اد Willes: Markstrom آسیب به ارمغان می آورد برخی از ارواح, اما در این سال متفاوت است


نظر: شاید Markstrom آسیب به ارمغان آورد برخی از آشنا ارواح برای وفادار اما امسال همه چیز متفاوت است

هدف اصلی از این ستون به تامل یک جهان که در آن در فضا از یک سال در ونکوور کناکز شد بزرگ-بازی شکارچیان در مهلت تجارت و نه به عنوان آنها شده بود به صورت مستقیم چهار فصل, craven فروشندگان.

آن رفتن به یک قدرتمند بیت از نثر.

ما قرار بود به عقب برگردید و از چند سال به شلیک ترور لیندن که در حال حاضر به نظر می رسد لحظه ای که Canucks’ بیانیه ماموریت تغییر از پیش نویس و توسعه را به نفع خود در حال حاضر. این بود که به بحث در مورد مالکیت ایران در این تغییر چگونه پس از گرفتن آن اشتباه تمام کسانی که سال Aquilinis نگاه مانند آنها در نهایت آن را کردم راست. سرانجام هفته گذشته معامله آورده است که تایلر Toffoli اینجا بود و برجسته به عنوان یک تعریف حرکت برای این سازمان; چگونه آن را آورده کناکز مسلما بهترین بازیکن موجود در مهلت.

سپس ما پاتریک جانستون که من دوست داشتم قبل از دوشنبه نورد یک نارنجک دستی به اتاق هنگامی که او احساس اجبار به دنیا بگویید که یعقوب Markstrom صدمه دیده بود. سپس داستان را در یک راه بزرگ است.

“این زمان از سال که در آن هر تیم از دست می دهد و بازیکنان خوب به صدمات” Canucks مدیر کل جیم Benning گفت.

به خصوص Canucks. شما می توانید مجموعه خود را و تماشای آن است.

آن را کاملا در همراهی با seriocomic تاریخ از این حق رای دادن است که در حالی که آنها ضبط 9-3 تخریب بوستون در شنبه خود را مهم ترین فصل به طور منظم برنده شدن در پنج سال آنها از دست دادن خود را MVP دروازه بان که می تواند پیامدهای عمیقی در خود کشش درایو. شدت Markstrom را صدمه نمی توان شناخته شده است و تا روز شنبه هنگامی که Canucks ” پزشکان باید یک فرصت به بررسی او. اما اوایل سوء ظن است که در آن یک زانو و چارچوب زمانی سه تا چهار هفته.

و این ممکن است بهترین سناریو.

“ما سعی کرده ایم به عمق برای غلبه بر صدمات” Benning گفت. “این است برای رفتن به یک فرصت خوب برای تاچر (Demko) در بازی و به ما نشان می دهد آنچه که او می تواند انجام دهد. او به خوبی برای ما تمام سال است. من انتظار دارم او را به در حال حاضر.”


Canucks goaltender یعقوب Markstrom (25) باعث صرفه جویی در مقابل defenceman الکساندر Edler (23) و بوستون برونز جناح راست دیوید Pastrnak (88) در اوایل فوریه.

باب DeChiara / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

در حال حاضر در برخی از سطح شما می توانید درک کنند که چرا Benning است که اتخاذ یک رویکرد فلسفی در مورد این شکست. واقعیت این است کناکز در حال عمیق تر تیم متعادل و آنها بهتر مجهز به دسته یک Markstrom آسیب بیش از کوتاه مدت ، آنها می تواند نمره. آنها همچنین می توانید هنگامی که روح حرکت آنها را با ساختار.

Demko را عرضه کرده است یک نرم افزار سطح goaltending در نقش پشتیبان گیری در این فصل رفتن 10-6-2 با .906 صرفه جویی در صد. اگر او می تواند آنها را که بیش از ماه آینده کناکز باید باشه. اگر او نمی تواند پس از آن آنها مشکل است.

اما این نیز می رود عمیق تر از Demko.

