اد Willes: McIlhargey هرگز تا به حال یک روز بد بر خلاف ” floored دوستان ماتم از دست دادن خود را


“باید وجود داشته باشد یک کتاب: چگونه به خوبی هم تیمی و آن را می گویند دقیقا همان چیزی است که جک McIlhargey می کند. … این یکی از طبقات مردم است. من به صحبت بسیاری از بچه ها که گریه می کند.” — گلن Hanlon سابق هم تیمی

تماس بازگردانده شدند تقریبا به عنوان به سرعت به عنوان آنها فرستاده شدند چرا که این روز و همه آنها می خواستند به بحث در مورد خود را دوست جک McIlhargey.

برای اولین بار گلن Hanlon.

“او باعث می شود چنین تاثیری بر شما” گفت: این دروازه بان سابق که بازی و مربی با McIlhargey در Canucks. “هنگامی که شما راه می رفت به یک اتاق که در آن جک بود مردم از خنده و صحبت و او بود که همیشه درست در وسط آن است. او فقط به حال خیلی در زندگی است.”

بعد دنیس کیرنس.

“او می تواند نشستن با خانم و آقای گریفیث (کناکز’ صاحبان سابق) و سپس نشستن با هم تیمی های خود بود و همان فرد گفت:” سابق Canucks defenceman و دوست دیرین از McIlhargey است. “شما می توانید بگویید با فوران احساسات او یک فرد فوق العاده. بسیاری از ما نمی شود از دست رفته. جک از دست رفته خواهد شد.”

پس از آن وجود دارد Brian Burke.

“او در زمان علاقه زیادی به همه می گوید:” برک کناکز’ دستیار GM زمانی که McIIhargey شد یک دستیار مربی است. “او می دانست که همه نام. او تحت درمان بچه های من مثل بچه های خود. او همیشه در زمان حال برای همه. او بسیاری مانند پت (کوین) که در راه است.

“ما خوش شانس وجود دارد بسیاری از مردم خوب ما در بازی اما او خاص بود.”

و در حال حاضر او رفته جان سالم به در با همسر خود Karyne و دختران گرجستان و آنا, اما اگر شما اندازه یک مرد زندگی او را لمس چیزی از McIlhargey همیشه زنده در بازی.


ونکوور کناکز دستیار مربی جک McIlhargey (سمت چپ) سهام یک شوخی با Gino Odjick در ماه مارس سال 1991.

jpg

اندازه گیری فشار, قلب,

اگر شما فقط در نگاه به خود HockeyDB صفحه McIlhargey دقیقا نمی ثبت نام به عنوان یک غول هاکی است. او با بازی 393 بازی NHL برای سه تیم مختلف از جمله سه به علاوه فصل با Canucks. بزرگترین خود را به ثمر رساند سال و مانند آن در آمد و در 1977-78 زمانی که او رفت 3-5-8 در ونکوور.

فقط بنابراین شما می دانید که او مجازات در مجموع کمی بیشتر چشمگیر است.

“استعداد است ؟” گفت: جان گرت McIlhargey را تیمی با افسانه ریچموند Robins از اهل و دوباره در هارتفورد. “خوب, شما می دانستم که شما می رویم به دریافت 100 درصد تلاش از او هر شب.”

McIlhargey مربیگری حرفه ای در حالی که طولانی شد و همچنین undistinguished. او تا به حال دو نانامی به بازی به عنوان دستیار با Canucks برای اولین بار از سال 1985 تا 1991 و دوباره از سال 1999 تا 2006; دیگر با این آگهی به پایان رسید که در سال 2010 و هشت سال به عنوان سر انسان با Canucks اهل وابستگان.

اما آنچه او را c.v. نمی کند و نشان می دهد آنچه در آن می تواند هرگز آشکار است که جهانی را به تحسین و احترام است که با McIlhargey — Bucky به خود بگیرید و یاد دهید — برگزار شد.

در طول زمان خود را با Canucks او برای اورلند Kurtenbach شد و با هم تیمی های کیرنس و چزاره منیگو. به عنوان یک مربی و دستیار او به تام وات باب McCammon, کوین و مارک کرافورد و کار با بازیکنان اعم از ترور نمدار به پاول Bure به Markus Naslund تاد Bertuzzi و Sedin ،

در کوتاه مدت تنها استن Smyl روش McIlhargey در عرض و وسعت کار خود را با Canucks. سپس دوباره وجود دارد را یک دلیل دیرین ساکن برنابی به طول انجامید تا زمانی که او انجام داد.

