اد Willes: در چیدن Pettersson, Canucks ثابت کند شما نمی توانید از دست دادن همه آنها را در پیش نویس

نظر: این پیش نویس از الیاس Pettersson یکی از آن لحظات است که یاد می شود ونکوور وفادار را انتخاب کنید که در آن بزرگ کیهانی چرخ رولت برای یک بار فرود در کناکز’ تعداد

بیایید برای تفریح سفر در زمان بازگشت به تاریخ 23 ژوئن 2017 و نوار های ورزشی در راجرز آرنا که در آن ونکوور کناکز’ طرفداران مونتاژ به تماشای ورود پیش نویس است.

خلق و خوی از مؤمنان در حال حاضر شده است soured توسط یک قرعه کشی که خود را کاهش NHL تیم از کلی دوم تا پنجم و وقایع پس از آن را کمی به بهبود خلق و خوی خود را. فقط قبل از Canucks’ را انتخاب کنید وجود دارد قابل شنیدن ناله به عنوان دوربین های قطار در, مدیر کل جیم Benning که صحبت کردن در تلفن.

Benning آن را به عنوان معلوم شده است بحث در مورد تجارت با وگاس که در آن شوالیه طلایی حرکت از شش سوراخ به پنج و به Canucks اضافی را انتخاب کنید. اما شوالیه’ GM جورج مکفی خواستار معامله فقط قبل از Canucks انتخاب ترک Benning به مرحله را در مرکز متحده در شیکاگو است.

“با اولین انتخاب ما انتخاب از Timra الیاس Pettersson (که او مدعی عنوان پترسون),” Benning اعلام کرد.

در ونکوور وجود ندارد و قابل شنیدن و یا قابل مشاهده واکنش از مشاهده ، هیچ چیز به پیشنهاد Canucks’ جنرال موتورز ساخته شده است که حق رای دادن-تغییر انتخاب کنید. هیچ چیز بیشتر از هر چیزی واقعا.

وجود دارد, اما برخی گله مند زمانی که راه آهن-نازک Pettersson ارائه شده است با Canucks’ نیوجرسی. بسیاری از کسانی که طرفداران اعتقاد Canucks شد zeroing در قسمت شیشه ای, اندازه-و-مهارت مرکز که تا به حال نوشته شده 94 امتیاز با پورتلند در WHL که فصل.

شیشه را رفتن به وگاس که می خواست او را همراه با ششم انتخاب کنید.

این به یاد داشته باشید زمانی که آنها عمل بالا بردن Pettersson شماره 40 به تیر در Rog.

پیش نویس روز از آن می رود بدون گفت که یک رویداد پیچیده برای مؤمنان. برای مطمئن شود, شده اند وجود دارد موارد در حق رای دادن را 50 سال سابقه هنگامی که آسمان از هم جدا و هاکی خدایان کاهش یافته پاول Bure یا Sedin دوقلوها به تیم دامان. در اغلب موارد آن را به نمایندگی از این سازمان تاسف تاریخچه; مناجات نتواند و misjudgments که باید محکوم Canucks به حد وسط.

اما این پیش نویس از Pettersson یکی از آن لحظات است که خواهد شد به یاد داشته باشید که انتخاب کنید که در آن بزرگ کیهانی چرخ رولت برای یک بار فرود در کناکز’ تعداد. فرض او سالم باقی مانده و رشد و نمو قوس همچنان به روند صعودی 21 ساله داده است هر نشانه ای او را تبدیل به نخبگان NHL مرکز در اطراف آنها Canucks می توانید یک برنده برنامه.

ما آن را در حال حاضر از دوره: اسکیت های بازیسازی هاکی حس همراه با monomaniacal تمایل به بهترین. اما هنر پیش نویس است که با دیدن این ویژگی در 18 سال نیست که به طور کامل تشکیل شده که هنوز در حال رشد به بدن او که هنوز کاوش در بازی خود را. تقریبا سه سال پیش کناکز دیدم به اندازه کافی در Pettersson به سرمایه گذاری پنجم-به طور کلی انتخاب در پیش نویس است.

چگونه آنها وجود دارد وارد یک داستان فوتی و فوری.

در زبان بومی از بازی Pettersson یک شخص بالغ در اواخر. زادگاه خود — ساندسول (جمعیت حدود 50000) — واقع شده است و در نیمه راه تا سوئد سواحل شرق دور نیست از این بیشتر جشن هاکی مرکز ساندسول, خانه Sedins مارکوس Naslund و Modo در سوئد نخبگان لیگ.

به عنوان یک 15-year-old, Pettersson ثبت نام در Timra برنامه فقط تا جاده از زادگاه خود و در خود U-16) و (U-18 برنامه. در سال دوم او به نام تا به U-20 که در آن او لرزاند کردن 13 امتیاز در شش بازی بازی در یک خط با سابق Canuck چشم انداز Jonathan Dahlen.