Markstrom به سادگی قرار داده شده است پایه و اساس که در آن Canucks ساخته شده است فصل خود را. او شده است تیم MVP. بازی خود را پنهان کرده است تعداد زیادی از این تیم دفاعی کاستی. او نه تنها دلیل کناکز بالاتر حذفی نوار. اما او بزرگترین دلیل. در طول راه او را کمک به ایجاد برخی اعتقاد خود در این تیم است که در حال حاضر آزمایش می شود.

اما این نیز متفاوت Canucks تیم با شخصیت مختلف متفاوت رهبری گروه و سطح های مختلف از اعتماد به نفس. که تغییر و تحول صورت گرفته در کمتر از یک فصل است که به عنوان ذکر است که داستان قرار است ما را به نوشتن.

بنابراین اجازه دهید آن را بنویسید.


St. Louis Blues’ ژاک سنفورد (12) می رسد برای جن در حالی که در حال تماشا ونکوور کناکز’ کریس Tanev (8) در مقابل دروازه بان تاچر Demko (35) در اواخر ماه ژانویه است.

کانادا پرس/داریل Dyck / PNG

اگر شما فکر می کنم به پایان 2018-19 این Canucks تا به حال یک زن و شوهر جوان و جذاب قطعات در محل و یک چند در این راه اما آنها هنوز هم نگاه به دو یا سه سال از رقابتی بودن.

پس از آن آمد این فصل. آن را سخت به شناسایی مالکیت نقش در Canucks’ فشار در تابستان امسال اما ما نمی دانیم که آن را سازگار با Aquilinis چشم انداز برای این تیم است. لیندن اخراج شد در بخش بزرگی چون او هنوز موعظه یک بیمار استراتژیک بازسازی در تابستان 2018 زمانی که صاحبان به طور خاص فرانچسکو می خواستم یک رویکرد تهاجمی تر.

او که تابستان گذشته با J. T. Miller تجارت و رایگان-عامل خریدهای Tyler Myers, Michael Ferland, Jordie بن و اسکار Fantenberg. هشت ماه پیش از آن آسان بود برای دوم-حدس بزنید این حرکت به دلیل یک) کناکز به نظر نمی آید در هر نقطه در نزدیکی آماده برای به چالش کشیدن برای یک نقطه حذفی و b) Benning سابقه بیش از چهار سال گذشته دقیقا نمی الهام بخش اعتماد به نفس.

اما این بار آن را کار کرده است.

چرا ؟ وجود دارد به معنای واقعی کلمه ده ها دلیل و Markstrom ظهور به عنوان یک ردیف بالا دروازه بان است که در بالای لیست. اما بسیاری از آن بود که از راه Benning با حمله به بازار بازیکن این فصل. میلر شده است وحی به عنوان خط مقدم تولید کننده و رهبر تیم. مایرز شده است یک دقیقه خوار در بهبود عقب پایان. حضور خود را اجازه داده است الیاس Pettersson و کوین هیوز به توسعه در کمتر استرس زا محیط زیست است.

Benning پس از آن دو برابر شده را در مهلت تجارت با فرود Toffoli و ناگهان NHL مشت زدن به کیسه مشت زدن به عقب. حتی به قیمت Benning برای پرداخت Toffoli هفته گذشته چشم انداز تایلر Madden و دوم طفیلی معقول به نظر می رسید به عنوان تیم های دیگر درهم به حرکت می کند دوشنبه ، کلگری بود که تمایلی به دیدار با درخواست قیمت برای Toffoli هرگز زمین بالا-شش رو به جلو آنها به دنبال. ادمونتون و وگاس ساخته شده بزرگ حرکت می کند و شما تعجب می کنم اگر وجود دارد Toffoli اثر وجود دارد.

شاید Markstrom آسیب به ارمغان آورد برخی از آشنا ارواح برای وفادار اما امسال همه چیز متفاوت است. ما دیده ایم که چگونه مختلف در طول پنج ماه گذشته رسید. هیچ دلیلی برای فکر می کنم که رفتن به تغییر در حال حاضر.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>