اد Willes: Sedins فقط می خواستم به شناخته شده به عنوان ‘منظم’ ونکوور بچه ها


نظر: بیا به آن فکر می کنم ممکن است آن را نهایی تفسیر در Sedins. آنها حتی bickered در یک راه درجه یک.

دانیل و هنریک Sedin هستند برادران دوقلو به عنوان آن می رسد و این بدان معناست که رابطه خود را می تواند لمس متمرد.

نگاهی به نیم ماراتن آنها فرار یکشنبه.

“ما نمی آن را به عنوان جدی” دانیل روز دوشنبه گفت:. “من ضرب و شتم او توسط یک دوم دیروز. یک معامله بزرگ نیست. که فقط به تضعیف.”

اما از آن است که یک معامله بزرگ است.

“او (ضرب و شتم من)” هنریک پاسخ داد. “او بسیار باهوش بود. او شروع به یک دوم پشت سر من تا تراشه تعداد یک دوم کمتر است. ما عبور از خط پایان در همان زمان.”

گلف ؟ تقریبا همان.

“من راه بهتر در گلف” هنریک می گوید.

دستمالی کردن? نمی دانم اما آنها به احتمال زیاد که تبدیل به خون ، حتی زمانی که آنها با هم بازی آنها می خواهم به آن را دریافت در Canucks ” نیمکت اما تعداد کمی از مردم متوجه شده چرا که آنها می خواهم خود را پایین تر سر و نفرین یکدیگر در سوئد.

بیا به آن فکر می کنم که ممکن است نهایی تفسیر در Sedins. آنها حتی bickered در یک راه درجه یک.

“ما برای اطمینان از” هنریک گفت. “او انتظار زیادی از من. اگر بد بود پاس او می خواهم ضربه محکم و ناگهانی.”

بنابراین همیشه این رقابتی چیزی که در هسته خود رابطه ای که بیان شده است در صد راه های مختلف. اما در مورد تعجب, دوقلو, همچنین این سوخت که در زمان آنها را از ساندسول به Canucks به بالای NHL و در نهایت تیر در راجرز آرنا. روز چهارشنبه خود را کشباف بازنشسته خواهد شد در مراسمی که برجسته خواهد شد هفت روز از Sedin و آنها به شما اطمینان می دهم همه آنها را انجام نمی آن را به تنهایی.

اما اگر آنها می خواستند برای تشکر از یک نفر بود که بیشتر ابزاری در 17 فصل خود را 1,000-plus و امتیاز خود را به ثمر رساند عنوان NHL آنها باید با یکدیگر در مرکز یخ لرزش دست و می گویند: “با تشکر از برادر من.”

“من فکر نمی کنم من همیشه می شده اند در اینجا بدون او” هنریک گفت. “او من تحت فشار قرار دادند. آن را دشوار برای آموزش در یک سطح که در آن شما را وادار به NHL. اما به یک پسر که در همان سطح در همه چیز — پرس سینه, دوچرخه سواری, هر آنچه در آن است — ما حتی. ما فقط فشار هر یک از دیگر. این است که تنها راه آن بود.”


هنریک و دانیل Sedin نظر می رسد در یک رویداد رسانه ای به مناسبت 50 فصل Canucks در راجرز آرنا در ونکوور., فوریه 10 سال 2020 است.

نیک PROCAYLO / PNG

روز دوشنبه جشن Sedins در مواجهه با چیزی به نام افسانه شب این رویداد برای اولین بار در یک weeklong باش که به نظر می رسد بیش از حد بالا برای همه اما اهالی بریتیش کلمبیا. Sedins هفته در واقع ارائه می دهد یک تازه فرصتی برای تامل حرفه خود و موفقیت های خود و جای خود را در جامعه.

این نیز خواهد شد به اجرا در جزئیات بزرگ بیش از چند روز آینده و کمی وجود دارد برای اضافه کردن به میراث خود را به عنوان بازیکن. اما این نیز خود پایدار قرار گرفتن در معرض عموم پس از نهایی خود را در بازی به عنوان Canucks کاملا اسکریپت وداع به پایان رسید که با دانیل را اضافه برنده در آن نهفته است یکی دیگر از داستان مربوط به دوقلوها.