اما اگر کسی را دیدم یک آینده NHL ستاره در Pettersson سال های اولیه آنها تا به حال این حس خوب به خاطر نظر خود را به خود را دارند.

ما تا به حال یک چشم بر او و دیدم استعداد خام” گفت: Naslund که جنرال موتورز در Modo زمانی که Pettersson در Timra. “اما من فکر نمی کنم بسیاری از فکر او را به پرش به Allsvenskan به SHL (سوئد نخبگان لیگ) به NHL به راحتی و اکسل در هر سطح.”

همه چیز شروع به تغییر برای Pettersson در فصل 2015-16. در حال حاضر 18 باریک یک تقسیم زمان بین Timra U-20 تیم و پدر و مادر و در باشگاه Allsvenskan سوئد دوم را بدست آورد. که در تابستان او همچنین برای سوئد در ایوان Hlinka مسابقات در اسلواکی که در آن او گرفتار چشم از جانباز Canucks ” طلایه دار ران Delorme.

“Ronny عاشق او می گوید:” Benning.

Pettersson بود در حال حاضر در Canucks’ رادار. پیش نویس خود را سال او رفت و برگشت به Timra که در آن او ثبت 41 امتیاز در 43 بازی بازی در یک خط با Dahlen. او همچنین ساخته شده در سوئد تیم در جهان junior در مونترال که در آن Benning او را دیدم. در آن کناکز مدیر تازه سراغ جاد Brackett و طلایه دار اینگه Hammarstrom شده بود اعزام به تماشای Pettersson.

“همه ما واقعا او را دوست داشتم” گفت: Benning.

اما آیا آنها می خواهم او را به اندازه کافی برای سرمایه گذاری پنجم کلی انتخاب در پیش نویس ؟

Pettersson وارد این پیش نویس به عنوان مرکزی سراغ دومین کشور اروپایی اسکیت باز پشت روسی Klim Kostin. در کل استخر به بالا-دو چشم انداز مراکز نیکو Hischier و پاتریک نولان در نظر گرفته شد اما گچ وجود دارد گسترده اختلاف نظر در پشت آنها.

همانطور که انتظار می رود Hischier و پاتریک رفت و یکی-دو به نیوجرسی و فیلادلفیا که می خواهم نقل مکان کرد و تا 11 نقاط در قرعه کشی. دالاس ساخته شده و سپس چیزهای جالب است که آنها برداشت فنلاندی defenceman Miro Heiskanen سوم به طور کلی ترک کلرادو به defenceman Cale ماکار با چهارم انتخاب کنید.

کناکز امیدوار بود ماکار می افتد به آنها را در پنج و آنها را انتخاب و او را بیش از Pettersson. که برد زیادی چه اگر: آیا باید آنها گرفته کوین هیوز در سال 2018 به حال آنها پیش نویس ماکار? و که آنها گرفته اند به جای هیوز? اما Avs ساخته شده از نقطه نظر علمی.

Benning نیز در نظر گرفته شده که در آن معاملات کناکز خواهد حرکت اضافی میدارد اما او ترس رنجرز بودند که چیدن هفتم تا به حال طرح های در Pettersson.

در پایان GM پت ایستاده بود و در زمان بیگانه است که همه به نظر می رسد بسیار مستقیم به جلو. این که کناکز اما شما آن را می دانم هرگز نمی تواند آسان.

یک روایت کرده است از آنجا پدید آمده است که نشان می دهد هاکی بخش تقسیم شد در Pettersson. Brackett بود به نفع مصرف شلغم. Benning تکیه داده بود به سمت شیشه.

Benning رد که نسخه ای از حوادث و در حالی که او نیست دقیقا گسترده در مورد این موضوع گفت: “(Pettersson) یک تصمیم به اتفاق آرا.”

رابطه بین براکت و Benning شده است تیره و تار. در حالی که هیچ کس نمی خواهد صحبت می کنند به این موضوع در ثبت Brackett معتقد است که او باید برخی از درجه ای از استقلال در حال اجرا به سراغ بخش. او با رد تمدید قرارداد از Canucks. او همچنین تراز وسط قرار دارد با رئیس جمهور سابق ترور لیندن.

Brackett بود و نه در دسترس ساخته شده توسط این سازمان برای این قطعه.

این اطاق عقب, درام, در حالی که جذاب نیز بی اهمیت است. در طول سال Canucks’ طرفداران تماشای یک جریان ثابت از براد Ferences جاش Holdens Libor Polaseks, Jason Herters — آیا ما واقعا باید برای رفتن ، — بالا رفتن از پله ها در پیش نویس روز و ایستاده با اقامت جنرال موتورز به عنوان سازمان در دور اول انتخاب کنید.

این بازیکن قرار است به نمایندگی از امید. او قرار است به نمایندگی از آینده است. در Canucks’ مورد او معمولا چیز دیگری است. اما در تابستان 2017 آنها رو انتخاب کنید چشمگیری راست.

در حال حاضر امید وجود دارد.

[email protected]

Twitter.com/willesonsports

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>