اد Willes: Oladjide زندگی تا به حال مقدار زیادی از پانچ اما می گوید داستان تمام نشده است


یک جوان مایکل News که افزایش از طریق صفوف آماتور در ونکوور برای تبدیل شدن به یکی از برترین میان رقیب در جهان است. Postmedia اخبار فایل

“(داستین هافمن) می خواستم برای کار با من و از من دعوت کرد به جای خود. ما در آشپزخانه خود را و ما در حال صحبت کردن در و او می گوید: “می توانم شما را به یک ساندویچ؟’ من به تماشای مسابقه دو ماراتون مرد من را به یک ساندویچ است. فقط من نمی توانستم به سر من در اطراف آن است.” — مایکل News سابق ونکوور باکسر

در طول دو دهه در صنعت فیلم Michael News کمک کرده است تا چگونگی صحنه های مبارزه در علی کوکب سیاه و چاکهای 2016 تصویر مورد چاک Wepner این بینن کردن کسی که خونش میرود.

او آموزش دیده, در میان دیگران, Hugh Jackman, Will Smith, Liev شرایبر و این می رود بدون گفت, داستین هافمن. او در حال حاضر پروژه ورزش برنامه با Chris Hemsworth. او همچنین با اسپایک لی و برایان دی پالما.

یکی از مباحث منظم استفاده می شود به آموزش supermodels برای باند. مشتریان خود را وجود دارد شامل Linda Evangelista و ایمان.

“من نزدیک شد من همه کار کرده ام” News می گوید: ماده-از-factly از طریق تلفن از خانه اش در نیویورک است. “آنها من آنها را پیدا کنید.”

News, سابق, شماره 1 میان مدعی از شرق ونکوور توسط راه Steveston راهی لیورپول شده است چت دور amiably برای بیش از یک ساعت — حذف نام گفتن او در بسیاری از ماجراهای بزرگ — هنگامی که آن را قرار داده به او که فیلم از زندگی خود خواهد بود بزرگترین پروژه.


سابق ونکوور بوکسور مایکل News جونیور و رقصنده لیلا فاضل ایجاد یک دی وی دی است که در ترکیب باله و بوکس و کار کردن با بسیاری از ستاره های هالیوود.

او فکر می کند در این مورد برای چند ثانیه و سپس پاسخ.

“من هنوز در تلاش برای پردازش همه چیز از وقتی شروع کردم بوکس در حال حاضر من فقط در یک ذهن” او می گوید. “شما ایجاد چیزی. شما کودکان. شما باید مسئولیت. شما نمی خواهید شیاطین آمده است.

“اما در برخی از نقطه شما را به تأمل در همه چیز را که اتفاق افتاده است. وقتی که من 16 من به یاد داشته باشید فکر زندگی من است خسته کننده ترین چیز است. زمانی که چیزی اتفاق افتاد ؟ سپس ناگهان همه از یک بوم و همه چیز شروع به اتفاق می افتد. داستان هنوز هم گفته می شود.”

پس از آن دشوار است برای گفتن یک داستان است که کامل نیست. اما این خواهد بود که سخت ترین قسمت در مورد گرفتن News زندگی در یک فیلم.

که خواهد آن را باور کند ؟

آسیب چشم نیروهای بازنشستگی

در اینجا پهن: تحت قیمومیت خود پدر مرحوم مایکل Sr, News یکی از بالا رتبه middleweights در جهان در اواخر دهه 1980 ، پس از ضرر و زیان به ایران Barkley و توماس Hearns, آسیب به چشم راست او را مجبور به بازنشستگی. او در حال حاضر می پوشد پچ بیش از چشم است که باعث می شود او را نگاه مانند یک شخصیت از بازی تاج و تخت.

با بوکس حرفه ای بیش از, و در مواجهه با چشم انداز بازگشت به ونکوور یک فیزیوتراپ با نام الساندرو Pireno با اشاره به برخی از بیماران خود را به News. سابق جایزه جنگنده نمی دانم زیادی در مورد درمان فیزیکی اما او می دانست که در مورد بوکس و او شروع به ساخت برنامه — منهای گرفتن پانچ در صورت بخشی مبتنی بر آموزش برای حلقه.

او این را در یک کلیسا در میدتاون منهتن.

برنامه های محبوب شد. یک مقاله در نیویورک پست او را بد نامی. News که هرگز فاقد برای جاذبه در نهایت فرود یک فرفره در اعتدال یکی از این ورزشگاه در منهتن که در آن او ملاقات کتی اسمیت و سپس امریکا تناسب اندام عزیزم.

آنها یک ویدیو را با هم و آن را پرفروش شد. مشهور به او نزدیک. مشخصات خود را رشد. او ازدواج کردم و صاحب دو پسر با همسرش, Cosmopolitan Levesque. او باز هوافضا یکی دیگر از این ورزشگاه در منهتن با رقاصه سابق لیلا فاضل.

