اد Willes: ‘در حال حاضر من خیلی خوشحالم که دیوید Braley صاحب,’ ریک LeLacheur گفت

نظر: در حالی که آنها در حال کاهش حقوق در سراسر هیئت مدیره, B. C. شیرها نخواهد بود تخمگذار کردن هر گونه کارگران در آینده قابل پیش بینی.

این چیزی است که واجد شرایط به عنوان یک خبر خوب برای لامپ کم مصرف.

در حالی که آنها در حال کاهش حقوق در سراسر هیئت مدیره B. C. شیرها نخواهد بود تخمگذار کردن هر یک از کارکنان در آینده قابل پیش بینی. که می ایستد در مقابل به Calgary Stampeders که گذاشته نیمی از کارکنان خود را سه هفته پیش در حالی که برش حقوق. یا مونترال Alouettes که گذاشته 23 کارکنان در مورد همان زمان در حالی که برش حقوق. یا خاکستری جام-قهرمان وینیپگ بمب افکن آبی که جشن بزرگ خود را خارج از فصل تخمگذار کردن چهار نفر و شما آن را حدس زده و برش و حقوق.

پس, تصویر بزرگ شیرها باید یک معامله بهتر از بیشتر است. بله کاهش محدوده به عنوان بالا به عنوان 25 درصد است اما با توجه ناخالص عدم اطمینان ایجاد شده توسط COVID-19 گیر هر حس امنیت شغلی واجد شرایط به عنوان خبری خوش آمدید.

“این یک چیز کوچک می گوید:” تراویس Lulay سابق شیرها’ کارفرمایی که با این نسخهها کار در شرکت فروش با باشگاه. “این امر می تواند بسیار مناسب اگر ‘X’ درصد گذاشته شد به دلیل این است که تنها راه رفتن چیزهایی در حال حاضر. آنها انجام یک کار تحسین نگه داشتن تمام کارکنان خود را.”

سوال بعدی — و شما تا به حال به می دانم که وجود دارد خواهد بود یک سوال بعدی — چه مدت خواهد شیرها’ کارکنان نگه داشتن شغل خود را ؟ به عنوان یک پاسخ ما می خواهم به طور خوش بینانه است.

آن را فقط سخت این روزها.

به آن خیره پایین نامشخص آینده CFL است مواجه شدید چالش های به اشتراک گذاشته شده توسط تمام نرم افزار ورزشی لیگ در شمال امریکا است. آنها بوده ام تعطیل توسط coronavirus. تصمیم به از سرگیری بازی استوار با مردم سالم باشند.

به این منظور نشانه هایی وجود دارد که همه چیز در حال بهتر شدن است. اما چشم انداز جمعیت زیادی جمع آوری در یک فضای عمومی ممکن است در بهترین حالت یک سال است که یک ذره مشکل زمانی که زندگی را در خون خود کسب و کار شامل جمعیت زیادی جمع آوری در یک محل عمومی.

در حال حاضر برخی از کسانی که در لیگ با توجه به راه حل های خلاق به واقعیت جدید. این شامل بازی های انجام شده در خالی استادیوم به نفع مخاطبان تلویزیون. متاسفانه این گزینه در دسترس نیست به لامپ کم مصرف تا حد زیادی به دلیل آن مدل کسب و کار وابسته است زنده گیتس.

به همین دلیل است که ممکن است آسیب پذیر ترین از همه طرفدار لیگ در شمال امریکا است.

“من حدس می زنم همه ما در مورد صحبت کردیم (بازی از راه دور) اما نه این که به طور جدی” شیرها جمهور ریک LeLacheur گفت: بیش از تلفن دوشنبه. “ما می دانیم که در برخی از نقطه ما باید خلاق باشد. من فقط نمی دانم آنچه در آن است در حال حاضر. آن خیلی سخت است.

“بیشتر به شما گوش دادن و خواندن اخبار همه در یک نظر متفاوت است. یکی من با گوش دادن به دکتر است (بانی) هنری (استانی افسر بهداشت).”

بزرگ. بیش از آخر هفته هنری گفت: بزرگ اجتماعات “را نمی خواهد اتفاق می افتد در این تابستان.”

اگر وجود دارد هر گونه شک او آمد دوشنبه و گفت که او نمی تواند ببینید تجمعات بیش از 50 نفر در این تابستان.

آیا ما به ذکر آن را سخت به خوش این روزها?

روز جمعه شیرها شد ششمین CFL تیم به اذعان برخی فرم از اخراج و/یا کاهش. ما هنوز شنیده نشده از خصوصي همیلتون ببر-گربه و تورنتو Argonauts و ساسکاچوان Roughriders باید گفت: همه کارکنان باقی خواهد ماند در حقوق و دستمزد.

اما لیگ چهره های به مراتب جدی تر سوال از موقت rollbacks.

این لامپ کم مصرف را زنده ماندن در واقع بستگی به بازی در مقابل مخاطبان زنده است. در حالی که TSN-تلویزیون قرارداد — گزارش ارزش حدود 50 میلیون دلار در سال — فراهم می کند یک شبکه ایمنی سود تیم های فردی تعیین می شود دروازه.

کریگ رینولدز به ‘سواران مدیر عامل می گوید: 50 درصد از باشگاه درآمد آمده از فروش بلیط و “اکثریت قریب به اتفاق ما دیگر درآمد همراه است و وابسته به ما بازی است.”

“ما یک دروازه رانده لیگ و ما قطعا یک دروازه هدایت تیم” رینولدز می گوید.

او نمی خواهد استدلال از LeLacheur.

“ما سه جریان درآمد,” او گفت:. “بلیط حمایت و لیگ توزیع (اساسا تلویزیون پول). بلیط ما بزرگترین درآمد.”

بنابراین ضروری است که لامپ کم مصرف بازی ها را در مقابل طرفداران. آن را فقط سخت به ببینید که در آن خواهد شد که ممکن است تحت شرایط فعلی است. حتی اگر چیزی نزدیک شدن به یک معجزه رخ می دهد با روز کارگر و لامپ کم مصرف می تواند فشار در نه بازی برنامه کامل پلی آف خواهد آمریکایی ها می خواهند به بازی برای نیمی از حقوق و دستمزد خود را? که با فرض مرز باز خواهد شد و آنها قادر خواهید بود برای سفر به کانادا.

“ما هنوز هم بسیار امیدوار” گفت: LeLacheur. “تا زمانی که ما می دانیم بیشتر ما در حال رفتن به کار در اصل ما می شود این سال است.”

در این میان شیرها را برای اعمال کانادا اضطراری یارانه دستمزد فدرال برنامه ارائه می دهد که 75 درصد یارانه به کارکنان واجد شرایط تا 12 هفته است. حداکثر وجود دارد $847 در هر هفته است.

شیران مالک دیوید Braley ممکن است یک پلاریزه شکل در این بازار اما او همیشه پا تا برای حق رای دادن و او را همیشه پرداخت صورتحساب. Coronavirus شیوع تغییر نکرده است.

“در حال حاضر من خیلی خوشحالم که دیوید Braley است که صاحب” LeLacheur گفت.

که در حال حاضر. پایین جاده, آنها در حال رفتن به نیاز به بیش از Braley تعهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>