اد Willes: ریدلی از دست یک گوش, بازی خالص, اما همه طرفداران به یاد داشته باشید این است که خود را سرد ماسک


نظر: “من خواسته برای چهار یا پنج ستاره اتجربهس یک هفته. آنها با ارسال یک خود خطاب پاکت و آنها می آیند در سراسر. من لذت بردن از انجام آن است. آن را خوب است برای من نفس. من تا به حال چیزی جز تعارف در طول سال. من می خواهم می گویند که آنها به یاد داشته باشید این ماسک بیشتر از من”

بعد از این همه سال کورت ریدلی هنوز هم می شود ایمیل های فن.

خوب نیست که کاملا دقیق است. پست الکترونیکی است که تا حدی با ریدلی سابق Canucks/رنجرز/افرا برگها دروازه بان. آن را بیشتر به کار با ماسک میپوشید با Canucks است که به فرض یک مکان دائمی در این بازی را ببرد ،

ریدلی در حال حاضر 68, بازی های برگزار شده برای 11 تیم در 11 حرفه ای فصل هرگز خودش را به عنوان شماره 1 دروازه بان در NHL و خود را بزرگترین لحظه آمد در نمایشگاه بازی در سال 1978 زمانی که به عنوان یک کانادایی او بسته تور اسپارتاک مسکو سمت 2-0 در اقیانوس آرام سالن بزرگ است.

یا آن و یا زمان را از دست داد بخشی از گوش او در پراویدنس.

اما این ماسک ترسناک قدرتمند عبور چوب هاکی مجموعه ای در برابر پس زمینه آبی رنگ با الهام از Canucks’ لوگوی اصلی — دارای ماند با مردم است. آن را ارائه نمی دهد تعداد زیادی از حفاظت است اما مانند بسیاری از ماسک از آن دوران آن را تبدیل به یکی از بازی بیشتر تصاویر به یاد ماندنی.

“من خواسته برای چهار یا پنج ستاره اتجربهس یک هفته” ریدلی می گوید از دالاس خانه. “آنها ارسال خود خطاب پاکت و آنها می آیند در سراسر. من لذت بردن از انجام آن است. آن را خوب است برای من نفس.

“من تا به حال چیزی جز تعارف در طول سال. من می خواهم می گویند که آنها به یاد داشته باشید این ماسک بیشتر از من.”

حتی اگر آنها باید به یاد داشته باشید مرد پشت نقاب.

این قطعه است که قسط اول در یک سری است که در آن ما کشف برخی از شخصیت های جذاب در Canucks سابقه. آنها ممکن است این تیم بزرگترین ستاره یا بیشتر چهره های مورد احترام اما آنها یک داستان برای گفتن یک داستان است که پنهان شده است در طول زمان اما هنوز هم پژواک در تیم تاریخ است.

برای ریدلی داستان شروع می شود با ماسک.

یک Manitoba او اول آمد به شهرت بازی با MJHL را حمل Terriers در سال 1970-71 فصل است. ریدلی خواهد بود به نام تا برای پنج بازی با براندون گندم پادشاهان در اواخر WHL فصل اما در حالی که با اخراج او ثبت شده و سپس بی سابقه .922 صرفه جویی در صد.

ظاهرا عملکرد خود را ثبت سراغ جامعه است. که تابستان Boston Bruins انتخاب او در دور دوم 28 کلی ساخت و او را یکی از اولین بازیکنان به پیش نویس به طور مستقیم از یک درجه 2 لیگ.

پس از چند سال در برونز’ سیستم او به دست آورد رنجرز که در آن او با بازی یک تعداد انگشت شماری از بازی ها و نقل مکان کرد به آتلانتا شعله های آتش را قبل از Canucks به دست آورد و او را برای صبر برای آن انتخاب در دور اول هشتمین کلی در سال 1976 پیش نویس است.

ریدلی تقسیم می شود فصل بعد بین تولسا که در آن او با بازی برای اورلند Kurtenbach و Canucks قبل از حرکت به ونکوور تمام وقت در 1976-77 با Kurtenbach. او به مدت سه فصل با کناکز قبل از او معامله به تورنتو بازنشستگی پس از 1981-82 فصل است.

که حداقل این است که پشت خود را در هاکی روی کارت. اما وجود دارد یک زن و شوهر از راه ارزش کاوش در ریدلی حرفه ای.

برای شروع او در زمانی که goalies بودند به عنوان یکبار مصرف به عنوان دستمال کاغذی. وجود دارد عجیب و غریب ستاره — Tony Esposito در شیکاگو کن درایدن در مونترال — که در بر داشت یک خانه دائمی. اما در بیشتر قسمت ها, تیم تغییر goalies بیشتر از برخی از افراد خود را تغییر دهید ،

کناکز برای مثال رفت و از طریق هشت goalies در ریدلی چهار سال در سازمان: Gary Smith کن Milf چزاره منیگو بروس بولاک موری Bannerman گلن Hanlon, Gary, Bromley و ریدلی. که همچنین به هنجار و نه استثنا برای این زمان.