در حال حاضر در 56 او هنوز هم برای تلفن های موبایل کمی سر در گم در مورد اتفاقاتی که شکل زندگی خود را, اما او تلاش می کند به ماندن در حال حاضر با تمرکز در کار است که او را به ارمغان آورد خود را اندازه گیری ستارگی.

فقط آن را سخت به نگه داشتن چیزهای در چشم انداز زمانی که داستین هافمن است که به شما در ساخت یک ساندویچ گوشت سینه.

“او می خواست به کار با من و از من دعوت کرد به جای او” News می گوید. “ما در آشپزخانه خود را و ما در حال صحبت کردن در و او می گوید:” می توانم شما را به یک ساندویچ؟’

“من به تماشای مسابقه دو ماراتون مرد من را به یک ساندویچ است. فقط من نمی توانستم به سر من در اطراف آن است.”

جهان پر شده است با این حکایات. مان, این مدیر مشهور شد به دنبال کسی برای کمک به با علی هنگامی که او رسیده به آنجلو داندی, علی سابق و مربی.

آن را به عنوان اتفاق می افتد دوندی روت News برای مبارزه با Hearns و می دانستم که او می خواهم کار کرده choreographing صحنه های مبارزه در برادوی است. یک زن و شوهر از تماس بعد News مشغول به کار بود با ویل اسمیت.

“من می دانم آن را برای تلفن های موبایل دیوانه اما من انجام شده است این کار را برای یک مدت زمان طولانی در حال حاضر,” News می گوید. “من شروع به انجام آن به دلیل آن را به یک جنگنده بود و هنوز هم وجود دارد. که انرژی من به ارمغان آورد. من انتظار می رود مردم با من بود کار کردن با آن را انجام دهد دقیقا راه یک جنگنده خواهد آن را انجام دهد.

“آنها آن را دوست داشت. آنها عاشق من بود و سرمایه گذاری انرژی در آنها است.”

پدر شروع به شرق ون بدنسازی

او با عشق خود را از آموزش و صادقانه میگویم. مبارزه بازی داستان دیگری است.

مایکل News Sr. نقل مکان کرد خانواده خود را از نیجریه به لیورپول به Steveston که در آن پسرش گفت که او لذت می برد شاعرانه تربیت قبل از مایکل جونیور منتقل شده به شرق ون با مادرش زیتون و خواهر تریسی.

بود که به عنوان شاعرانه اما قرار دادن یک سری از وقایع در حال حرکت که منجر News جونیور به حلقه. پدر خود را آغاز ورزشگاه, Kingsway در شرق ون. نوجوان ثبت نام در تمپلتون دبیرستان که همکلاسی های خود را گنجانده شده است تونی پپ یکی دیگر از ونکوور بچه که می خواهم تبدیل به یک رتبه فوق العاده ورزشکار پروزن. مانی Sobral و در عین حال یکی دیگر از Vancouverite که می خواهم یک نام در بوکس بود دو سال پشت سر News و پپ در تمپلتون.

“من 13 آنها 17 و با آنها بزرگ شد به من می گوید:” Sobral. “من می خواستم به آنها را دوست دارم.”

پپ News و آموزش دیده با مایکل Sr. در Kingsway. آنها جنگیدند به صورت محلی به عنوان آماتور. پدر که می خواهم جعبه در نیجریه می تواند پسر خود را به حال یک هدیه است. او را دیدم او می تواند پول را به عنوان یک جنگنده News جونیور تبدیل طرفدار مدت کوتاهی پس از تولد 18.

“من می خواهم مردم به درک که مبارزان که آن را امروز باید یک مقدار باور نکردنی از تجربه, می گوید:” News. “من تا به حال شاید 20 دعوا به عنوان یک تازه کار. من فقط نمی توانید تجربه من نیاز به ساخت یک بنیان قوی.”

News چهار سال را صرف مبارزه محلی یادگیری هنر و صنعت ساختمان شهرت. وجود دارد 11 دعوا در ونکوور در چنین رنگارنگ مناطق به عنوان برج سلطنتی سالن و کنزینگتون پارک آرنا. او برای اولین بار برنده 14 دعوا 11 توسط حذفی.

که من او را به ضرب گلوله در برابر Elio Diaz, رتبه جنگنده از ونزوئلا است. News در زمان او در دور هفتم در اقیانوس آرام سالن بزرگ و جهانی بوکس در زمان اطلاع.

پس از یک زن و شوهر از دعوا در آتلانتیک سیتی News ارائه شد یک قرارداد تبلیغاتی بازوی Madison Square باغ. او و پدر خود نقل مکان به شهر نیویورک و شروع به کار کردن در افسانه بدنسازی Gleason در را که در آن کل جهان را بر آنها نازل شد.

