نظر: Leos مدیر کل اد Hervey دوباره روت مناظر خود را در ترانشه.

در سال گذشته B. C. شیرها به پایان رسید و آخرین بار در لامپ کم مصرف در کیسه مجاز و هفتم در کیسه تولید می شود.

تصور کنید که چقدر بد آن شده اند که اگر آنها تا به حال را هدف حمله و دفاعی خطوط در آژانس رایگان.

مصمم Leos مدیر کل اد Hervey دوباره روت مناظر خود را در سنگرها و در این زمان او معتقد است که او آن را کردم راست. میکا Johnson, همه کانادا دفاعی مقابله با دیر از ساسکاچوان Roughriders است در این سال جایزه اسباب بازی بچه اما شیرها نیز اضافه شده J. R. Tavai از اتاوا و کریس Casher از Stampeders برای تقویت دفاعی کشور و مقابله با Ryker Mathews از همیلتون برای حفظ خط حمله.

آنها هنوز هم در حال مصاحبه درباره در جستجوی سلاح دیگری برای کارفرمایی مایک رایلی و شیرها در حال صحبت کردن با تورنتو Derel واکر. اما هر گونه امید برای بهبود بیش از خود دلتنگ 5-13 نجومی در سال 2019 به حال برای شروع در خطوط از داد و بیداد و شیرها به اعتقاد آنها خطاب در هر دو زمینه.

ما احساس کردیم این ترکیب از بازیکنان به ما می دهد یک فرصت واقعا خوب صف مقابل” Hervey گفت: در این شیرها’ سوری تسهیلات عمل. “آنها به نام خانواده در خارج از میکا اما این که لیگ ما. آن را می دهد بازیکن فرصت به نمایش گذاشتن مهارت های خود را.”

در حال حاضر 31 و هفت سال کهنه جانسون است که دو سال از حذف یک standout فصل در کلگری که در آن او ممکن است شده اند برتر دفاعی بازیکن در لامپ کم مصرف. در سال 2018 او ضبط شده 14 کیسه, مجبور, سه گیر میکنه و تا به حال رهگیری به عنوان تمبر نورد به خاکستری جام.

کنتاکی محصول و سپس امضا قابل توجهی $250,000 رایگان-عامل مقابله با Saskatchewan در فصل گذشته اما کشف مهارت های خود را تنظیم نیست یک جا با Roughriders’ طرح. او تمام سال را با چهار کیسه و در حالی که او در زمان کمتر به بازی با شیرها — تصور می شود در $190,000 منطقه — او مشتاق بود تا دوباره با شیرها سر مربی ریک کمپبل دفاعی خود را هماهنگ در کلگری در rookie فصل است.

او واقعا پسر خوب” گفت: جانسون از خانه اش در تالاهاسی فلوریدا. “ما تا به حال یک رابطه خوب است. من یک بازیکن جوان (در سال 2014) فقط پیدا کردن راه من است. من احساس می کنم در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی بیشتر من می تواند انجام دهد.”

با شیرها او خواهید بود با توجه به آزادی او پیدا نکردند در ساسکاچوان. جانسون در بهترین استاد disrupter که می توانید بالا و پایین خط. با Roughriders او تا حد زیادی اشغال مسدود کننده بود که خوب برای هم تیمی های نه چندان خوب برای جانسون.

“من می خوردند بسیاری از دو تیم بازی پس از بازی,” او گفت:. “آن آزاد بسیاری از بچه ها برای اجرا کردن شماره های خود را, اما آن را برای من خسته کننده بود.”

که باید با تغییر این فصل است. سال گذشته شیرها در جبهه چهار ویژه لامپ کم مصرف جانبازان Odell ویلیس و شاون لیمو در خارج و چرخش بازیگران در مقابله با. لیمو بود مولد در پایان با هشت کیسه در 10 بازی. اما ویلیس محدود بود به چهار کیسه در این فصل است.

در این سال Tavai و Casher گام به شیرها یک جوان ورزشی بیشتر نگاه کنید. هر دو 26. هر دو ثبت هفت کیسه فصل گذشته. و هر دو شکل به نفع جانسون از حضور.

“فقط صحبت کردن به او (جانسون) در تلفن او واقعا یک انگیزه مرد” کمپبل گفت:. “ما به دنبال او به مولد بلکه یک مرد که می تواند یک رهبر باشد.”

“من فکر می کنم آنها (Lions) فقط یک زن و شوهر از گالری دور” گفت: جانسون. “من احساس می کنم که ارائه می کنند. شاید من می تواند به شما یکی دیگر از بازی خود دفاع کردن زمینه یک یا دو بار بیشتر یک بازی است. گاهی اوقات که همه آن طول می کشد.”

همانطور که برای طرف دیگر توپ Mathews و بازگشت کهنه Joel فیگوئروا به شیرها یک جفت bookend پردازد که باید قادر به محافظت از Reilly. دوباره در سال گذشته تا حد زیادی یک فاجعه در آن منطقه به عنوان Lions تسلیم 58, کیسه و کیسه و از دست Reilly با سه بازی برای رفتن به زمانی که او یکی بیش از حد بسیاری از بار در ادمونتون.

ماتیوز می رود 6-پا-6 وزن 320 پوند و یک بخش شرقی all-star با ببر-گربه ها در فصل گذشته. او به احتمال زیاد پیوست کانادایی شکارچی مباشر و Sukh Chungh در گارد و پیتر Godber در مرکز.

واکر در ضمن هنوز فیلدینگ ارائه می دهد و درخواست قیمت ممکن است بیش از حد غنی برای شیرها. اما او همچنین دارای یک اتصال به Reilly رفتن به روز خود را در ادمونتون و Hervey می خواهد برای ارتقاء دریافت سپاه.

“تا زمانی که ما می دانیم چه تعدادی است که ما را ببینید” Hervey گفت. “بازار هنوز برای تعیین چه Derel واکر با ارزش است. وجود دارد به همین دلیل همه منتظر Derel.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su