اد Willes: پاروزنان همه در همان قایق وقتی که می آید به آموزش برای ‘iffy’ بازی های المپیک

نظر: “اینجا چیزی نیست. هنگامی که شما در حال آماده سازی برای بازی های المپیک هستید پس بیشتر از این شیوه به هر حال چون شما پارانوئید در مورد بیمار شدن. ما فاصله است. ما آگاه در مورد دست ما است. مثل بقیه کشور ما در حال انجام بهترین های ما به خود منزوی’

دنیا, رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ در نهایت اعلام اجتناب ناپذیر در روز جمعه که با توجه به وضعیت فعلی امور بود کمی مانند اعلام خورشید بود و انتظار می رود در شرق.

آینده این تابستان توکیو بازی های المپیک است “نامشخص” باخ گفت: در مصاحبه با نیویورک تایمز. حالات مختلف در نظر گرفته می شود او اضافه شده است. اما در حال حاضر لغو نیست یکی از آنها است.

“من نمی خواهد حدس و گمان” المپیک کمیته بین المللی رئیس گفت. “اما ما آن را مدیون به همه ورزشکاران و ما آن را مدیون به نیمی از جهان است که به تماشای بازی های المپیک می گویند ما در حال قرار دادن لغو بازی ها در دستور کار است.”

در ویکتوریا در ضمن باخ اطلاعیه ثبت نام با Conlin;;; McCabe و بقیه کانادا تیم قایقرانی اما تغییر نکرد. McCabe و گروه های آموزشی رو به رو شد یک جلسه که در آن آنها می خواهم ردیف 28 کیلومتر در الک دریاچه و بعد از ظهر تمرین زمانی که آنها می خواهم در ردیف یکی دیگر از 14 کیلومتر.

این قایقران جهان و حتی اگر خارج از جهان همچنان به تعطیل به عنوان آن را در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس آن را تنها واقعیت می دانند. وجود دارد خواهد بود یک بازی های المپیک ؟ این سوال نیست وحشتناکی مربوطه. کار و آموزش است.

“من فکر می کنم هر کس شک و تردید در هر حال حاضر و پس از آن” McCabe می گوید بیش از تلفن. “اما شما تمرکز بر حرکت رو به جلو و ماندن در این لحظه چرا که آنچه که ما انجام دهد.

“من به معنای آن خواهد بود دلخراش اگر آن اتفاق نمی افتد اما من برنامه ریزی در پارو زدن. ما در خارج وجود دارد در هر روز است. بدیهی است که آن را کسب و کار به عنوان معمول است اما آن را به عنوان نزدیک به عنوان آن را می توانید دریافت کنید.”

در حالی که جهان ما در برابر مسائل جدی تر از سرنوشت 17 روز جشنواره ورزش های توکیو بازی های المپیک تبدیل شده اند صحبت کردن در یک نقطه که ما برای ثبت هر علامت که همه چیز را به حالت عادی بازگشت. مراسم افتتاحیه هنوز بیش از چهار ماه دور و با توجه به همه چیز در خطر است, شما می دانید که کمیته بین المللی المپیک و شرکای آن را انجام خواهد داد همه چیز را در قدرت خود را به مرحله نوعی از بازی است.

اما مانند بسیاری از چیزهایی است که تصمیم گیری خواهد شد از دست آنها است.

در این میان ورزشکاران آماده سازی برای بازی های المپیک در حال خیره به زیادی ناشناخته است. برای کانادا پاروزنان این بهار جام جهانی مسابقات در ایتالیا لغو شده اند, همراه با صلاحیت نهایی مسابقه قایق رانی شرکت برای لوسرن. کانادا قبلا واجد شرایط شش قایق برای توکیو: زنان هشت و چهار; زنان جفت از انجام Filmer و هیلاری Janssens; زنان دو از Andrea Proske و گابریل Smith; قایقران تنها Carling زیمان و مردان جفت McCabe و کای Langerfeld.

سرنوشت خود را خدمه باقی مانده خواهد شد به احتمال زیاد تصمیم گرفت FISA ورزشی حاکم قدرت.

“هیچ چیز در سنگ” گفت: McCabe قبل از اضافه کردن: “تنها مسابقه از سال احتمالا بازی های المپیک است. من فکر می کنم این خواهد بود که راه را برای اکثر ورزشکاران. آن را جالب تر به یک معنا. هیچ کس در حال رفتن به هر گونه ایده که در آن هر کس نشسته است.”

توکیو خواهد سومین المپیک برای McCabe یکی از جهان قوی ترین تک پارو پاروزنان. در المپیک 2012 لندن شد بخشی از مردان هشت که موفق به کسب یک نقره. در ریو او در یک چهار قرار داده شده است که ناامید کننده ششم.

خواهد Crothers شد در هر دو قایق. او در حال حاضر آموزش در ویکتوریا امید دعوت تمدید خواهد شد به توکیو برای کانادا مردان چهار یا هشت.

“شما نگه داشتن سر خود را پایین نگه دارید و کار یک روز و در یک زمان یک سکته مغزی در یک زمان” گفت: Crothers که در حال حاضر آموزش در چهار. “اما شما نمی تواند کمک کند فکر کردن در مورد بدترین سناریو.”

“و من رديفه با هم به مدت هشت سال از طریق ضخیم و نازک” McCabe می گوید. “است که یک باند برای زندگی است.”

پس از ریو 29 ساله Brockville بومی در زمان شش ماه به تجدید قوا و سپس متعهد به دیگری المپیک چرخه با Langerfeld تحت مردانه, مربی, کیر Tonks جانباز دست از نیوزیلند. دیو تامپسون یکی دیگر از کیوی اخراج شد به عنوان زنان مربی یک ماه پیش پس از نظارت بر احراز صلاحیت از پنج قایق برای توکیو است. هیچ دلیلی برای داده شد تامپسون فسخ است.

کانادا تیم برنامه ریزی شده است به ترک آن در المپیک آموزش کمپ در ژاپن در اوایل ماه جولای. در ضمن McCabe آموزش گروه شامل هفت قایقران و ویروس نیست تغییر مقدار از روال خود را حتی اگر آن را هرگز دور از ذهن خود را.

“در اینجا چیزی است,” او می گوید. “هنگامی که شما در حال آماده سازی برای بازی های المپیک هستید پس بیشتر از این شیوه به هر حال چون شما پارانوئید در مورد بیمار شدن. ما فاصله است. ما آگاه در مورد دست ما است.

“مثل بقیه کشور ما در حال انجام بهترین های ما به خود منزوی.”

McCabe می رود 6-7 وزن 220 پوند است و در اوج خود آموزش. مثل بقیه پاروزنان او کار می کرد بخشی بهتر از سه سال برای یک لحظه در این تابستان; کار از طریق درد می کرد از طریق بی امان خواسته که شما ثبت نام برای زمانی که شما در آرزوی به المپیک.

و در حال حاضر او منتظر همراه با بسیاری دیگر تعجب اگر او در آن لحظه.

“همه چیز در حال قرار داده و به چشم انداز در حال حاضر,” او می گوید. “شما متوجه ورزشی است که تنها مهم است که دیگر جنبه های زندگی خود را گرفته مراقبت از.

“ما در حال ورود به یک دوره زمانی که بهداشت و سلامتی از هر کس در جهان یک اولویت است. این یک فروتنی لحظه و این امر باعث انعکاس.”

در بسیاری از چیزها است.

[email protected]

Twitter.com/willesonsports

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>