اد Willes: GM محاسبه خواهد شد فهرستی از تنظیمات به عنوان Canucks مقابله با درپوش بحران

نظر: از آن می تواند به عنوان GM جیم Benning می گوید وجود دارد نسبتا بدون درد راه حل به Canucks’ کلاه بحران. … اما آن را نیز آمار و ارقام می توان آنها را در از دست دادن برخی از خیلی خوب بازیکنان هاکی این فصل

در طول دوره از روز سه شنبه پرحادثه کنفرانس مطبوعاتی جیم Benning نوسان از اصلی او صحبت امتیاز و بدون مقدار باعث صحبت در طول حدود زاک MacEwen.

ونکوور کناکز خود جنرال موتورز گفت: “MacEwen اندازه طلبی و توانایی به اخلال در forecheck. او هرگز یک گلزن بزرگ است اما او نشان داده و بهبود مداوم پس از امضای قرارداد با NHL سازمان به عنوان عامل رایگان undrafted خارج از تاریخ.

و وجود دارد یک چیز دیگر Benning دوست دارد در مورد MacEwen: او کار ارزان.

ما فکر می کنم او آماده است برای هر روز بازیکن در NHL” Benning گفت.

حال اگر او فقط می توانید پیدا کردن یک زن و شوهر بیشتر شبیه به او.

به عنوان مورد با تقریبا تمام NHL تیم کناکز’ حقوق و دستمزد شده است یک منبع شیفتگی شدید با طرفداران خود در این فصل اما برای Benning و تازه ضرب دستیار GM کریس دنده لذت واقعی شروع می شود در این فصل هنگامی که آنها سعی می کنند به خودرا برای امتحان اماده فهرست خود را به فضای در دسترس است.

با توجه به CapFriendly وب سایت است که به طور کلی مورد اشاره در این مسائل کناکز برخی از 18 میلیون دلار در حال حاضر در دسترس برای 2020-21 فصل است.

که صدا ممکن است مانند یک کار راحت حاشیه تا زمانی که شما در نظر بگیرید این بازیکنان که برای معاملات جدید. یعقوب Markstrom تایلر Toffoli کریس Tanev جاش Leivo و اسکار Fantenberg همه سر به سمت نامحدود رایگان آژانس. جیک Virtanen, تروی Stecher آدم tipping point pr, تایلر Motte و مرد MacEwen محدود نمایندگی رایگان. از این بازیکنان تنها tipping point pr ندارد داوری حقوق.

وجود دارد همچنین از رایگان عوامل در Utica, n. y. را در نظر بگیرید. و پاداش بدهکار به الیاس Pettersson و کوین هیوز. که می تواند اضافه کردن به عنوان بالا به عنوان $28 میلیون دلار است که در تجزیه و تحلیل پیشرفته به شما می گوید که یک عدد بزرگتر از 18 میلیون دلار.

به عنوان دیو Nonis این Canucks’ سابق جنرال موتورز استفاده می شود به آن می گویند نیازی نیست که یک نابغه به شکل کلاه حقوق و دستمزد. شما فقط نیاز به اضافه کردن ماشین و در حال حاضر اعداد را اضافه کنید تا برای Canucks.

من نگران هستم در مورد خارج از فصل” Benning گفت: بیش از تلفن و جمعه. “من فقط در تلاش برای ایجاد آن (از طریق پنج شنبه تجاری) مهلت. ما قصد داریم به برخی از تصمیم گیری در برخی از بچه ها. اما من فکر می کنم ما باید برخی از بچه ها در افراد زیر سن قانونی که آماده بازی هستند. ما می توانیم این کار است.”

اگر تنها آن را به عنوان آسان به عنوان او آن را می سازد صدا.


بازی بعدی

شنبه

Boston Bruins مقابل ونکوور کناکز

7 بعد از ظهر راجرز آرناتلویزیون: CBC SNET شهرستان; رادیو: SNET 650 AM


Markstrom برای مثال می توان در بالای Canucks’ لیست اولویت اما اوایل اینتل نشان می دهد وجود یک شکاف بین دو طرف است. دیده می شود از طریق یک Canucks’ لنز Markstrom در حال تجربه یک برک آوت فصل اول کامل مبارزات انتخاباتی که در آن او خودش را به عنوان یک ردیف بالا دروازه بان. هیچ کس در ذهن حق خود استدلال می کنند ارزش خود را برای این تیم در این سال, اما این او 10th, نرم افزار های نجومی و بدن به طور کلی از کار باید در نظر گرفته شود.