در بالای هر چیز دیگری به نظر می رسد آنها به میخ بازنشستگی, کشویی به خود پست-هاکی زندگی می کند به عنوان یکپارچه و آرامی را به عنوان آنها بازی بازی. آنها عمدتا پدر و مادر در حال حاضر انجام می دهند پدر و مادر از چیزهایی را که شامل رانندگی از مدرسه به ورزشگاه به استخر به هر کجا که.

اما اگر آنها را از دست ندهید این بازی و هر چیز که با آن آنها انجام یک کار بسیار خوب از پنهان کردن آن است.

“این عالی” دانیل می گوید. “ما به این سوال” آیا شما از دست بازی هاکی؟’ نه در همه. شما از دست رفاقت و کسانی که بازی های بزرگ. اما روز به روز این سفر در حال آماده شدن برای هر بازی. کسانی که همه چیز پوشیدن بر شما.

“برای ما به انتخاب بچه ها از مدرسه و فعالیت های آن در هر روز است. آن را کامل بروید.”

در ابتدا آنها فکر چگونه آنها می خواهم وفق دهند. آنها همیشه مردان خانواده اما هاکی مصرف آنها را برای دو دهه بوده است. اگر آن را NHL فصل آن را آموزش خواهم Green Berets برای NHL فصل. اگر آن را آماده برای یک بازی خانگی آن را آماده شدن برای یک سفر جاده ای. وقتی که رفته است آن برگ از درجه اعتبار ساقط است که نمی توان با نیمه ماراتن و آنها تا به حال دیده می شود دیگران مبارزه با بازنشستگی. اما دوقلوها را تبدیل به یک صفحه و هرگز به عقب نگاه کرد.

“بزرگترین چیزی است که ما به سمت چپ در شرایط ما” دانیل گفت. “ما نمی دادند ، ما تصمیم گرفت از آن زمان به حرکت در تاریخ است.”

“شما شنیدن بسیاری از داستان در مورد بچه ها که راه دور و وجود افسردگی و همه چیز نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده” گفت: Henrik. “برای ما این است که راه نبوده است. من فکر می کنم آن را می گوید زیادی در مورد خانواده های ما و جایی که ما هنگامی که ما به پایان رسید. ما فقط از نظر ذهنی آماده شده است.”

اما آن را نیز می گوید چیزی در مورد رابطه خود را با این شهر و این دیگر بخشی از این داستان است. این Sedins هستند ونکوور خانواده سلطنتی و بد نامی خود می تواند دست و پا گیر. آنها فقط ساخته شده هرگز یک معامله بزرگ در مورد افراد مشهور و, در طول سال ما به دنبال آنها منجر شود. ما به تماشای آنها را رشد می کنند, سازمان دیده بان آنها را بالا بردن خانواده خود به تماشای آنها را تبدیل به بخشی از شهر ما. در طول راه آنها را به دست آورده احترام ما در حالی که ما به آنها این فضا را به زندگی می کنند زندگی خود را.

و در اینجا بهترین بخش است. که احترام بوده و متقابلا.

“ما همیشه سعی در انجام کارهای عادی,” دانیل گفت. “ما بیرون بروید. ما بچه ها را به پارک. ما سعی کنید به اطراف مردم است. من فکر می کنم ساخته شده است که مردم به ما به عنوان به طور منظم ، حداقل من امیدوارم که راه آنها به ما. از روز 1 نفر شده اند احترام. در حال حاضر ما در حال Vancouverites.”

بزرگ. اما به طور منظم بچه ها ؟ ببخشید چگونه بسیاری از بچه ها به طور منظم انجام دهید شما می دانید که دوقلوهای همسان که پیش نویس توسط همان تیم بازی 17 فصل با این تیم بازنشسته به عنوان دو منجر گلزنان در تاریخ حق رای دادن و خود را کشباف بازنشسته در حالی که درآمد بی قید و شرط تحسین از شهر که در آنها بازی کرد ؟

“من نمی دانم” گفت: Henrik. “این فقط به نظر می رسید برای ما طبیعی”

احساس کردند که راه بیش از حد که ممکن است خود بزرگترین شاهکار تمام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme