اد Willes: ‘خانه’ Sandlak احساس در خانه در ونکوور حتی اگر سابق کانادایی بود شلاق پسر


انتخاب در دور اول برای ونکوور در سال 1985 جیم Sandlak به عنوان یک جامد جناح بود اما همیشه در مقایسه با Neely این سوپراستار که کردم دور

قبل از تابستان سال گذشته NHL پیش نویس جیم Sandlak ساخته شده یک نقطه از پرواز به ونکوور دو هفته زود به دیدار با برخی از دوستان قدیمی.

وجود دارد یک کباب با هم تیمی های سابق صخره Ronning و یورکی Lumme در Ronning ، Sandlak و همسرش سوزان به حال صبحانه با ساندرا و Kalli کوین و ملاقات با دکتر راس Davidson, کناکز’ سابق تیم دکتر و همسرش, لیندا.

او پس از بازگشت به شغل خود را به عنوان طلایه دار با Anaheim Ducks به آماده شدن برای بزرگترین روز در تقویم حرفه ای خود را. هنوز هم کسانی که چند روز در ونکوور یک شهرستان که با او تا به حال یک رابطه پیچیده ماند با 53 ساله سابق Canuck.

“من هنوز هم در نظر بگیرید (ونکوور) خانه دوم” او می گوید: از طریق تلفن از Owen Sound منطقه که در آن او سوار کردن بیماری همه گیر در انتاریو کلبه. “پت (کوین خود را مربی سابق با Canucks) بود که یک مربی واقعی برای من است. من تنها فرزند بود. من نیست که برادران و خواهران. من هرگز فراموش نکنید که راه او مرا.

“من نمی خواهد هر چیزی را تغییر دهید برای جهان است. من می خواهم به 40 گلزن مثل من در تاریخ? بله. اما آن را سخت ترین لیگ در جهان است. شاید من به اندازه کافی خوب نیست.”

آن چیزی است که بسیاری Canucks طرفداران به یاد داشته باشید در مورد Sandlak حتی اگر کمی بیشتر به داستان خود را.

این هفته به عنوان بخشی از ما ادامه سری در برخی از این جذاب تر, کمتر, جشن کاراکتر در Canucks تاریخ نگاه کنیم Sandlak که در طول زمان پدید آمده است به عنوان چیزی از یک پوستر برای این تیم پیش نویس نادانی.

گرفته کلی چهارم در سال 1985 پیش نویس پس از 40-هدف فصل با لندن شوالیه و یک بازی به نوبه خود با تیم کانادا در مسابقات جهانی جوانان Sandlak در نظر گرفته شد یک فعل قدرت رو به جلو و آینده ،


پیش نویس به عنوان یک آینده NHL ستاره جیم Sandlak تصویر اینجا در مارس 1992 عوض شد ثابت سوم-بوش با گاه به گاه توهین آمیز استعداد.

کالین قیمت / فایل های PNG

در پایان او اعتماد سوم-بوش که بازی NHL 11 فصل از جمله نه با Canucks. اگر او را گرفته اند و در دوم یا سوم دور او می شده اند در نظر گرفته بیشتر لطفا.

اما Sandlak حرفه ای بود همیشه در مورد آنچه که دیگران از او انتظار می رود; آنچه که دیگران فکر او بود. از طریق هیچ گسل از خود او نیز وارد ونکوور در یکی از حساس ترین دوران در حق رای دادن را پاره پاره تاریخچه و سپس تماشا به عنوان کم Neely معامله شد و دور شد و این بازیکن Sandlak قرار بود در بوستون.

همه چیز در نظر گرفته, این تعجب Sandlak به یاد ونکوور به روی علاقه به عنوان او می کند اما او ساخته شده صلح با همه چیز است که بود. یکی از او سراغ رفقا دین Malkoc یک بار از او پرسید: “خانه (Sandlak را با نام مستعار به عنوان بزرگ به عنوان یک خانه) آیا شما تا به حال یک روز بد ؟ هر زمان که من می بینم شما در حال لبخند زدن است.”

و این راهی است که سابق Canucks به یاد داشته باشید او یک هم تیمی و یک پسر خوب که عاشق این بازی است.

پیش بروید. شما به او بگویید که کار خود را ناامیدی بود.

“اگر شما وزن 220 پوند در آن روز آنها انتظار می رود شما را به مبارزه و آن را در جیم DNA به معنی” گفت: Garry Valk یکی از کسانی که هم تیمی. “من فکر می کنم اگر آنها را گفت: ” جیم بیرون رفتن وجود دارد و نمره 20 گل’ او می شده اند خوب است. اما انتظارات خیلی بالا است.

“او یک مرد بزرگ واقعا خوب تیمی است. اما او از یک شلاق پسر برای طرفداران و که خیلی ناعادلانه است.”

Sandlak خواسته است در صورتی که تجربه به اطلاع او در حال حاضر کار به عنوان طلایه دار.

“صد درصد” او می گوید. “آن را اگر شما آماده هستید در ماه سپتامبر. آن را اگر شما آماده خواهید بود در مدت چهار سال.

“این یک فرایند یادگیری هر روز که بچه های جوان را از طریق رفتن. این یک سخت کار کردن روزانه. من نمی بینم بسیاری از 18 ساله که یک ناجی در هر ورزش است.”