“باید وجود داشته باشد یک کتاب: چگونه به خوبی هم تیمی و آن را می گویند دقیقا همان چیزی است که جک McIlhargey کند” گفت: Hanlon. “حق را از روز 1 او مرا در زیر بال خود را و به من نشان داد آنچه در آن به معنای یک حرفه ای” گفت: Smyl. “و آن را برای او طبیعی بود. او نمی باید به جعلی آن است.”


جک McIlhargey از Canucks آن را مخلوط با داگ Risebrough از Montreal Canadiens. تیم مبارزه به یک 4-4 کراوات پنج شنبه شب در سالن بزرگ. جان Denniston استان photo. زد و ظ در استان فوریه 3, 1978.

جان Denniston استان photo. / PNG

McIlhargey اولین فرود در ونکوور میدوی از طریق 1977-78 فصل در مقابله با آگهی که شامل لری Goodenough برای باب Dailey. به آن نقطه او می خواهم مبارزه راه خود را به معنای واقعی کلمه از نیوجرسی شیاطین شرق لیگ هاکی به ریچموند به آگهی که در آن او پیوست یک همفکر مجموعه ای از بچه ها سخت است.

“او در بروشور نوشته شده است بیش از همه او را” گرت گفت.

کناکز اما یک داستان متفاوت که McIlhargey وارد شده است. قبل از جک تیم عضله عرضه شد توسط دوست نزدیک خود هارولد Snepsts.

پس از آن ؟

“شما فقط به حال به جک McIlhargey به تغییر هویت خود را از تیم” گفت: Smyl. “او تنها چقرمگی مورد نیاز شما.”

او همچنین سخت و چسبنده به کد که اداره بازی در زمان.

“او هرگز پس از یک پسر مثل من” گفت: کیرنس یک جن-حرکت defenceman که هرگز در صدر 60 پنالتی دقیقه در یک فصل است. “او می خواهم پس از سخت ترین مرد در تیم های دیگر و اگر کسی مصرف شد ارزان عکس, شما در حال رفتن به مجبور به پاسخ به جک.”

در طول راه او با تشکیل یک سریع دوستی با Snepsts و جان Grisdale و سه نفر ارائه تسکین خنده دار در یک اتاق قفل است که مورد نیاز برخی می خندد.

“آنها سه amigos” گفت: کیرنس.

“من هرگز خندید خیلی سخت در تمام این سالها من و من شده است در این بازی پس از ’77” گفت: Hanlon.

بعد سه amigos شکل می هسته مداوم گلف در ونکوور ، آنها باقی مانده است دوستان سریع در طول زمان خود را در ونکوور.

Snepsts و Grisdale نمی تواند رسید برای این داستان.

“آنها با داشتن یک زمان سخت” گفت: باب موری رئیس Canucks’ انجمن فارغ التحصیلان.

پس از روی لئامت دادن خود را در هارتفورد و چند سال به عنوان دستیار در AHL, McIlhargey بازگشت به Canucks به عنوان یک دستیار به وات و صرف بعد از 21 سال در این سازمان از جمله هشت سال ریاست مرد در میلواکی همیلتون و سیراکیوز. او همچنین صرف چند هفته در روسیه با دروازه بان Troy قمار به عنوان بخشی از یک برنامه تبادل زمانی که Canucks در تلاش بودند به فضولی ایگور larionov لذت ببرید و ولادیمیر Krutov خارج از اتحاد جماهیر شوروی.

“این عجیب و غریب بود می گوید:” برک. “آنها ساخته شده تروی انجام 12 مایل در جنگل اجرا و نبود او دقیقا موش بدنسازی. اما جک (که صرف مقدار زیادی از زمان با مربی افسانه ای روسیه آناتولی Tarasov) آمد با برخی از ایده های خوب.”

با وجود تجربه گسترده خود را سر کار مربیگری در NHL فراموش McIlhargey. در طول یک سال 2007 در مصاحبه با استان بن Kuzma او پرسید که آیا او هنوز هم برگزار می شود که جاه طلبی.

“همیشه” او گفت:. “شما همیشه امیدواریم که اتفاق خواهد افتاد.”

اما آن را هرگز اتفاق افتاده است. Hanlon خواسته بود اگر که زحمت دوستان خود.

“اگر او هرگز در بیان آن” Hanlon پاسخ داده است. “من فقط فکر کردم جک بود lifer و او سپاسگزار بود در بازی نقش دارند.”

