اد Willes’ گزارشات: شیرها’ پیش نویس روز سحر و جادو قدردانی خواهد شد در زمان


نظر: در اردن ویلیامز و ناتان Rourke, B. C. شیرها اضافه دو قطعه مهم را به پازل خود را

قرار دادن بر روی یقه پیراهن در روز شنبه پس از آن بود که یک آخر هفته بزرگ. در حال حاضر در اینجا چیزی است که حتی بزرگتر از صبح روز دوشنبه تفکرات و میانجی در جهان ورزش است.

در هر سال B. C. شیرها کار در لامپ کم مصرف پیش نویس ایجاد کرده اند که قابل توجه buzz برای یک تیم است که می تواند از آن استفاده کنید.

و چه کسی می داند. در زمان اردن ویلیامز و ناتان Rourke ممکن است تاثیر بازیکنان برای Leos. مشکل این است که با تمام عدم قطعیت در طول لیگ مستند شیرها’ طرفداران نمی دانم زمانی که آنها را ببینید ویلیامز linebacker از کارولینای شرق و Rourke کارفرمایی از اوهایو و آنها می تواند با استفاده از کمی هیجان در حال حاضر.

در یک شب است که به تقویت مفرد طبیعت لامپ کم مصرف پیش نویس شیرها معامله شد تا به ویلیامز برای اولین بار به طور کلی حتی اگر او تا به بازی پس از 2017. چهار سال استارت در شرق کارولینای ویلیامز موفق به گرفتن در سان فرانسیسکو 49ers در سال 2018 و در مورد پیوستن به اتاوا عمل فهرستی به عنوان واردات در سال گذشته زمانی که او آگاهانه یک Redblacks’ دستیار مربی مادرش بود از تورنتو است.

من گفتم: ببخشید.

او سپس نشسته یک سال برای حفظ خود را واجد شرایط به عنوان یک ملی اما داستان پایان ندارد وجود دارد. ویلیامز امتیاز شد خارج دور اول در اکثر تابلوهای زمانی که او وارد شد در پیش نویس این ترکیب در تورنتو در روز پنج شنبه Mar. 12. او سپس اقدام به وای پیشاهنگی در حال اجرا توسط 4.48 در 40 با 39 اینچ پرش عمودی قبل از ترکیب بود و تعطیل روز بعد.

او را 25 اما او پروژه به عنوان یک روز-1 استارت و نسبت به تعویض در دفاع که به شدت نیاز دارد به روز رسانی خود را در کانادا استعداد.


اوهایو کارفرمایی ناتان Rourke رول در طول نیمه دوم این تیم معروف آیداهو سیب زمینی کاسه NCAA college football بازی برابر نوادا در ژانویه 3, 2020, در, Boise, Idaho.

استیو کانر / آسوشیتد پرس

Rourke, در ضمن یک فرصت رقابت برای کارفرمایی کار و صرف این واقعیت شیرها او را گرفت و در دور دوم صحبت می کند به اهداف خود. او لازم اندازه و ورزشکاری به بازی موقعیت در لامپ کم مصرف. او همچنین رهبری اوهایو به یک 25-14 ضبط و سه مستقیم کاسه ظاهر به عنوان یک استارت در حالی که پرتاب 60 touchdown عبور می کند در برابر 20 interceptions.

اما بزرگتر وجود دارد, ملاحظات با Rourke. ما اصلا فضا به بازشماری تاریخ کانادا کارفرمایی در لامپ کم مصرف. کفایت می گویند او دارای پتانسیل برای تغییر در لیگ, تاریخچه و توسعه خواهد بود ملی داستان.

این زمانی است که لیگ رزومه بازی در هر زمان است.

در یک یادداشت مرتبطیک لیگ معتبر منبع گفت: آنها بر این باورند که لامپ کم مصرف را دریافت می کنید کمک از دولت فدرال در طول COVID-19 مستند.

لیگ خواسته است برای $30 میلیون دلار برای کمک به شرکت و است که شماره می تواند افزایش به $150 میلیون اگر فصل لغو شده است. شما فقط دچار به فکر می کنم در مورد screeching است که دنبال اگر فدرال متعهد 150 shmill به لیگ.


