اد Willes: QB Reilly revved up برای رستگاری اما COVID-19 بلوک شیران’ تلاش

“من به دنبال به جلو به ساخت جبران (برای شیرها 5-13 رکورد در سال 2019). من واقعا به دنبال به جلو به رفتن به محل کار بود و من هیجان زده در مورد تغییرات ما در خط حمله و در گروه دريافت کننده” — شیرها QB مایک رایلی

یک ماه پیش مایک رایلی بود فقط شروع به آمپر تا آمادگی خود را برای سال 2020 لامپ کم مصرف شود.

او در حال اجرا بود. او در وزن اتاق برای دو یا سه ساعت در روز. او می خواهم درایو از خانه خود در سیاتل به شیر از تسهیلات آموزشی در ساری و پرتاب با گیرنده لمر دورنت.

سپس جهان را تغییر داد. در حال حاضر Reilly مانند هر کس در تلاش است برای مقابله با عادی است که چیزی جز عادی.

“هر ورزشگاه بسته شده است برای سه هفته” رایلی می گوید از طریق تلفن از سیاتل. “شما می توانید تکرار برخی از چیزهایی که. اما آن را سخت و بدون وزنه.”

هنوز ریلی است که هیچ اگر نه مدبر. این زمستان خانه خود رفت و از طریق یک عمده نوسازی و به عنوان شانس آن را داشته پیمانکاران چپ پشت یک زن و شوهر از 80 پوند کیسه های خشک سیمان که Reilly است repurposed برای تمرینات خود را. او قرار می دهد کیسه های خود را بیش از شانه ها و سپس trots بالا و پایین پله ها از خانه جدید خود را به لذت از خود دو دختر جوان.

“ورزشکاران موجودات عادت و من هیچ تفاوتی ندارد” رایلی گفت. “بحث ما در مورد اوج در زمان مناسب در ورزش است. این همین کار را با آماده سازی است. من می خواهم برای آمدن به اردوگاه های آموزشی در ماه مه در اوج شرایط جسمی و روانی.

“در همان زمان (ورزشکاران) این سرود برای کنترل چیزهایی که شما می توانید کنترل و ما خواستار هستیم که در حال حاضر. (شروع فصل لامپ کم مصرف) می تواند در هفته آینده. این می تواند دو سال است. من باید برای آن آماده و همه چیز را در میان. تنها چیزی که من می توانید کنترل است.”

و امیدوارم که فردا به نظر می رسد کمی روشن تر است.

رایلی صحبت امروز از جدید خود را نزد ملکه آنه محله های سیاتل حدود 10 دقیقه از این شهر مرکز شهر. تحت شرایط عادی این شیک و مجلل در منطقه زنده با مد روز رستوران ها و کافه های. اما مثل بقیه شهر آن را تا حد زیادی یک ghost town در حال حاضر.

سیاتل البته شده است برخورد با نابسامانی از COVID-19 pandemic برای بیش از یک ماه در حال حاضر. مورد اول که همچنین اولین مورد گزارش شده در ایالات متحده اعلام شد در فوریه. 29. بعد از چهار روز زندگی مراقبت مرکز در نزدیکی کرکلند ظهور به عنوان کانون شیوع و پس از آن شهرستان شده است وارونه.

در مارس 12, رژیم صهیونیستی. جی Inslee تعطیل, تمام مدارس. در 15 مارس به عنوان دولت تلفات به 42 Inslee تعطیل, سرگرمی و تفریحی, در حالی که ممنوعیت تمام مجامع عمومی از بیش از 50 نفر است. در مارس 23 Inslee کارگردانی همه ساکنان واشنگتن به ماندن در خانه با فرمان اجرایی.

شماره های اخیر نشان می دهد جسمی فاصله است کاهش تعداد عفونت در دولت است. بزرگ. که فقط یک گام در یک 1,000 مایل سفر.

در برابر این پس زمینه Reilly آگاه است به نظر می رسد بی اهمیت به بحث در مورد ورزش و مشکل در حال آماده شدن برای فصل جدید در میان بسیار قطعیت. اما او همچنین دارای یک نوع متفاوت از گفتگو که به دنبال یک جهان که در آن ما می توانیم بحث در مورد بازی و هر چیز مستلزم آن است.

“این همه چیز شما در مورد شنیدن هر روز او گفت:” این بیماری همه گیر. “آن را طاقت فرسا اما اجازه دهید بحث در مورد چیز دیگری است.

“من به دنبال به جلو به ساخت جبران (برای شیرها 5-13 رکورد در سال 2019). من واقعا به دنبال به جلو به رفتن به محل کار بود و من هیجان زده در مورد تغییرات ما در خط حمله و در گیرنده ،

“من هنوز هم هیجان زده برای تمام کسانی که همه چیز. اما ناگهان ترمز را مختل کرده است.”

او باید صبر کنید برای پیدا کردن اگر جدید مقابله با Ryker Mathews جامد در خط حمله و گیرنده کالیب Holley, دومینیک قافیه و دوان بیلی جوانی از سر گرفتن بازی در حال عبور. او همچنین باید برای دیدن اگر او هنوز هم شیمی با حمله هماهنگ اردن Maksymicیک همکار از خود MOP فصل در ادمونتون.

بیا به آن فکر می کنم او باید صبر کنید و ببینید در مورد بسیاری از چیزها است. از سوی دیگر او را راهی برای مبارزه با توالت-کاغذ کمبود در سیاتل.

“ما با قرار دادن در یک قیمت محصولات” او با افتخار گزارش. “من فکر می کنم که رفع بشه.

“ما شده ایم در این مدت طولانی (در سیاتل) آن را به نظر نمی رسد دیوانه در حال حاضر” رایلی همچنان ادامه دارد. “مثل ما عادی زندگی هر روز. آن را هنگامی که شما را به نشستن و فکر می کنم از آنچه در زندگی ما مانند یک ماه پیش شما فکر می کنم آره این دیوانه است.”

رایلی پیدا کردم که از اول وقتی که او موفق به دریافت یک تماس جدید از شیرها سر مربی ریک کمپبل دو هفته پیش. تراویس براون Leos جدید linebacker مربی تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و Reilly سفر کرده بود شیرها’ مرکز.

قهوه ای است که در خانه اش در فرزنو کالیفرنیا. او را به شرکت در ویدئو کنفرانس با دیگر شیرها’ مربیان است.

“این اولین و تنها اما این آمار صفحه اصلی” رایلی گفت. “منظورم این است که درصد بسیار کوچک و فوق العاده است. اما کسانی که اعداد بر روی یک تکه کاغذ. هنگامی که شما می دانید کسی که آن را پس از آن می شود واقعی است.”

و این واقعیت است که هرگز دور.

“شما باید به فرض وجود خواهد داشت یک فصل فوتبال, اما شما نمی توانید تضمین هر چیزی در این جهان” رایلی می گوید.

تا این حد او را بشناسند.

[email protected]

Twitter.com/willesonsports

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>