آن را اعتقاد بر این تعداد کناکز تبادل هستند شروع می شود پنج.

در یک خیره کننده توسعه Markstrom اردوگاه های مختلف نمایش از ارزش خود را. با توجه به یک صنعت منبع او به دنبال $6.5 میلیون نفر در در یک معامله جدید است. تحت شرایط عادی وجود دارد احتمالا یک مصالحه وجود دارد که می توان رسید.

اما Canucks نیست و در شرایط عادی.

را مورد Toffoli. Benning شده است به دنبال بالا-شش جناح برای یک زن و شوهر از سال و شاه سابق, کنه, هر, قابل تصور جعبه برای Canucks. او ثابت 20 – تا 25-goal scorer. او نقش یک, تنومند, 200 پا بازی. در کوتاه او بسیاری مانند J. T. Miller, و ما دیده ایم که چه میلر انجام داده است در این فصل است.

Toffoli نیز از رفتن به بازار در تابستان امسال که پرسش: چه تعدادی است که متناسب با در Canucks’ ، میلر می سازد $5.25 میلیون دلار در هر. که احتمالا به خوبی قابل مقایسه نیست اما با توجه به این که امن Toffoli خواهد شد و یا کسی که بیشتر توپ زدن کناکز?

پس از آن وجود دارد Tanev. او یک Canucks’ lifer که داشتن بهترین فصل های خود را از 10 سال در اینجا. اگر او می آید در می گویند 5 میلیون دلار شما با استفاده از بیش از 16 میلیون دلار است که فضای موجود در Markstrom, Toffoli و Tanev وجود دارد و تمام کسانی که بازیکنان دیگر را در نظر بگیرید.

می کناکز استطاعت Virtanen و Stecher که در خط بالا می برد از $1.25 میلیون و 2.325 میلیون دلار بود ، سازمان باید قادر به پرداخت هزینه دو بازیکن که در آن قیمت نقطه به خصوص دو آنها توسعه یافته است. اما در Canucks جهان هر پنی را حساب کند.

این خنده دار است. در این فصل آنها بهره مند شده ام از تعدادی از بازیکنان که بیش از حد قرارداد خود را به پوچ درجه. با Markstrom ساخت $3.667 میلیون وجود دارد تنها پنج تیم NHL پرداخت کمتر برای خود goaltending. زمانی که Virtanen شد اسکیت با Pettersson و میلر اولین خط ساخت بیش از 7 میلیون دلار همراه است که معمولا هزینه یک خط مقدم بازیکن.

که به پایان می رسد این فصل. بد قرارداد در Canucks’ حقوق و دستمزد — Loui Eriksson, Brandon ساتر, Sven Baertschi آنتوان روسل جی Beagle — شده اند صریحا تمسخر توسط وفادار برای برخی از زمان. اما هیچ یک از کسانی که معاملات مانع Benning از امضای یک بازیکن است.

در حال حاضر به نظر می رسد برخی از انتخاب های دشوار باید ساخته شود و اگر شما می خواهید بیشتر شاد اخبار در نظر گرفتن 3 میلیون دلار در کلاه پس گرفتن Canucks برای پرداخت روبرتو سیدنی. که مجازات ممکن است هزینه آنها Virtanen یا Stecher. مثل همیشه با تشکر برای هیچ چیز گری Bettman.

آن می تواند به عنوان Benning می گوید وجود دارد نسبتا بدون درد راه حل به Canucks’ کلاه بحران. آنها قطعا از آن آگاه و زمان کافی برای آماده شدن برای چالش. اما آن را نیز آمار و ارقام می توان آنها را در از دست دادن برخی از خیلی خوب بازیکنان هاکی این فصل بازیکنان که باید Canucks.

که حداقل چه اضافه کردن ماشین می گوید.

[email protected]

Twitter.com/willesonsports

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>