به نظر می رسد مربوطه در حال حاضر , بنابراین در اینجا پنج مشاهیر هالیوود مربع زوم اصلی نشست.

1. چارلی ویور

2. خوب Cox

3. غنی کوچک

4. جورج Gobel

5. چارو

بحث من می دانم که به نظر می رسد پل Lynde اما من همیشه فکر می کردم او مبالغه.Gary Bettman و NHL برخی از تصمیمات بزرگ را در هفته های آینده.

میناس Panagiotakis / PNG

ما در حال حاضر به مه و NHL مواجه است زمان بحران اگر آن را می خواهد برای نجات 2019-20 فصل است.

روز یکشنبه نخست وزیر جاستین ترودو گفت: بازیکنان از بازگشت به کانادا از خارج از کشور را به قرنطینه برای 14 روز “در حداقل است.” اگر آنها شروع به ورود در این هفته که به ما طول می کشد به هفته سوم در ممکن است قبل از آنها پاک به عمل است. لیگ نیز گفت که می خواهد به نگه دارید دو تا سه هفته اردوی تمرینی قبل از بازی هستند. در حال حاضر ما به اولین یا دومین هفته از ماه ژوئن است.

به عنوان ذکر شده که ممکن است بهترین سناریو مورد.

بزرگ دیگر توسعه مربوط به شناسایی چهار شهرستانها که میزبان بازی زمانی که آن را از سر گرفته است. اعتقاد بر این است که لیست خواهد بود تنگ در هفته آینده, اما نمی توان نهایی.

به طور کلی اذعان ادمونتون و تورنتو خواهد بود دو تا از شهرستانها میزبان. سوال بعدی این است که چه کسی بازی خواهد کرد که در آن به دلیل برخی از GMs نمی خواهم این ایده از یک تیم برگزاری یک خانه یخ استفاده.

در این که همه چیز در ارتباط باشید.در 23 جیک Virtanen به نظر می رسد که آینده ای روشن در NHL جلوتر از او.

باب Frid / USA TODAY Sports فایل

افکار تصادفی که پاپ را به سر خود را در طول یک بیماری همه گیر. جیک Virtanen اهداف و امتیاز مجموع افزایش یافته و هر سال بیش از سه فصل است. در این سال او در واقع یک 20-20 پسر بازی کردن در خط سوم با قدرت محدود زمان بازی اگر چه او شروع به دریافت فرصت های بیشتری وجود دارد.

پرتاب در سن و سال او هنوز هم 23 و اندازه خود و او را از یک قطعه با ارزش صرف نظر از جایی که او تدوین شد.

هنوز هم می خواهید برای دیدن چگونه داستان خود را معلوم است.جدید مجموعه مستند به نام آخرین رقص, در مورد مایکل جردن و شیکاگو بولز است پخش در Netflix بکشد.

Netflix

و در نهایت این حال نوشته شده است قبل از قسمت پنجم و ششم هوا اما مثل اکثر طرفداران ورزش من transfixed توسط تاریخ و زمان آخرین رقص.

غنای شیکاگو بولز’ داستان و بازیگران از کاراکتر ها — Dennis Rodman, Phil Jackson, شوخی می کنی ؟ — آیا به اندازه کافی قانع کننده. اما بزرگترین دور در حال تماشای مایکل جردن در نخست خود را.

در طول زمان شما را فراموش کرده ام چقدر خوب او چگونه می تواند او را بیش از بازی ها; چه او بخواهد کمتر بازیکن را به رقابت در سطح قهرمانی. او هرگز دلسوز ترین شخصیت ها و مصاحبه های متصل به روایت شما را به یاد چه rhymes-با-چوب او می تواند.

اما پروردگار من مرد بازی مانند سوپرمن.

در بیش از نیم قرن از تماشای ورزشی, او باقی می ماند تنها بزرگترین بازیکن من تا کنون دیده ام در یک بازی تیم است. استعداد یک چیز بود اما این تعداد بسته — جاذبه های نفس حضور — که او را از هم جدا. به نظر نمی رسد ممکن است آن بوده است 36 سال پس از اردن را شکست به NBA و او در حال حاضر 57 اما برای دیدن افسانه بازگشت به زندگی شده است به یاد ماندنی و تقریبا به عنوان به یاد ماندنی به تماشای آن اولین بار در اطراف.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>