“این شگفت انگیز بود,” او می گوید. “شما می خواهم به اطراف نگاه کنید و شما می بینید 15 بچه که قهرمانان و یا رقیب بالا. هکتور کاماچو, Wilfred باشیم. و شما در حال کار کردن با آنها.

“من یک ماهی بزرگ در یک حوضچه کوچک (ونکوور). هنگامی که شما گام به گام از تالاب که شما باید به مبارزه با بهترین های جهان است. شما باید برای انطباق و اگر شما سازگار نیست به اندازه کافی سریع شما می توانید صدمه دیده است.”

او تا به حال سه مبارزه در MSG و سه در شهر آتلانتیک قبل از او پرتاب شد در برابر فرانک تیت طلا مدال از بازی های المپیک لس آنجلس و مانند News, یک ستاره در حال افزایش. کانادا بود جلوتر در نقاط زمانی که تیت او را زدم پایین با دست راست. او از دست داد 15-دور تصمیم گیری است.

News بود 23-0 به آن نقطه در زندگی حرفه ای او. او از دست داده و چهار نفر از هشت دعوا از جمله TKOs توسط بارکلی و Hearns قبل از بازنشستگی در 27.

“من آمد همراه هنگامی که آن را ممکن است قوی ترین میان بخش در تاریخ,” او می گوید. “هر کس در 10 صفحه بود قادر به برنده شدن در یک عنوان جهان.”

او را خواسته اگر او به اندازه کافی خوب به قطع با بهترین middleweights عصر خود را.

“من فقط می گویند این است. وجود دارد کمتر از افراد با استعداد که برنده اید عناوین جهان.”

استعداد و در واقع هرگز این موضوع را با News. اما او دیگر نیروهای مشغول به کار در برابر او. او دچار آسیب شدید به چشم راست خود را در حالی که مبارزه در Gleason در را. او در حال حاضر از نظر قانونی نابینا که در چشم.

رابطه اش با پدرش/مربی نیز تیره و تار شد و سپس شکسته.

“بدیهی است که ما تا به حال بسیاری از درگیری ها در زندگی حرفه ای من به عنوان من بزرگ تر ما در تضاد بیشتر” News می گوید. “من فکر نمی کنم آن شده اند که ممکن است برای من به جایی که من بدون پدر من.

“اما او تنها می تواند شما تا کنون دریافت کنید و سپس شما را در مردم به شما به مرحله بعدی. این چیزی است که من مورد نیاز در آن نقطه است.”

News Sr. در نهایت فرار خود را در شهر نیویورک است. آن را نیز به نام Kingsway. او 10 سال پیش.

“مطمئن نیستم” News می گوید: وقتی پرسید که آیا او تا کنون ثابت چیزهایی که با پدرش. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که باز مانده بودند اما من آشتی همه چیز در درون خودم. من می دانستم که پدرم آمد و از چیزهایی که او تحمل کرده است. من درک می کنم چقدر سخت آن را برای او بود.”

خواهر از دست می دهد و راه خود را

دیگر زخم نمی التیام بخشد.

زمانی که او یک نوجوان بود, مادرش زیتون مشغول به کار دو تمیز کردن شغل برای ارائه مایکل جونیور و تریسی. مایکل بود ، تریسی سقوط به مواد مخدر.

او حمایت خود را عادت با فحشا. در سال 1995 بدن او پیدا شد با ورود به جاده نزدیک Agassiz. آن را یکی از سه قتل متعهد در آن زمان است که هرگز حل شده است. Tammy لوله و ویکتوریا Younker شد و دیگر قربانیان.

“من تو را دیدم که چگونه است که طوفان اتفاق افتاده است” Oladjide می گوید. “اگر احساس می کند مانند آن دیروز بود به من. او مانند یک فرد زیبا با جمله زیبا و انرژی و اشتباه مردم آمد به جو است.

“آن چنان عمیق, من می توانم آن را عدالت صحبت کردن در مورد آن است.”

او دارای یک برادر (دیوید) و یک خواهر (ساندرا) که هنوز زندگی در ونکوور. هر دو نوازندگان. او دارای دو پسر با Levesque. کیین و الساندرو به نام بانی خیر خود را که فقط فارغ التحصیل از آکادمی نیروی دریایی و یک ستوان دوم در نیروی دریایی.

“در نهایت من فکر می کنم من تا به حال خیلی خوب زندگی من مدیون است که به مادر من و پدر من,” او می گوید. “من می خواهم انجام برخی از چیزهایی که متفاوت است ؟ خوب حقیقت این است که همیشه 20-20 و من نمی 20-20 چشم انداز دیگر!”

این جنگنده که هنوز باقی مانده می خندد در آن یکی.

[email protected]ia.com

Twitter.com/willesonsports

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>