اد Willes: اگر ما در حال اندازه گیری maybes Canucks بیشتر هیجان زده در مورد احتمالا بازی

نظر: همانطور که تا کنون این چیزی که هنوز هم می تواند در مورد 312 راه های مختلف. مثل همیشه ما را در رحمت از پاتوژن.

در جهان امروز که در آن اخبار می آید پیچیده در چه ifs maybes و هر تعداد از مقدماتی وجود دارد تمایل به oversell نقطه زمانی که توپ نوسان کمی بدون انجام انقلاب است.

بنابراین ما در حال رفتن به شما بگویم NHL تیم خواهد بود و تمرین را تا پایان این ماه است و ما قصد داریم به شما بگویم وجود دارد خواهد بود یک نتیجه گیری به 2019-20 فصل است.

در حدود همان زمان لیگ و nhl on nbc با صدور بیانیه ای این هفته که inched همه چیز به سمت این هدف Dr. Anthony Fauci گفتن بود نیویورک تایمز برخی از لیگ ها ممکن است به “نیش گلوله” و انصراف از فصل خود را.

مثل همیشه این چیزی که هنوز هم می تواند در مورد 312 راه های مختلف. مثل همیشه ما را در رحمت از پاتوژن.

اما هفت هفته به NHL را shutdown می توان گفت این است یک حرکت بزرگ و روشن را با لیگ برای نجات چیزی از این فصل است. شده است که پس از آشکار Fauci اصلی سخنگوی کاخ سفید رمان coronavirus نیروی کار برای اولین بار مطرح شده امکان یک ماه پیش.

هیچ چیز اتفاق افتاده است را از خط خارج که پس از حرکت.

“من خوشبین هستم” گفت: Canucks GM جیم Benning. “من امیدوار هستم. ما فقط در حال رفتن به نگه داشتن نظارت که در آن ما با سازمان های دولتی و هنگامی که آن را امن است.

“اما من بیشتر خوش بینانه در هفته گذشته از من بود قبلا. من امیدوار هستم که ما می توانیم به کسب و کار.”

OK نه مقدار زیادی از گوشت در آن استخوان است. اما نکته این است NHL در حال حرکت است فراتر از امید, مرحله, حتی اگر آن را معلوم نیست که این سفر به پایان خواهد رسید.

لیگ بیانیه دقیقا نمی شکستن زمین جدید است, اما آن را تایید عموم جهت همه چیز در حال حرکت. در حالی که فرمان روشن از هر چیزی قطعی آن اجازه داده است که اگر شرایط مطلوب باقی می ماند و تیم را به گروه های کوچک فعالیت های اواسط تا اواخر ماه مه.

کوچک-فعالیت های گروه در این مورد به معنی عمل است. به عنوان برای جدول زمانی اکثر بازیکنان خواهد بود سفر به ونکوور از خارج از شهر خواهد بود و باید به خود منزوی برای 14 روز قبل از آنها پاک شد. جمعه 1 مه. چهارده روز طول می کشد ما را به وسط ممکن است.

ناگهان این احتمال که در این فصل خواهد شد و به نظر نمی رسد کاملا به عنوان کنترل از راه دور.

“ما شده است در تماس نزدیک با ما بچه ها” Canucks سر مربی تراویس سبز نوشت: در متن. “ما توضیح داد که چگونه آن را می تواند رخ دهد اما وجود ندارد یک جدول زمانی در حال حاضر. آنها نیاز به آماده می شود ،

آنها نیز توان ورود به یک جهان کاملا متفاوت از یکی از آنها را پشت سر گذاشت.

اگر لیگ رزومه بازیکنان حرکت خواهد کرد و به مهر و موم محیط زیست است که شامل هم تیمی های خود را به مربیان تجهیزات مدیران پزشکی و مردم است که در مورد آن است. یک لیگ منبع گفت: اوایل نشانه ای است که بیش از 40 افراد اجازه داده می شود در این پیست در طول تمرین. خواهد بود که 30 بازیکن پنج مربیان تجهیزات سه بچه و یک زن و شوهر از پزشکی و مردم است.

من حدس می زنم دونات برای رسانه ها است از سوال.

بازیکنان نیز خواهد شد آزمایش های اولیه و اغلب در مورد جزئیات دقیق آزمون و که اداره آنها در میان کسانی که آزار دهنده جزئیات است که باید کار می کرد و قادر نخواهد بود به معاشرت با جهان خارج است. این کار را دو تا سه هفته.

آن هم فقط مرحله اول است.

مانند آنچه در زیر بسیاری از جزئیات در حوزه عمومی است. زمانی که بازی رزومه به احتمال زیاد در اواخر ماه ژوئن تیم تشکیل خواهد شد توسط بخش در چهار شهرستانها میزبان پس از آن بازی کردن به طور منظم فصل برنامه. آن را هنوز هم نشده است تعیین می شود اگر از آن خواهد شد به صورت کامل در 82 بازی.

حذفی فرمت در ضمن هنوز هم برای بحث وجود دارد و بیش از چند دست بررسی است. اما زیر نظر: لیگ یک منبع گفت که پرطرفدارترین مدل چهار تیم برتر از هر بخش مقدماتی برای این پست از فصل به عنوان مخالف به بالا در سه بخش با دو wild-کارت از کنفرانس.

با توجه به عوارض درگیر با سفر از یک میزبان به مرکز دیگری که نیز حس می کند.

همانطور که از نوشتن این خود ونکوور کناکز اشغال چهارم نقطه در اقیانوس آرام چهار امتیاز جلوتر از آریزونا شغالها با یک بازی در دست است. در ذهن این کانوکس و هر چیزی می تواند اتفاق می افتد, آنها می خواهم هنوز هم می خواهد در یک موقعیت به نفع اگر و هنگامی که فصل رزومه.

“من شنیده ام که” Benning گفت: زمانی که بخشی از سناریو ارائه شد.

بعد او گفت: “هنگامی که ما آمده ایم از این که ما را در درک هر کس در حال رفتن به خوشحال با آنچه تصمیم گرفت.”

اما آنها مشغول خواهد بود. Benning گفت: بخش عمده ای از روز خود را صرف در تلفن بحث در مورد بسیاری از متغیرهای درگیر در این معادله پیچیده است که به عنوان بسیار سرگرم کننده به عنوان آن را برای تلفن های موبایل.

“آیا این تیم تمام اقامت در یک هتل ؟” او گفت:. “چه کسی ما تست ؟ چگونه بسیاری از بار ما تست آنها ؟ وجود دارد یک میلیون و سوالات آن ناشناخته است.”

اما آن می تواند او شروع به گرفتن برخی از پاسخ به این سوالات است.

[email protected]

Twitter.com/willesonsports

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>