اد Willes: گلدان-از-طلا پیش نویس سنگهای هیوز Pettersson اثبات Canucks می توانید خوش شانس

نظر: در Canucks’ سالانه تهیه پیش نویس از کوین هیوز در سال 2018 و الیاس Pettersson در سال 2017 می ایستد در برابر بدبختی; دو پیش نویس وقتی بزرگ کیهانی چرخ رولت در نهایت فرود بر روی Canucks’ تعداد

ونکوور کناکز خواب دور اول ممکن است آشکار در این راه اما واقعا چه شد شانس ؟

این Canucks بعد از همه حق رای دادن است که شده است در پیش نویس جدول پس به معنای واقعی کلمه در این روز متولد شد. مطمئن شوید که آنها ابداع یک سناریو که در آن بازیکن آنها آرزو کاهش یافت و به دور خود. اما شش تیم بودند چیدن قبل از آنها می خواهم یک شات در خود و در جایی در امتداد خط, چیزی اتفاق می افتد به دلیل چیزی است که همیشه اتفاق می افتد به Canucks.

سپس اولین کفش کاهش یافته است که مونترال در زمان فنلاندی مرکز Jesperi Kotkaniemi سوم به طور کلی. سپس بعد از فوت کاهش یافته است که آریزونا در زمان OHL مرکز Barrett Hayton در شماره 5.

که در سمت چپ Detroit Red Wings با ششم انتخاب کنید و آن را به نظر نمی رسد ممکن است آنها می خواهم تصویب defenceman کوین هیوز بچه که تا به حال فقط دو سال را صرف روشنایی آن تا پایین جاده در دانشگاه میشیگان.

اما به جیم Benning اعتباری. هنگامی که بال گرم کن هلند اعلام کرد او در انتخاب به جلو Filip Zadina از هالیفاکس Mooseheads این Canucks’ GM نمی نژاد تا به تریبون و اعلام هیوز در حالی که Zadina هنوز کشیدن بال قرمز’ نیوجرسی.

“این خنده دار است” گفت: Benning. “ما هیچ شانس نداشته اند در (پیش نویس) قرعه کشی اما من فکر می کنم ما خوش شانس بوده ام در طی سه یا چهار سال است که این بازیکن ما می خواستیم وجود دارد.

“این راهی است که پیش نویس کار می کند. شما کار خود را انجام دهید و سعی کنید به برنامه ریزی همه چیز به عنوان بهترین شما می توانید. اما همیشه وجود دارد شگفتی است.”

و گاهی اوقات کسانی که شگفتی می توانید یک حق رای دادن.

کناکز’ پیش نویس تاریخچه البته یک مدت طولانی افسرده داستان از اشتباهات و misjudgments است که تا حد زیادی محکوم این NHL حق رای دادن طولانی مدت به حد وسط. بله وجود داشته است برجسته در طول راه, اما آنها خیلی تصادفی در طبیعت آنها به نظر می رسد عملکرد حساب شانس و نه سازمانی فراست.

اما در Canucks’ سالانه تهیه پیش نویس از هیوز در سال 2018 و الیاس Pettersson در سال 2017 می ایستد در برابر بدبختی; دو پیش نویس وقتی بزرگ کیهانی چرخ رولت در نهایت فرود بر روی Canucks’ تعداد.

در هیوز و Pettersson آنها دو بازی را تغییر دهند که بزرگترین بخشی از این داستان است. اما بخش دیگر این است که اتفاقاتی که منجر به انتخاب خود این پیش نویس روز متغیر است که همیشه به نظر می رسد به کار در برابر Canucks اما این بار کار کرده و آنها را در مد دیدنی و جذاب.

با شروع هیوز. در حالی که Benning نمی cop به تمام جزئیات آن را اعتقاد بر این کناکز تا به حال او را در رتبه سوم به طور کلی. جاد Brackett این Canucks برآورد سر از کار سراغ دوست هیوز. بنابراین دیرین Canucks پرنده سگ ران Delorme.

