اد Willes: Pathon می کشد برای کانادا Claypool برای به دست گرفتن پیش نویس روز پس از آن NFL رویاهای


“این یک دیدنی و جذاب افزایش است. تعقیب و گریز بسیار بهتر چشم انداز از من بود. مسیر خود را کمی بیشتر مستقیم به جلو. اما من کشیدن برای او. هنگامی که این است که بیش از همه من سعی کنید برای رسیدن به او و به اشتراک گذاری چند چیز است.” — جروم Pathon بازنشسته NFLer از ونکوور شمالی

جروم Pathon نمی دانم چه می خواهم آن را 6-4, وزن 230 پوند و اجرای یک 4.4 در 40 عمدتا به دلیل وجود تنها یک گیرنده برای بیرون آمدن از NFL سراغ ترکیب با آن نوع از measurables.

که خواهد بود کالوین جانسون, سابق همه, طرفدار, آینده سالن از شهرت wideout از Detroit Lions.

اما Pathon می تواند به بسیاری از عناصر دیگر در تعقیب Claypool داستان. او می داند آنچه در آن می خواهم به بازی در سمت تاریک ماه بدانم اگر کسی می داند و یا در مورد مراقبت از رویای خود را. او می داند آنچه در آن مانند به سوال همه چیز در مورد سیستم به جز توانایی خود.

او همچنین می داند که چه چیزی آن را مانند به در نهایت با توجه به فرصت و پله در این زمینه به عنوان یک هیچ-hoper ماشین از شمال یخ زده اما به عنوان یک frickin’ بازیکن فوتبال.

آنها را از هم جدا 23 سال و یک دنیا تجربه, اما آنها خیلی متفاوت یکی از بچه ها از Abbotsford و مرد از ونکوور شمالی که بازنشسته شده است به مدت 15 سال. در حال حاضر Claypool امید به دنبال راه تبحر توسط Pathon همه کسانی که سال پیش.

در حال حاضر Claypool امیدوار است او بیش از حد می تواند پرواز کند.

“ما نمی مسیرهای عبور اما من ترسیم حرفه ای” Pathon می گوید از خانه اش در فلوریدای جنوبی. “این یک دیدنی و جذاب افزایش است. تعقیب و گریز بسیار بهتر چشم انداز از من بود. مسیر خود را کمی ساده تر. اما من کشیدن برای او. هنگامی که این است که بیش از همه من سعی کنید برای رسیدن به او و به اشتراک گذاری چند چیز است.”

وجود خواهد داشت بسیاری برای به اشتراک گذاشتن.

با دور اول پیش نویس NFL تنظیم برای سه شنبه شب Claypool شد و پیش بینی می شود بالاترین کانادا متولد گیرنده پس از ta دا Pathon انتخاب شد و در دور دوم از سال 1998 پیش نویس توسط Indianapolis Colts. پس از بازیگران حرفه ای در نوتردام Claypool ظهور به عنوان یکی از چشم انداز بالا در یک استخر عمیق از گیرنده های منتهی به پیش نویس ادامه می دهد که روز جمعه دوم و سوم دور.


تعقیب Claypool شد یک ستاره گیرنده گسترده ای برای نوتردام عهد خود ثابت صعود تا رتبه به بالا پیش نویس NFL چشم انداز.

Darron کامینگز / عکس از آسوشیتدپرس

اما کار خود را شروع نمی شود از آن راه. شش سال پیش Claypool وارد سال آخر خود را در Abbotsford ارشد ثانویه بدون یک پیشنهاد از یک NCAA مدرسه با وجود جذاب ترکیبی از اندازه سرعت و ورزشکاری. بی او نوشته شده خود را برجسته فیلم در Facebook, آن شروع به گردش و مربیان در ایالات متحده به طور ناگهانی آگاه شد از رنگ آبی تراشه استعداد.

مرد و کودک و در نهایت حل و فصل در نوتردام, جایی که او ایستاده بود به عنوان دانشجوی سال اول. در تیم های ویژه. او در سال آخر او راه خود را به ویژگی های گیرنده نقش در ایرلندی به جرم که در آن او گرفتار 56 عبور برای 828 متری و 10 touchdowns. ناگهان متوجه شدن نبود مشکل است.

