن این تپه در استادیوم یانکی پس از 9/11. … فکر می کنم از آنچه در آفریقای جنوبی برنده شدن در جام جهانی راگبی در سال 1995 به معنای به که کشور

دکتر ریک Gruneau استاد بازنشسته در SFU از ارتباطی که نوشته شده است به طور گسترده ای در ورزش و نقش آن در جامعه است.

در اینجا برای مثال در حال Gruneau افکار در مورد خطرات ناشی از مشاهده مهم اجتماعی مسائل از طریق لنز از ورزش:

ورزش ارائه یک لنز برای دیدن چیزهایی که لنز خود را یکپارچه نیست و اغلب شامل قابل توجهی در نقاط کور و تعصب” او نوشت: در طول یک آخر هفته تبادل ایمیل. “برخی از کسانی که در حال آشکار در زاویه دید در حال حاضر در راه داستان ها گفته شده و حل و فصل شود.”

نگاهی به بازی های المپیک است. لطفا.

“بزرگترین اعتراض زمانی رخ می دهد که یک سازمان مانند کمیته بین المللی المپیک در نوبت قرار آرمان های مثبت داستان های قهرمانانه و اسطوره ها به تنها شکل دیگری از بازاریابی” Gruneau نوشت. “چیزی خوب می شود بسیج برای ترویج چیزی که بسیار سوال برانگیز است.”

استاد خوب به عنوان ممکن است شما را گمان این است که یک قدرت شناخته شده در این موضوع; علمی که تولید کرده عمیقی کار در, اهمیت بازی های ما و آینه آن را نگه می دارد تا به جهان ما. به عنوان مثل من مشت زدن راه بالای کلاس وزن در اینجا چون من آماتور که گاهی بازديد Gruneau جهان بدون سرمایه گذاری زمان و تلاش او اختصاص داده شده به این مسائل است.

هنوز هم.

با توجه به اثرات COVID-19 گیر شما شروع به فکر کردن در مورد ورزش و آنچه که ما در حال از دست رفته به عنوان بازی های ما است. آنها صرفا یک حواس پرتی خالی منبع سرگرمی نگه می دارد که ما را سرگرم در حالی که جدی تر امور بازی کردن ؟

و یا آنها چیزی مهم تر است: یک وسیله نقلیه که از طریق آن ما بگویید داستان ما جایی که ما جمع آوری برای به اشتراک گذاشتن یک حس اجتماعی یک مخزن از ما بالاترین آرمان?

این که یک بخش ورزش شما می خواهید به این باور همه کسانی که همه چیز درست است. اما همانطور که ما به اطراف نگاه ما همچنین شواهدی وجود دارد که مردم در حال مشاهده پیش همه گیر از طریق ورزش’ منشور فقط به عنوان آنها به بازدید از بسیاری از لحظات تعیین کننده در جهان مدرن است.

اگر ورزشی چشم انداز تبدیل شده است بی ثمر توسط رمان coronavirus شما می خواهم که یک زمان دشوار برای اثبات آن توسط اخبار چرخه. شما می توانید جزئیات در مورد محصولات ورزشی شرکت هایی مانند بائر و تعادل جدید repurposing تولید خود را برای تولید سپر محافظ و ماسک خط مقدم برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

و یا شما می توانید جزئیات در مورد ورزشکاران مانند نیواورلئان کارفرمایی Drew Brees اهدای 5 میلیون دلار به COVID-19 صندوق امداد در لوئیزیانا یک دولت است که شکسته شده توسط ویروس. یا راجر فدرر, اهدای یک میلیون فرانک سوئیس در کشور مادری خود. یا لیونل مسی و کریستیانو رونالدو به یک میلیون یورو به مبارزه با COVID-19 در اسپانیا و پرتغال بود.

وجود دارد بسیاری از دیگر نمونه های فردی ورزشکاران پله بالا است. پس از آن وجود دارد سازمان هایی که کمک به مشترک تلاش برای مبارزه با این جانور موذی.

کناکز تحویل داده اند بیش از 4000 صعود ناهار به ارتش رستگاری و گسترش خواهد که برنامه. آنها در حال هدایت بیش از 400 پاره وقت کارکنان به نقش های مختلف در مراقبت های بهداشتی و حمایت از مراقبت های بهداشتی. و آنها ساخته شده ایم کمک های مالی در دسترس به صورت پاره وقت آرنا کارگران است.