او می تواند صحبت می کنند با برخی از مقامات در مورد این موضوع.

Sandlak اولین دور اول انتخاب کنید از تازه ضرب Jack Gordon-تام وات هاکی گروه که تا به حال گرفته شده بیش از صمیم قلب ترک هری نیل در سال 1985. دو سال قبل از Canucks انتخاب کرده بود Neely, یکی دیگر از اندازه-و-مهارت راست جناح ninth کلی اما وات هرگز معتقد جوانی از میپل ریج خواهد به هر مقدار.

آن را به عنوان اتفاق افتاده است قرارداد بوستون مرکز بری Pederson شد و انقضای کناکز شدند برای خرید شماره 1 مرکز. Pederson تا به حال بازی سوم خود را در ویکتوریا و نانایمو و به طور متوسط بیش از 100 امتیاز در یک فصل بیش از سه سال کشش با برونز. او تا به حال دو عمل جراحی برای برداشتن تومور از شانه خود را.

بی باک, the crafty گوردون اجازه دهید آن را شناخته شده کناکز ثبت خواهد Pederson به عنوان یک عامل آزاد است. برونز GM هری Sinden گفت: خوب ما را جبران — در آن زمان یک دور اول انتخاب کنید و فهرستی بازیکن. گوردون گفت: یک دقیقه صبر کنید, بیایید یک تجارت است.

Sinden خواسته Neely, توصیه بارت Bradley برونز’ غربی دیده بانی. گوردون گفت: اما ما به شما یک طفیلی در سال 1987 تفکر Pederson خواهد آسانسور کناکز به پلی آف.

شما می دانید چه اتفاقی می افتد. Pederson تا به حال یک زن و شوهر از مناسب و معقول 70 نقطه فصل با Canucks اما او نبود و این بازیکن او شده است می خواهم قبل از عمل جراحی و Canucks به پایان رسید 19 در 21 تیم در لیگ 1986-87.

Neely را در رفتن به سالن از شهرت حرفه ای. اولین طفیلی تبدیل به گلن Wesley که بازی فقط تحت 1,500 بازی NHL. آن باقی مانده است در میان بدترین معاملات در تاریخ NHL.


سابق Canucks جناح جیم Sandlak (سمت چپ) و یک کلمه با صخره Ronning در عمل در سال 1996 او فصل نهایی در ونکوور.

کالین قیمت / فایل های PNG

Sandlak در ضمن شروع فصل 1985-86 با Canucks زمانی که او هنوز 18 و بی درنگ به ثمر رساند یک گل در 23 بازی. او به جهان فرستاده junior تیم پس از بازگشت به لندن قبل از تامین امنیت یک محل به طور منظم در Canucks’ ترکیب سال آینده.

او آمار خط — 15-21-36 در 78 بازی بود و قابل احترام برای یک جوان 19 ساله تازه کار است. مشکل این بود Neely به ثمر رساند 36 گل در بوستون که در سال.

“این سخت بود” Sandlak گفت. “ونکوور هم آن را طرفداران. آنها به من گفتند برای پرش به سمت راست و فراز رفتن. وجود ندارد هدایت و همه چیز آنها را در حال حاضر. این همه برای شما انجام می شود در حال حاضر. شما فقط نقطه اتصال. این سخت بود برای یک نوجوان است.”

و آن را هرگز هر گونه آسان تر است.

وجود دارد برخی از برجسته تا مطمئن شوید. بیست گل در 1988-89. یک سری حذفی برابر Winnipeg Jets در سال 1992 زمانی که او با بازی در یک خط با سرجیو Momesso و Ronning — “بود که بسیار سرگرم کننده است,” او گفت:. “ما رو تهدید به مرگ در وینیپگ.”

اما او هرگز بیش از یک سوم-بوش در زمان خود با کانوکس و او در نهایت معامله به Hartford در سال 1993 در یک معامله است که به ارمغان آورد موری Craven به Canucks.

کوین به ارمغان آورد او را به ونکوور برای یک سال بیشتر در 1995-96 او فصل گذشته در NHL. که به معنای چیزی است که به Sandlak. و هنوز هم می کند.

“پت یک بار به من گفت این بازی این است که یک همبستگی برای زندگی” Sandlak می گوید. “من یک مرد جوان 21 ساله تنها با شروع کردن و من به ‘شما چه معنی است؟'”

کوین سپس گفت Sandlak به در نظر گرفتن هواپیما. آیا این پرواز با بینی خود را در هوا ؟ هیچ. آیا این پرواز با آن بینی با اشاره به زمین ؟ هیچ. آن مگس را با بینی خود را با اشاره مستقیم به جلو و این که چگونه شما باید در هاکی و زندگی است. حتی دلسرد شدن. حرکت رو به جلو. اجازه وزش شما ادامه می دهند.

“من به یاد داشته باشید من تا به حال پنج امتیاز در فیلادلفیا یک شب پس از آن هیچ چیز برای دو هفته” Sandlak می گوید. “پت به نام من و گفت:” شما چگونه هواپیما پرواز ؟ گرفتن بینی خود را در سطح و اجازه دهید باد حمل می شود ، به این روز منتقل کنم که به بچه های ما پیش نویس است.”

که و خیلی بیشتر.

[email protected]

twitter.com/willesonsports


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>