هیوز به عنوان آن اتفاق افتاده است متناسب با Canucks’ نیاز به یک پوچ درجه. اما چگونه او به سقوط به آنها ؟

که در آن کسانی که شگفتی Benning صحبت در مورد به بازی آمد. دو میدارد در بالای پیش نویس — Rasmus Dahlin به بوفالو, آندره Svechnikov به کارولینای — بودند گچ. هیجان شروع برای Canucks زمانی که حبس رفت هیئت مدیره و انتخاب Kotkaniemi ششم-رتبه بندی بین المللی اسکیت باز با توجه به مرکزی سراغ از قبل پیش نویس رتبه بندی.

“ما قوی تا وسط برای سال آینده” حبس GM مارک Bergevin گفت: پس از چیدن فین.

و او ممکن است درست Kotkaniemi است که هنوز هم تنها 19 و بازی های برگزار شده از سال گذشته با Habs. اما او در حال حاضر در AHL با لاوال.

بردی Tkachuk رفت و به اتاوا با چهارم انتخاب کنید اما Canucks کردم دوم خود را شکستن زمانی که آریزونا رسیده به Hayton, یک بازیکن Benning دوست داشت.

آریزونا مانند مونترال قرار می گیرد حق بیمه در Hayton موقعیت و شغالها’ GM جان Chayka عاشق اساسی خود را داده است. البته او انجام داد.

که در سمت چپ بال که هیجان زده شدند Zadina بود که هنوز هم در دسترس است و پس از او لرزاند کردن 44 اهداف و 82 امتیاز با Mooseheads در پیش نویس خود را در سال است. در زمان او می تواند پویا گلزن بال پیش بینی اما او تقسیم زمان بین دیترویت و گرند رپیدز در این فصل است.


بازی بعدی

شنبه

Vancouver Canucks vs Toronto Maple Leafs

4 بعد از ظهر Scotiabank عرصهتلویزیون: CBC SNETP, SN360; رادیو: SNET 650 AM


هیوز’ rookie فصل و از راه مقایسه در حال حاضر نیاز به زمینه تاریخی. او با 51 امتیاز در 62 بازی با Canucks. اگر او می شود به 61 او پیشی بگیرد rookie مجموع Nicklas Lidstrom. اگر او می شود به 65 او را پاس کریس Chelios و کراوات ری Bourque برای پنجم تمام وقت. یک نکته-یک-بازی سرعت بیش از 20 گذشته بود او را با 71 در فصل سوم-بالاترین مجموع برای یک تازه کار blueliner در تاریخ NHL پشت تنها لری مورفی و برایان Leetch.

“من می دانستم که او می تواند حمل و نقل جن و او می تواند اجرای یک قدرت بازی می گوید:” Benning. “من فکر می کنم او می تواند تولید مثل این ؟ من نمی توانم بگویم که.

“از آن خود هاکی IQ که باعث می شود او خیلی خوب است. این در واقع آسان تر برای او را به بازی با بازیکنان خوب که فکر می کنم بازی مانند او می کند.”

همان را می توان گفت از Pettersson دیگر گلدان از طلا کناکز یافت و در پایان پیش نویس روز رنگین کمان. دوباره وجود دارد فتنه که در اطراف انتخاب کنید. کناکز عاشق defenceman Cale ماکار در حال حاضر هیوز’ رئیس رقیب برای کلدر اما 21 ساله Calgarian رفت و به کلرادو در شماره 4.

که در سمت چپ Canucks خیره در یک گروه از مراکز با پنجم انتخاب کنید. Brackett عاشق Pettersson اما وجود دارد یک جناح در درون سازمان است که می خواستم به کودی شیشه ای. Brackett نظر غالب — برای به خاطر ترحم به اگر یک درس آموخته می شود در اینجا آن را گسترش Brackett و به نوبه خود بیش از تازه کار به سراغ او و Canucks در زمان Pettersson.

او در حال حاضر 126 امتیاز در 133 بازی بیش از دو فصل با Canucks نظر می رسد در دو NHL همه ستاره بازی و برنده کالدر در فصل گذشته.

بنابراین به یاد داشته باشید ندبه که Canucks کاهش لکه های سه تا پنجم در سال 2017 قرعه کشی درفت.? به یاد داشته باشید لعن زمانی که آنها کاهش یافته و از یک نقطه به هفتم در سال 2018?

شاید آن را فقط Canucks’ به نوبه خود. یا شاید هاکی خدایان تصمیم گرفتند که آنها می خواهم به اندازه کافی رنج می برد.

[email protected]

Twitter.com/willesonsports

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>