اد Willes’ گزارشات: NHL بازگشت همه چیز در مورد دلار حس


نظر: NHL حدود 500 میلیون دلایل می خواهید را به پایان برساند در این فصل

فرض ما باید این روز حق این باید روز شنبه که به معنی آن زمان برای تفکرات و تاملات در جهان ورزش است.

در یک جهان حسرت برای برخی از نشانه ای از عادی ترین طرفداران هاکی را نگاه NHL طرح به پایان این فصل می گویند عالی کجا ثبت نام کنم.

چهار مناطق میزبان چهار بخش — و آن سخت است برای دیدن که در آن ونکوور مناسب نیست در مخلوط برای اقیانوسیه را بدست آورد. معنی اردوگاه های آموزشی خود را شروع و در اواسط تا اواخر ماه مه. نتیجه گیری از فصل به طور منظم و پس از مسابقات جام استنلی.

آن را ممکن است از دست رفته برخی از چیزهایی مانند طرفداران — اما با توجه به آنچه که ما تحمل برای شش هفته از سرگیری بازی خواهد بود استقبال در سراسر جهان هاکی.

مشکل این است که هنگامی که شما شروع به پرسیدن سوال در مورد چگونه این همه رفتن به محل کار. که آن هم مشکل مواجهه با هر گونه برنامه ریزی برای بازگشایی جامعه است.

چه اتفاقی می افتد برای مثال اولین بار یک بازیکن تست مثبت برای coronavirus? چگونه می توان آنها را به اندازه کافی تست تمام بازیکنان و مربیان و مربیان و تجهیزات مدیران و کارکنان برای هر تیم به طور منظم ؟ چه مدت طول خواهد آن را برای دریافت نتایج این آزمون ؟ خواهد بازیکنان موافق جدا شدن از خانواده خود را تا چهار ماه ؟

هر سوال برد یکی دیگر از مجموعه ای از سوالات. این سوالات ایجاد سوال بیشتر. و برای همه است که در اینجا یکی از بزرگ. چه اتفاقی می افتد به لیگ اگر آن را دوباره پس از آن تا به حال به لغو دوباره ؟

نگاه NHL آمریکا 5 میلیارد دلار کسب و کار است که به دنبال کاهش ضرر و زیان خود را در این فصل است. که قابل درک است. همچنین اعتقاد بر این لیگ می تواند تولید حدود 500 میلیون دلار درآمد اگر آن نقش را در این فصل و که ممکن است پول خرید برخی از زمان برای شروع 2020-21 فصل تحت مطلوب تر شرایط.

اما محاسبه در اینجا بیش از این ریسک و پاداش. و خطر ابتلا به NHL عظیم الجثه در بسیاری از سطوح.

مردم هوشمند وجود دارد در حال اجرا لیگ. نیز وجود دارد که مردم حریص در حال اجرا لیگ. آن روشن شده است برای چند هفته در حال حاضر NHL هل دادن این طرح به پایان این فصل و این تنها نیروی است که می تواند به توقف آن است که بهداشت عمومی باشند.

با بسیار در معرض خطر آنها بهتر حق آن را دریافت.


با تشکر از هشدار خوانندگان که با اشاره به سال 1990 پیش نویس برگزار شد در B. C. محل و نه به عنوان گزارش شده در اینجا در اقیانوس آرام سالن بزرگ است. در حال حاضر برای بخش غم انگیز. من در frickin’ رویداد.


به عنوان خدمات عمومی در این تلاش بار در اینجا پنج آهنگ که تضمین شده به شما را احساس بهتر است.

1. بهتر است همه چیز. تاب برداشتن

2. آنچه در زندگی است. جورج هریسون

3. Rosalita. بروس اسپرینگستین

4. مردم رو به رایگان. اراذل

5. هر جلد از خیلی فلامینگو اما الویس کاستلو نیک لاو بچه ها از فشار نسخه توصیه می شود.

محترم ذکر است: این شیرها خواب امشب با نشانه های, اما شما واقعا نیاز به خواندن آن خود را با دو سال پیر با دختر بزرگ برای حداکثر اثر.تعقیب Claypool از Abbotsford که ستاره دار برای Notre Dame Fighting Irish انتخاب شد توسط Pittsburgh Steelers روز جمعه در دور دوم NFL مجازی پیش نویس است.

اندی لیون / گتی ایماژ فایل

اعطا وجود دارد بیشتر کارشناسان در پیش نویس NFL از وجود ستاره ها در آسمان, اما یک زن و شوهر از سیستم عامل اظهار پیتسبورگ استیلرز ممکن است رسیده اند به پیش نویس Abbotsford را تعقیب Claypool 49 کلی.

شاید. اما در اینجا دو افکار.

1) من آشنا هستم با یک بازی که در آن 6 پا-4, 230 پوند گیرنده اجرا می شود که 4.4 در 40 موثر نیست.

2) استیلرز خیلی سابقه خوبی در پیش نویس گیرنده.


یک زن و شوهر دیگر را-aways از پیش نویس NFL.

— در پیش نویس قبلی راجر Goodell تنظیم یک استاندارد بالا برای تداخل با تشریفاتی بغل کردن از دور اول پیش نویس میدارد اما به مرد اعتباری. تلاش خود را به جک تا جمعیت مجازی برای مجازی پیش نویس — “اجازه دهید من می شنوم شما کانزاس سیتی!!!!” — حتی بیشتر cringeworthy.

— نمی دانم اگر بهترین حرکت بود که هکرها تجارت تا پیش نویس کارفرمایی اردن را دوست دارم زمانی که خود کارفرمایی, Aaron Rodgers شد گریه برای کمک. نمی دانم این بود که بیشتر چشمگیر است.

— نمی توانید صبر کنید تا ببینید چه عقاب مربی Doug Peterson می کند با Jalen لطمه می زند و چند بعدی کارفرمایی از اوکلاهما با راه آلاباما.

— یا شاید من فقط فکر کردن در مورد جیسون Botchford نهایی Eagles’ فن با که یکی از آخرین.

پیدا کردن آن سخت به این باور, اما آن است که یک سال پس از ما از دست Botch و حس از دست دادن و هنوز هم به عنوان تازه هنوز هم به عنوان واقعی به عنوان روز من شنیده ام او رفته بود.

من قصد ندارم تظاهر به ما نزدیک بودند اما من با این مرد 13 سال. بیش از آن زمان من به تماشای رشد او را به یک نیروی است که به شکل راه بازی پوشش داده شده است; یک نیروی که نفوذ در این بازار فراتر از صفحات ورزشی.

من همیشه موافق با روش های خود را, اما شما نمی تواند انکار تاثیر خود و یا اتصال خود را با Canucks’ طرفداران. او ساخته شده است چیزی است که با آن دسته از طرفداران یک رابطه بر خلاف من دیده ام بین نویسنده و مخاطب است. آن را با صدای بلند, بی حرمتی, خنده دار, اما اغلب آن را پرشور و منعکس شد در نظرات در توییتر بیش از آخر هفته هنگامی که #RIPBotch شد روند موضوع در کانادا.

او را لمس بسیاری از مردم در طول زمان خود را در اینجا و آنها را به یاد بیش از آخر هفته به یاد همه چیز سرهم بندی کردن آنها را داد.

او ممکن است از بین رفته اند. او هرگز فراموش نخواهد شد.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>