“این بازی در حال تغییر بود گفت:” جان گرت که بازی برای چهار سازمان بهداشت تیم در آن سال و دو در NHL قبل از پیوستن به Canucks در 1982-83. “آن را باز کردن. این (دروازه بان) و تجهیزات بزرگ نیست. وجود نداشت مربیگری و بورس بهتر. ما مصرفی برای اطمینان حاصل کنید.”

بخشی از دلیل به عنوان گرت نشان می دهد که goalies همیشه صدمه دیده است گرفتن به این دلیل که تجهیزات روز ارائه شده حداقل در حفاظت. ماسک, در بیشتر قسمت شد فرم اتصالات و ساخته شده از فایبر گلاس.

“زمانی که شما آمار رو با جن این بود که پانچ در چهره می گوید:” گرت.

ریدلی می تواند مربوط. در حالی که در مشیت او در زمان یک شات از ماسک که قیچی کردن بخشی از گوش او. مربیان برگرفته سست و سپس همراه دروازه بان به اتاق اورژانس در تجهیزات خود را. وجود حضور پزشک در زمان سهام از وضعیت و سپس نام خود را به دانش آموزان به تماشای او reattach ریدلی گوش.

“او گفت که او هرگز دیده می شود که قبل از” ریدلی می گوید. “من حدس می زنم من معروف در محافل پزشکی.”

حفاظت فراهم قفسه سینه و بازوها در ضمن خیلی بهتر.

“این مطلقا هیچ چیز می گوید:” Hanlon. “جای تعجب نیست که ما همیشه ایستاده. ما در تلاش بودند تا از خودمان محافظت کنیم.”

ریدلی هنوز هم می رود به ستاره دالاس بازی که در آن او به تماشای بن اسقف ستاره 6-7 دروازه بان.


کوتاه و مختصر ریدلی ایتالیایی, ماسک دروازه بان. سابق ونکوور Canuck netminder هنوز هم می شود فن ایمیل خود را در مورد نگاه سرد.

Hockeymasks.com / فایل

من قطعا آرزو می کنم من تا به حال تجهیزات خود را برای اطمینان حاصل کنید,” او گفت:. “شما نگاه اسقف و لنت ها و تجهیزات در او. البته او می تواند به توقف جن.”

ریدلی آن را به عنوان اتفاق می افتد تا به حال یک ماسک در سراسر زندگی حرفه ای او. در حالی که دیگر goalies بودند آزمایش با اشکال مختلف خود بود و این تولیدات را فایبر گلاس مدل مورد علاقه بسیاری از همکاران او در آن دوران است. آن را فقط اتفاق افتاده است با یک قاتل کار رنگ.

این هنرمند در ریدلی مورد بود گرگ, Harrison, مردی که مسئول بسیاری از پایدار ماسک از آن دوره است. شما ممکن است به یاد داشته باشید برخی از goalies اما کسانی که ماسک — Gilles Gratton را شیر گری سیمونز’ کبرا ریدلی X — زندگی می کنند.

“کسانی که ماسک ها خیلی سرد می گوید:” Hanlon.

فقط آرزو وجود دارد سرد backstory با ریدلی است.

“گرگ را به کار رنگ و من واقعا آن را دوست داشت,” او می گوید. “من مانند لوگو و رنگ اما من در تلاش برای ارسال یک پیام.”

ماسک را همراهی ریدلی به تورنتو بود که در آن به سرعت رنگ سفید برای مطابقت با برگ’ رنگ. او هنوز هم که ماسک است و فکر کردن در مورد بازگرداندن آن را به شکوه سابق خود را.

هریسون همچنین انجام گرت ماسک از جمله یکی از سازمان بهداشت به مینه سوتا مبارزه با پرستاران است که در نوع خود از سرد است. گرت بود که برای بسیاری از حرفه اش و گفت: آن repainted هشت بار به عنوان او تغییر تیم است.

او معامله از Nordiques به Canucks روز پنج شنبه فرستاده خود را با ماسک به هریسون در روز جمعه و بازی با یک رنگ جدید در روز شنبه.

در سال 1988 گرت در کلگری برای بازی های المپیک زمانی که او را دیدم یک نمایشگاه هنری از دروازه بان ماسک که تا به حال تعدادی از هریسون طرح های نمادین. او هنوز هم پوستر از آن نشان می دهد.

“این مرا به یاد بسیاری از چیزهایی که” گرت گفت.

این یک داستان مشابه با ریدلی. به عنوان او به یاد می آورد او کار خود را در مشکل قرار دادن خرما و تیم ها با هم, اما او هیچ مشکل به خاطر سپردن مردان او در بازی با مردان که زندگی تلاقی خود را از همه کسانی که سال پیش.

او با بازی در پشت ادی Giacomin و ژیل Villemure در نیویورک است. Kurtenbach و منیگو تا به حال یک تاثیر بزرگ در حرفه خود. او برای پانچ Imlach در تورنتو است.

“من هرگز تا به حال یک مشکل با هر کسی,” او می گوید.

بچه ها واقعا دوست داشت او می گوید:” Hanlon. “او یک بازگشتی یک رقیب و او بازمانده است. او یک پسر خوب.”

ما فقط نمی آن را ببینید ،

[email protected]

Twitter.com/willesonsports

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>