بله وجود دارد هر تعداد از سازمان ها در هر تعداد از کشورهای تمرین خوب کار می کند و آنها باید با تمام توان اذعان کرد. اما این بار از جان گذشته آن را نیز مهم دیده می شود انجام خوب کار می کند و آن را بسته پانچ زمانی که یک ستاره ورزشکار و یا شناخته شده حق رای دادن طول می کشد ،

دالاس ماوریکس صاحب علامت کوبا برای مثال تبدیل شده است بسیار تحسین شکل که برش در سراسر بزرگ شکاف سیاسی در ایالات متحده به صورت خود مهربان و بخشنده و مدیریت بحران است. برونز مالک میلیاردر جرمی جاکوبز از سوی دیگر شده است به درستی تخطئه برای قرار دادن برخی از کارگران در مرخصی اداری و کاهش حقوق دیگران است.

ورزش در واقع به شکل عمومی آگاهی و درک از بیماری همه گیر از رودی Gobert از یوتا جاز آزمایش مثبت سه هفته پیش. برای بسیاری از Gobert آزمون و پس از آن خاموش NBA, MLB, NHL و MLS شد و شروع این بیماری همه گیر به عنوان ما آن را می دانم.

این نباید تعجب کسی را. ابتدا با جکی رابینسون در پایان جنگ جهانی دوم ما مشاهده هر تعداد از مهم تحولات در جهان ما از طریق ورزش است. رابینسون سوار روایت در مورد مسابقه. علی در مورد نژاد بلکه تجسم جنبش ضد جنگ. Magic Johnson شد چهره ایدز بحران است. شلدون کندی به ارمغان آورد نور به کودک آزاری است.

اخیرا نقش مربی آمده است در زیر میکروسکوپ در هاکی محافل و فراتر از آن بالا بردن هر تعداد از سوالات در مورد ایمنی و بهداشت محیط کار, اقتدار و روابط بین کارکنان و سرپرستان خود را.

همه این مسائل مسلما بازی کردن در بخش های دیگر جامعه است. اما چیزی است که وجود دارد در مورد ورزش این به ظاهر بیهوده و بیمعنی فعالیت فراهم می کند که راحت پس زمینه برای این بحث.

است که خطرناک است ؟ اگر شما فکر می کنم ورزش می تواند ارائه قطعنامه به این مسائل شما زیاد است ، اما آنها می توانند شروع به مردم صحبت کردن شروع به آنها را بر روی یک جاده است که می تواند منجر جایی.

ورزش نیز می تواند ارائه کمک و آسایش در طول زمان. یک دلیل وجود دارد فرانکلین دلانو روزولت اصرار بر نگه داشتن بیس بال رفتن در طول جنگ جهانی دوم است. در حال حاضر فکر می کنم جورج بوش در نظر گرفتن این تپه در استادیوم یانکی پس از 9/11 و شلیک یک اعتصاب قبل از بازی 3 از سال 2001 جهان سری. فکر می کنم از آنچه در آفریقای جنوبی برنده شدن در جام جهانی راگبی در سال 1995 به معنای آن کشور است.

کسانی که تصاویر ما. کسانی که داستان ما. الکس Edler انجام یک چوب به آن ضربه بزنید برای کارکنان مراقبت های بهداشتی نیست در آن سطح است. اما حتی برای یک لحظه آن را هنوز هم به معنی چیزی است که در این جامعه است که تلاش در بسیاری از جبهه ها.

Gruneau آغاز تبادل ایمیل با توضیح او احساس بیمار — “امیدوارم این نیست coronavirus” — و او تا به یک تماس تلفنی. او سپس اقدام به سر و صدا کردن حدود 2500 کلمه در ورزش, کلمات مهم و آن را شرم نمی توان آنها را جا به یکی از 950-کلمه ستون.

اما او باز با این نقل قول از Jurgen Klopp های لیورپول مدیر و ساکن فیلسوف-پادشاه فوتبال: “فوتبال است و مهم تر از حداقل چیزهای مهم در زندگی است.”

هیچ بازی مهم نیست. برخی از چیزهایی که آن را فراهم می کند مهم هستند.

ewilles@postmedia.com

Twitter.com/willesonsports

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>