اد Willes: آن را سخت به هیجان زده در مورد لامپ کم مصرف در آینده زمانی که شما می بینید آن گذشته

نظر: در اینجا و در حال حاضر این لیگ جدید با آن مواجه است همان مشکلات قدیمی و آن را سخت به هیجان زده در مورد آن در آینده زمانی که شما می بینید آن گذشته است.

برای یک بار سفت Ambroise می خواهم برای گفتن یک داستان متفاوت زمانی که او می آید به ونکوور: یک داستان است که در آن گرد و خاکی قدیمی لامپ کم مصرف reinvents خود را به عنوان فوتبال را از پیش برجسته جهانی لیگ; یک داستان است که در آن بازیکنان از سراسر جهان کت و شلوار برای CFL تیم و عظیم مخاطبان جهانی ساعت CFL بازی.

این کلید به کانادا بازی را با شکوه آینده جدید و Ambrosie لیگ کمیسیون است که مشتاق در مورد این چشم انداز است. در واقع او بوده است مشتاق در مورد لامپ کم مصرف 2.0 پس از آن برای اولین بار معرفی شد سه سال پیش و کمی اتفاق افتاده پس به تعدیل اعتقاد خود را.

2.0 استراتژی است که به طور کامل در مورد آن روشن ما در حال رفتن به جهانی وجود دارد و اتاق در لامپ کم مصرف خانواده برای همه” او گفت:. “شما باید به مجموعه ای از لحن. ما شده ایم همان چیزی که برای یک مدت زمان طولانی است.”

فقط یک مشکل وجود دارد. B. C. هنوز شیرها که همان چیزی است و آن را سخت به بحث در مورد لامپ کم مصرف 2.0 زمانی که لامپ کم مصرف 1.0 همه کسی می بیند در این استان است.

روز دوشنبه Ambrosie ساخته شده سوم خود را مستقیما خارج از فصل سفر به ونکوور پس از مصرف بیش از بزرگ منشی و برای سومین بار متوالی خود را فروش زمین بالا بود در توازن با ملودرام بیش از شیرها’ فروش و تیم را-زمینه مسائل. سابق offensive lineman می خواست به صحبت در مورد 10 مختلف سراغ ترکیبی از لامپ کم مصرف خواهد شد که میزبانی این زمستان در چهار قاره های مختلف. او می خواست به صحبت در مورد 24 بین المللی استخدام که در حال حاضر دعوت شده به ترکیب لامپ کم مصرف در تورنتو در پایان ماه مارس از جمله, ژاپنی, در حال اجرا پشت Taku لی یک بازیکن Ambrosie گفت ساخته شده است برای لامپ کم مصرف.

او می خواست در را بگویید شیرها هواداران که یک روز جدید در حال آمدن است برای لامپ کم مصرف و آن را تغییر کانادا بازی به عنوان ما آن را می دانم. اما در این بازار که پیام دشوار است به فروش برساند. در این بازار همه ما می دانیم این است که شیر شده اند برای فروش برای همیشه آنها بیگانه پایه فن خود را و نه وضعیت به نظر می رسد به وضوح.

من فکر می کنم (Lions صاحب دیوید Braley) متعهد به قرار دادن این تیم در یک مجموعه جدید از دست” گفت: Ambrosie. “من بسیار تشویق در مورد زمان من با دیوید.”

بزرگ. بنابراین می تواند یک فروش قریب الوقوع خواهد بود?

“این بسیار دشوار است. به عنوان به زودی به عنوان شما را مصنوعی, جدول زمانی شما قرار داده و فشار غیر ضروری در این” Ambrosie گفت.

که به همان اندازه است.

روز دوشنبه Ambrosie و شیر جمهور ریک LeLacheur رنگ یک تصویر که در آن احزاب متعددی علاقه مند به خرید این شیرها اما Braley فروش نیست مگر اینکه او اعتماد به نفس کامل است که صاحبان جدید متعهد به لیگ و بازار است. یک گروه محلی به رهبری بیمه man Mark Woodall و خودرو-فروشنده مارماهی Keith — که قطعا متعهد به Leos و لامپ کم مصرف — تلاش ناموفق برای خرید این شیرها در بیش از یک مناسبت و در نهایت رشد سرخوردگی کشیده بیرون روند.

آنها کاهش یافته است در پاییز گذشته. به خون Braley سلامت است که با ادامه نگرانی بیشتر کند چیزهایی که در طول چند ماه ترک شیرها در همان حالت برزخ آنها را اشغال کرده اند برای بیش از یک دهه.

“من واقعا فکر می کنیم می خواهم آن را انجام داده در سال گذشته گفت:” LeLacheur قبل از اضافه کردن. “چیزی که واقعا اتفاق افتاده به دو ماه گذشته. ما سه یا چهار بچه. ما به یک مرد که می خواهد به آن را انجام دهد در پایان این فصل است. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

در این میان شیرها’ فصل-فروش بلیط اند flatlined در حدود 9000 و کمی وجود دارد نشان می دهد 2020 فصل متفاوت خواهد بود نسبت به سال گذشته و یا سال قبل از زمانی که Leos خیلی تلاش کرد در دروازه. این کمک خواهد کرد اگر آنها را به یک شروع سریع تحت مربی جدید Rick کمپبل.

اما آن را به زمان طولانی برای پیروزی تمام طرفداران این شیرها را از دست داده اند پس از سال 2011 خاکستری جام حتی اگر Ambrosie گفت: Leos نیست به تنهایی در مبارزه خود را.

“کل ماهیت لیگ ما است که به فکر می کنم متفاوت تر از آن پنج سال پیش گفت:” Ambrosie. “پنج سال پیش از میلاد شیرها ممکن است در یک جزیره است. ما در حال فکر کردن در مورد آن است که از راه های دیگر. ما یک مقدار زیادی از منابع در لیگ ، این حق رای دادن می توانید به بسیاری از مردم کمک از سراسر لیگ. این یک تلاش گروهی است. وجود دارد بیش از اندازه کافی منابع برای ایجاد این اتفاق می افتد در حالی که دیوید تصمیم می گیرد در این تیم آینده است.”

پس از آن وجود دارد در لیگ آینده است. این لامپ کم مصرف به شدت سرمایه گذاری در این تازه تصور لیگ ترویج شده توسط Ambrosie. شاید آنها نمی باید یک انتخاب در این زمینه است. شاید آنها تا به حال به طرح جسورانه دوره جدید به هر گونه شانس در بقا.

وجود دارد بعد از همه مورد 2.0 است که جذاب است. اما در اینجا و در حال حاضر این لیگ جدید با آن مواجه است همان مشکلات قدیمی و آن را سخت به هیجان زده در مورد آن در آینده زمانی که شما می بینید آن گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>