لیندن دیدم همین. سابق Canucks رئیس جمهور را دیدم McIlhargey دو بار در طول روز بازی خود را در ونکوور. برای اولین بار به عنوان یک wide-eyed 18 ساله سپرده با چرخش در اطراف یک تضعیف حق رای دوم به عنوان یک 32 ساله جانباز عودت توسط Burke.

“من همیشه فکر می کردم از جک به عنوان نهایی بازیکن تیم” لیندن گفت. “او را لمس حرفه ای من در دو مکان مختلف و او بر هر دو.

“او در مورد مراقبت از مردم است. او واقعا تا به حال یک قلب بزرگ است. من فکر می کنم استن گفت: این بهترین زمانی که من در صحبت کردن به او را (در روز دوشنبه). او با تمام قلب بر روی یخ. او حتی بزرگتر قلب خاموش کردن آن.


11 سپتامبر 1987. ونکوور کناکز معنی مدیریت دستگاه. جک McIlhargey (سمت چپ) در باب McCammon, پت کوین, Brian Burke.

گرگ Osadchuk / استان / jpg

‘ستاره نشان می دهد’

از محکوم به حبس ابد زخم خود را مربیگری حرفه ای با سه سال روی لئامت دادن خود به عنوان دستیار در فیلادلفیا قبل از گام گذاشتن در یک شغل دوم به عنوان یک غربت سفیر حسن نیت با Canucks’ فارغ التحصیلان. McIlhargey هرگز هر چیزی در نیم اقدامات و موری گفت: او یکی از فارغ التحصیلان رهبران اتصال با Canucks مدیریت در حالی که بالا بردن مشخصات آن در این استان است.

کیرنس رفت و در یک زن و شوهر از گلف گردش با هم تیمی های قدیمی خود را.

“او همیشه ستاره نشان می دهد,” کیرنس گفت.

در پاییز کلمه شروع به گردش در McIlhargey درون دایره است که او شده است می خواهم مبتلا به سرطان است. Snepsts همراه او را به خود هفتگی شیمی جلسه و در ابتدا برخی از امید برای یک نتیجه مثبت است.

اما این بیماری شروع به گسترش این بهار, حتی اگر فقط یک عده معدودی از شدت آن است.

“او آن را نگه داشته واقعا تنگ” گفت: موری. “ما می دانستیم که او در یک نبرد اما هیچ کس واقعا می دانستند که چگونه جدی آن بود.”

“من او را دیدم در پاییز” گفت: گرت. “او می خواهم وزن از دست داده و من از او پرسیدم:” آیا شما رفتن به OK?’ او گفت: “من خوب هستم.'”

او یکشنبه شب در خانه اش در برنابی. خانواده اش بود توسط سمت خود را. بنابراین شدند Grisdale و Snepsts.

“این یکی از طبقات مردم” گفت: Hanlon. “من به صحبت بسیاری از بچه ها که گریه می کند.”

اما او در پشت برگ میراث غنی. Smyl صحبت در مورد تاثیر McIlhargey به حال جوان بخار. گرت صحبت از گلن Merkosky یک بازیکن از Whalers به نام تا که McIlhargey در زیر بال خود گرفت. Merkosky شده است یک مربی و دیده بانی برای 30 سال گذشته.

جان حصار یک آگهی عمله در ایالت مین که در آن McIlhargey بازی یک تعداد انگشت شماری از بازی ها در 1980-81 فصل است. او یکی دیگر از هاکی lifer که با توجه McIlhargey به عنوان یک مربی.

“او کامل رقیب مانند همه ما فکر ما بودند اما او آن را به سطح های مختلف” حصار می گوید. “او با بازی این بازی خیلی سخت است. او کشیده دیگر مردم با او.”

و او را لمس همه آنها را. ستاره های بزرگ و journeymen. سالن از شهرت مربیان و استاد و بچه ها که تیز اسکیت. گرت بود و اجازه دادن به مردم می دانند McIlhargey مرده بود روز دوشنبه هنگامی که او را از بابی گورمن یک مدیر تجهیزات با Whalers در روز.

“بابی گفت: یک چیز به یاد او در مورد جک است که او هرگز تا به حال یک روز بد” گرت گفت.

این که چگونه او می خواهم می خواهم به یاد می شود. آن را چگونه به او یاد می شود.

[email protected]

twitter.com/willesonsports

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>