اد Willes: این Hail Mary زمان به صرفه جویی در لامپ کم مصرف فصل از ابهامات COVID-19


نظر: چالش های حال حاضر توسط COVID-19 آنقدر پیچیده و چند وجهی آن را دشوار است برای دیدن چگونه این لیگ می تواند این کشش

به عنوان لامپ کم مصرف دچار سردرگمی نسبت به بازگشت به بازی طرح که به نظر می رسد کشیده شده بر روی یک دستمال کوکتل, حامیان کانادا بازی با دو سوال:

چگونه می توانید آنها احتمالا این کشش? و چه چیز دیگری را انتظار دارید ؟

هر دو نیز لفظی در طبیعت است.

پس این فایل برای اولین بار وارد حوزه عمومی سه ماه پیش لیگ ارائه کرده است شواهد کمی آنها در حال کار بر از یک منسجم و منظم برنامه بازی; و اگر شما انتظار هر چیزی را به تغییر در پنجشنبه شما نمی توجه شده.

پیشنهاد مهلت که بیشتر می دانستم که نبود یک مهلت در دقیقترین حس اصطلاح آمد و رفت و با بازیکنان ارتباط رد لیگ آخرین پیشنهاد — 33 درصد pro-امتیاز به اشتراک گذاری از حقوق خود را — در حالی که لامپ کم مصرف کمیسر سفت Ambrosie بود و هنوز هم در تعقیب پول از یک تمایلی دولت فدرال است.

همه این رخ داده است به عنوان وینیپگ hub-شهر و مدل پیشنهادی شش-بازی برنامه داشت شروع به برخورد با مقاومت در مانیتوبا سرمایه, و شما باید بدانید که اگر شما نمی توانید فروش لامپ کم مصرف در وینیپگ شما یک مشکل.

البته این نیز باز عمل در یک درام است که بازی کردن طولانی فراتر از مهلت تعیین شده توسط سازمان لیگ. Ambrosie خواهد آمد با بهبود ارائه به عنوان بالا به عنوان 50 درصد pro-امتیاز به اشتراک گذاری ارائه شده آن را دریافت برخی از اطمینان در یک توافق دسته جمعی به آدرس پست-COVID-19 جهان است.

بازیکنان در واکنش به احتمال زیاد خواهد شد در امتداد خطوط از “بیایید حل و فصل 2020 و ما نگاه 2021 در خارج از فصل.”

در حالی که این رفتن در فدرال خواهد بود به دنبال یک راه برای کمک کردن در بیشتر سیاسی مصلحت راه ممکن است.

به عنوان دیده می شود گرم واکنش اولین بار در اطراف — ببینید $150 میلیون — که یک سوزن به موضوع. اما حتی اگر آنها پیدا کردن یک راه, می گویند در قالب یک وام با شرایط بسیار مطلوب است که هنوز هم برگ های عمومی-بهداشت تهدید به بازگشت به بازی و نه بازیکنان و نه Manitoba به طور کامل در هیئت مدیره با این پیشنهاد.

تست برنامه به عنوان در هر جاستین غوطه دادن از 3DownNation تماس برای بازیکنان به آزمایش می شود قبل از آنها وارد Bubbledome و سپس در روز 6 و روز 13. آنها همچنین انتظار می رود به خود منزوی برای 15 هفته در وینیپگ — قرار دادن شوخی در اینجا — و آنها نه تنها آنهایی که باید یک مشکل با لامپ کم مصرف طرح توجیهی.


اگر شما فکر می کنم شهر وینیپگ جهانی مشتاق در مورد داشتن از سرمایه گذاران زمینه میزبان تمام لامپ کم مصرف در توپی-شهر پیشنهاد می شود اشتباه است.

جان جنگل / کانادا پرس

روز چهارشنبه Winnipeg Free Press به چاپ یک سرمقاله که مطرح شده تعدادی از سوالات در مورد خطرات ناشی از دعوت برخی از 500 بازیکنان فوتبال بسیاری از کسانی که زندگی شده اند در COVID-19 نقاط داغ در ایالات متحده به یک استان که تقریبا ریشه کن رمان coronavirus.

“این بسیار روشن است” نوشت: مطبوعات آزاد. “سنبله در coronavirus موارد به هیچ وجه مرتبط به یک تصمیم سیاسی برای آوردن لامپ کم مصرف نجومی در اینجا می تواند با Manitobans به عنوان یک بسیار شخصی ناپاک.”

کاملا.

این ما به ارمغان می آورد در اطراف ما سوال دوم — چه چیز دیگری را انتظار دارید ؟ — و می گویند این برای لیگ: حداقل آنها درست بودن خود را دارند.

اگر ما آمده ایم به دانستن هر چیزی در مورد این ارجمند و انعطاف پذیر نهاد این است که در طول تاریخ خود آن را به صورت پیش فرض به حالت بحران. هشت نفر از نه CFL تیم یا اعلام ورشکستگی بیش از 30 سال گذشته یا بیشتر یا teetered در آستانه ورشکستگی. ساسکاچوان نزدیک بود در ’90s. افکن شد بیش از 5 میلیون دلار در بدهی در اوایل aughts.

آنها همچنین دو سود آور ترین تیم در لیگ. تورنتو و مونترال و اتاوا باید از طریق فصل 11 چندین بار. بنابراین باید این شیرها که در حال حاضر بیشتر در امان indignities با جیب عمیق از صاحب دیوید Braley.

بیا به آن فکر می کنم آن چه می گویند در مورد لیگ هنگامی که یک مرد Braley می تواند خود دو فرانچایز یا که TSN لیگ پخش شریک دارای یو بی اس در بازار آن را چند بار ؟

بله یک بار از مرتب کردن بر اساس راه است که ایجاد یک روایت که بخشی از این لیگ تجدید نظر شود. آن را نرم و صاف. آن را شرکت های بزرگ. اما این مال ماست و آیا این خنده دار نیست ما دو تیم در یک تیم لیگ با همین نام است ؟

این بار این مشکل را نمی توان حل دلسوز نیکوکار و یا درک بانکدار. چالش های حال حاضر توسط COVID-19 آنقدر پیچیده و چند وجهی آن را دشوار است برای دیدن چگونه این لیگ می توانید این کار.

برای برنامه ریزی برای موفقیت آنها به چین فدرال این لامپ کم مصرف بازیکنان ارتباط و بهداشت عمومی, نگرانی, همه در زمان واقعی در حالی که همه در حل مشکلات بی شمار هر طرف ارائه.

اگر لیگ می توانید این کشش به رضایت همه را, از آن خواهد شد یک دستاورد قابل توجه و دیگری رنگارنگ فصل در لیگ داستان.

آن را فقط به نظر نمی رسد ممکن است در حال حاضر.

[email protected]

twitter.com/willesonsports


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>