Pathon به عنوان ذکر شده در زمان بیشتر مسیر غیر مستقیم به NCAA اما او می تواند مربوط به Claypool سفر. بعد از بازی در کارسون گراهام تنها خود بازی گزینه از دبیرستان بود که در Acadia, که در آن او به نام CIAU را rookie از سال است.

خود بازی فیلم از آن سال گرفتار این توجه از سر مربی جیم Lambright در دانشگاه واشنگتن که در آن او با توجه به یک پیاده روی در دعوت است که تبدیل به یک کمک هزینه تحصیلی است که تبدیل به یک حرفه ای به عنوان یکی از بهترین گیرنده در Huskies از تاریخ است.


جروم Pathon باعث گرفتن برای پرستاران نیواورلئان در اکتبر 2004 بازی در برابر اظهارات اوکلند.

اتو Greule جونیور / گتی ایماژ

که حداقل است Coles Notes نسخه از Pathon حرفه ای. نسخه طولانی تر طول می کشد برخی از گفتن.

“شما می توانید تصور کنید که چقدر دشوار است برای دریافت یک نگاه, سپس,” Pathon گفت. “من تنها گزینه ای بود Acadia. سپس واشنگتن نشان داد برخی از علاقه, اما من نمی هر گونه گزینه های دیگر. هنگامی که آنها نشان داد علاقه من قفل شده است. آن را تبدیل به یک ایده آل مناسب است.”

شما ممکن است می گویند. مانند Claypool, Pathon کار خود را راه اندازی زنجیره غذایی و در نهایت رفتن به گیرنده در سال آخر خود را در یک 8-4 Huskies از تیم. این کمک کرد که کارفرمایی براک houston press ظهور به عنوان یک ستاره در Huskies’ pro-سبک جرم است که در سال. آن را واقعا کمک کرد که اسکات Linehan که می رفتن به تبدیل شدن به St. Louis Rams’ سر مربی شد, حمله هماهنگ.

“این که آیا شما یک مرد هستید از کانادا یا هر کجا که شما باید آماده زمانی که شما فرصت” Pathon می گوید. “شما احاطه شده توسط استعداد. شما یا غرق شدن یا شنا کردن و من تا به حال به من backstroke رفتن.

“من خوش شانس بود. شما لازم نیست آن را درک, اما شما نیاز به کسی برای راهنمای شما در مسیر شما. اگر شما پیدا کنید که کسی که ضروری است ، اگر شما لازم نیست که شما یک دست گره خورده پشت سر خود را.”

Pathon گرفتار 73 عبور برای 1,299 متری در ارشد خود را در سال پس از آن رفت و به ایندیاناپولیس که تا به حال گرفته شده Peyton Manning کلی برای اولین بار در همان پیش نویس است. او NFL همه-rookie تیم در سال 1998 و چهار سال با کلت قبل از امضای قرارداد با پرستاران به عنوان یک عامل آزاد است. او هرگز یک ستاره اما بیش از هشت فصل زندگی حرفه ای او خودش را به عنوان قابل اعتماد گیرنده سخت کار حرفه ای.

به دنبال بازگشت به کار خود را, آن را دشوار است به کشف کردن که در آن نشات گرفته است.

“شما می توانید برای جبران خیلی با اخلاق کار” او گفت:. “این یکی از چیزهایی است که من بیش از. من فقط سعی کردم به پیدا کردن یک راه برای بهبود هر روز.”

او پس از بازنشسته Pathon صرف پنج سال به عنوان یک گیرنده مربی برای اولین بار در دانشگاه سن دیگو و سپس در دانشگاه فلوریدای جنوبی. Pathon همچنین انجام برخی سراغ B. C. شیرها اما با یک جوان خانواده او تصمیم گرفتند برای ثبات بیش از فشار و عدم اطمینان از مربیگری.

اما یک بچه یاد او از مربیگری خود روز. گادفری اسمیت صرف پنج سال در تومان چهار با تیم فوتبال و در نهایت یک کنفرانس بازیکن. او یک نام بزرگ و او هرگز آن را به سطح بعدی. اما Pathon کار با بچه ها و کمک به او بهبود همانطور که دیگران به او کمک کرد تا در طول راه.

او به خاطر تمام کسانی که مردم را راهنما و مربیان. او امیدوار است Claypool خواهد شد که همان خاطرات است.

[email protected]

twitter.com/willesonsports


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>