اد Willes: زخم با نژادپرستی شیرها به دنبال نور در جهان از تاریکی


“این یک چیز وحشتناک با آن مواجه هستیم اما چیزی که به من امید بسیاری از مردم سیاه و سفید, آسیا — در حال صحبت کردن در برابر آن است. من بدست حمایت خیلی از مردم در کانادا. آنها آن را درک نمی کنند اما آنها خود را نشان می دهد و پشتیبانی است که می رود راه طولانی است.” — برایان Burnham, B. C. شیرها

برایان برنهام متولد و بزرگ شده در Moorestown, N. J., یک برگ شرقی در حومه فیلادلفیا است که به طور کلی دارای رتبه در میان مکان بهتر برای زندگی در ایالات متحده است.

Burnham پدر Lem یک تزئین کهنه سرباز جنگ ویتنام است که بازی برای عقاب و در نهایت NFL تیم روانشناس. او دایی که یک پلیس در فیلادلفیا. دو از بالا, مدرسه, مربیان بودند پلیس.

رشد برنهام تا به حال یک دایره با چهار دوستان نزدیک. سه نفر سفید. یکی سیاه بود. او خواستار آنها را برادران خود را.

“من تقریبا پناه از تنش نژادی,” the B. C. شیرها گیرنده می گوید بیش از تلفن.

برنهام در سمت چپ صفحه اصلی و با حضور در دانشگاه تولسا این سایت یکی از بدترین مسابقه شورش در تاریخ آمریکا است.

او به خاطر کشیده شدن توسط پلیس سه بار زمانی که او ستاره دار طلایی طوفان. برای اولین بار دو تن از آنان برای بالا بردن سرعت و بدون حادثه.

سوم نبود و هنوز هم چوب به برنهام یک زخمی که هرگز التیام بخشد.

“او یک سفید افسر می گوید:” B. C. شیرها گیرنده. “او به من گفت که من می خواهم انجام می شود چیزی است که من تا به حال.

“من گفت:” آقا من نیست که. او بسیار پرخاشگر و گفت: ‘تماس با شما به من یک دروغگو پسر؟’ من 19 بود و من فکر کردم به خودم به این بزرگ مرد سخت اما در آن لحظه من می ترسم.”


شیرها گیرنده Bryan Burnham, چپ, حال, زوم چت در مورد وضعیت در ایالات متحده آمریکا با کارفرمایی مایک رایلی و بقیه دریافت سپاه به تازگی. او آن را به نام “آزادی بزرگ.”

داریل Dyck

برنهام و اوبری ساخته شده اند تولسا خارج از فصل خود را در خانه. یک نژاد مخلوط و شوهر آنها دوستان نزدیک وجود دارد و در برنهام کلمات آنها ملاقات بسیاری از مردم در شهر اوکلاهما.

اما بار وجود دارد زمانی که آنها راه رفتن به یک رستوران و آنها می توانند احساس اتاق را متوقف و خیره.

او را پرسید که چگونه اعتراضات و شورش است که به دنبال قتل جورج فلوید باید او را تحت تاثیر قرار.

“من شده اند قادر به خواب فکر کردن در مورد همه چیز است که رفتن در” او اذعان می کند. “به نظر می رسد بسیار ساده اما 2020 و ما هنوز در حال صحبت کردن در مورد آن است.

“این یک چیز وحشتناک با آن مواجه هستیم اما چیزی که به من امید بسیاری از مردم سیاه و سفید, آسیا — در حال صحبت کردن در برابر آن است. من بدست حمایت خیلی از مردم در کانادا. آنها آن را درک نمی کنند اما آنها خود را نشان می دهد و پشتیبانی است که می رود راه طولانی است.”

و شاید فقط شاید آن ما را در جایی.

شنبه مشخص نهمین روز متوالی آمریکایی ها به خیابان آمده اند به سیگنال آنها تا به حال به اندازه کافی است که آنها خسته از انتظار برای تغییر و این بار آنها در حال رفتن برای به دست گرفتن آن است. خشونت پلیس و فلوید مرگ است flashpoint اما این مورد چیزی بزرگتر 400 سال تاریخ از ظلم و ستم و انقیاد می رسد که به هر بخشی از زندگی آمریکایی.

در این زمان وجود داشته است تظاهرات در تمام 50 ایالت. در این زمان وجود داشته است تظاهرات در کانادا — و خود ما گناهان برای پاسخ — در انگلستان, در, فرانسه, هلند, ترکیه و کنیا است.

شده اند وجود دارد دیگر جنبش ها و دیگر حوادث که موجب خشم اما به عنوان برنهام می گوید: “این متفاوت است.”

Geroy سیمون برای یک امید ،

سیمون مطرح شد در Johnstown Pa. یک شهرک صنعتی در غرب پنسیلوانیا معروف ترین برای یک سیل در سال 1889 و به عنوان خانه جانزتاون جت, زندگی واقعی الهام بخش برای چارلستون ستاد با کف دست زدن شات شهرت.


سابق B. C. شیرها گیرنده Geroy سیمون می کند خود را سوپرمن مطرح به عنوان او را پذیرفته به کانادا Football Hall of Fame در رجینا در سال 2017.

Troy پشم گوسفند وجانوران دیگر / Postmedia اخبار

در کانادا ما نمی فکر می کنم از غرب پنسیلوانیا به عنوان یک نژاد متهم منطقه قطعا مانند جنوبی. اما سیمون می گوید یک داستان متفاوت است.

“اوه مرد این مسائل می گوید:” سالن از شهرت گیرنده و زمان B. C. شیرها دیده بانی. “من سعی می کنید به مثبت و از همه چیز و من در مورد عظمت زادگاه من. اما آن را در صورت خود را. بیشتر بحث من در مورد آن را به یاد دارم.”

مانند مدرسه بالا بازی زمانی که یک اپوزیسیون دفاعی به عقب خواهد به او نگاه و معمولی می گویند: “شما نمی انجام هیچ چیز امروز, n–.”

“من در زندگی با آن برای 17 سال” سیمون می گوید. “من سعی کردم به اجازه دهید آن را تحت تاثیر قرار, من, اما من خیلی مصمم بودم برای رفتن به خارج وجود دارد وقتی که من تا به حال فرصت است.”

سیمون رفت و به مریلند در نزدیکی واشنگتن دی سی و او فکر او می خواهم پا به یک جهان متفاوت است. او را دیدم سیاه پزشکان و اساتید و وکلا و رهبران کسب و کار. او را دیدم فراوانی در میان مردم است.

سپس یک روز او به عنوان آماده سازی برای پیش نویس NFL او راه می رفت خارج از آپارتمان خود را و آن را یاد گرفته هرگز واقعا به شما برگ. این همیشه وجود دارد کمین آماده به سرقت چیزی از شما.

“من در صحبت کردن به این (agent) که می خواستند به نمایندگی از من” سیمون می گوید. “ما راه می رفت و دو پلیس. یکی از آنها تفنگ داشتند و او دستور داد مرا به زمین است.”

در ابتدا سیمون نمی منطبق هستند. چرا باید او ؟ او تا به حال هیچ کار اشتباهی انجام داده. سپس با خود می تواند عامل شفاعت و اسلحه هنوز هم اشاره کرد و راه خود را از او بر روی زمین است.

پلیس نگاه خود را شناسایی. هویت اشتباه گفتند. ما تا به حال گزارش و این یک محله بد گفتند.

“نبود” سیمون می گوید. “آن دچار آسیب های روانی من است. من نمی توانم دروغ در مورد آن است. آن را تحت تاثیر من است و آن را هنوز هم به این روز است.”

سیمون خواسته است اگر هر بازیکن سیاه و سفید در این شیرها دارای یک داستان مشابه را به بگویید.

“من می گویند 90 درصد از بچه ها سیاه و سفید که در ایالات متحده آمریکا تا به حال یک تجربه بد با پلیس,” او می گوید.

وقتی پرسیده شد که همان سوال برنهام می گوید: “من فکر می کنم بسیاری از بازیکنان ما در رختکن باید داستان است که شما را غمگین.”

این یکی ممکن است به شما احساس بهتر: در روز سه شنبه برنهام در زمان بخشی در زوم ملاقات با شیرها کارفرمایی مایک رایلی و Leos’ دریافت سپاه: یک زن و پنج بچه های سیاه و سفید از سراسر ایالات متحده و کانادا است.

به طور کلی یک جمجمه جلسه که در آن راهکار است جدا و Reilly طول می کشد نقش سرب در این گفتگو. اما این بار کارفرمایی می خواستم به صحبت کردن در مورد چیز دیگری است. در این زمان او می خواست به صحبت در مورد آنچه که قرار بود در آمریکا

“که عالی بود” برنهام می گوید. “شده است وجود دارد بسیاری از مقید کردن ناکامی. ما همه cooped (به دلیل COVID-19) و این مسائل وزن در شما. قادر به بحث در مورد آن بزرگ آزادی.

“این مردم هستند من بستگی دارد و آنها را فقط به حمایت از من به عنوان یک بازیکن فوتبال. آنها برای حمایت از من به عنوان یک انسان است. در رختکن ما یاد بگیرند برای قرار دادن تفاوت های ما کنار همان هدف است.”

اگر فقط ما می تواند همه یاد بگیرند به انجام همان.

[email protected]

twitter.com/willesonsports


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>