اد Willes: مستقیم چهارم بازی که Canucks به نمایش گذاشته اند صفات غیر حذفی تیم


نظر: مشکل این است که در حال حاضر کناکز به شما گفتن یک داستان و شما تمایل به باور آنها.

ماندن با این. آن را به جایی وعده.

این سریال خارجی است که بر اساس یک Stephen King ترسناک رمان که با توجه به وضعیت فعلی ونکوور کناکز به نظر می رسد مناسب است.

اما آیا این سری داستان. پس از یک سری از وحشیانه و غیر قابل توضیح قتل یک محقق خصوصی معتقد است جرمی هستند که مرتکب شده توسط یک روح شیطانی. پی می گوید این به یک جانباز کارآگاه پلیس که در حال بررسی پرونده است. کارآگاه نمی خواهید به شنیدن در مورد ارواح شیطانی. او تنها علاقه مند به حقایق و شواهد سخت.

اما با هر قتل او شروع به درک هیچ توضیح منطقی برای آنچه در حال وقوع است. در حالی که او در برابر جن نظریه او اذعان می تواند آن را ممکن است. سپس او معتقد است که این می تواند محتمل است. سپس او معتقد است که آن را به طور کامل و به طور کامل او را به خاطر حذف هر احتمال است.

در حال حاضر ما نمی گوییم ما همه راه وجود دارد با Canucks. اما 10 قسمت در Outsider و ما در مورد قسمت 8 که در آن شما شروع به باور آنچه که شما نمی خواهید به این باور.

کناکز که انجام داده اند بسیاری از چیزهای خوب در این فصل در حال حاضر گرفته شده توسط یک نهاد شیطانی. و یا چیزی. آنها نمی تواند نگه دارید ، آنها نمی تواند دفاع کند. خود را goaltending که پوشش بسیاری از زگیل تا زمانی که یعقوب Markstrom صدمه دیده بود تبدیل شده است متوسط, که همچنین توضیح می دهد تیم خود را بازی.


پس از Canucks مبارزه به یک 2-1 رهبری در دوره سوم آنها اجازه شغالها را بیش از حرکت و مهم ترین بازی فصل است.

کانادا پرس/داریل Dyck / PNG


بازی بعدی

جمعه

Colorado Avalanche (40-18-8) در مقابل ونکوور کناکز (34-26-6)

7 بعد از ظهر راجرز آرناتلویزیون: Sportsnet اقیانوس آرام; رادیو: Sportsnet 650 AM


شما نگاه کنید آن را یک بار و شما آن را ارسال کردن. شما ببینید دو بار آن را و شما شروع به تعجب می کنم. اما زمانی که شما آن را دیده ام برای چهارمین مستقیم بازی شما شروع به باور آنچه که شما در حال دیدن. کناکز سعی خواهد کرد به شما بگویم به دلیل متفاوت است که کار خود را. اما پس از دیگری از دست دادن است که در آن الگوی تکرار است وجود دارد تنها یک نتیجه شما می توانید قرعه کشی.

و این هیچ ربطی به شانس و یا هوی و هوس را از سرنوشت.

“همه نا امید” گفت: Bo Horvat جوان کاپیتان که به نظر می رسد پیری به سرعت در حال. “ما در حال گرفتن ما پرش. اما شما نمی توانید اجازه دهید این معطل و احساس متاسفم برای خودمان. هیچ کس دیگری است.

“ما غلبه بر خشکسالی مانند قبل از این و ما در حال رفتن به دوباره آن را انجام دهد.”

به جز مؤمنان را دیده اند این فیلم قبل و می توان آنها را عفو برای اینکه شک و تردید است.

کناکز فرصتی برای پاک کردن بسیاری از کابوس تصاویر از روز یکشنبه سقوط در کلمبوس در روز چهارشنبه. آنها موفق به تقویت بدترین سوء ظن در مورد این تیم و آرایش خود را.

بله وحشتناک وجود دارد گزاف گویی در آریزونا هدف اول. اما در اوایل دوره سوم کناکز حال مبارزه برای گرفتن یک 2-1 منجر شود که آنها اجازه شغالها را به کنترل بازی. در شش دقیقه پس از تنر پیرسون متهور هدف صحرا سگ به کارگردانی 12 عکس در Canucks دروازه بان تاچر Demko (ونکوور تا به حال بیش از دو که دهانه) به ثمر رساند و دو بار به بیش از مهم ترین بازی سال برای هر دو تیم.

که نگران کننده به اندازه کافی. اما آن را نیز چهارمین مستقیم بازی است که در آن Canucks به نمایش گذاشته صفات است که سازگار با حذفی تیم است. آنها نمی تواند نگه دارید ، هنگامی که فشار تبدیل شده است تا آنها موفق به پاسخ. آنها تسلیم بیش از حد بسیاری از شانس به ثمر رساند.

“من فکر کردم آن را بسیار آشکار است” گفت: Canucks سر مربی تراویس سبز. “آنها دو خوش شانس پرش.”

که یک نظر. در اینجا یکی دیگر از.

“هنگامی که آن را 2-1 من فکر وجود دارد سه یا چهار شیفت در یک ردیف که در آن ما نمی, نمره, اما من احساس حرکت (به نوبه خود) گفت:” شغالها سر مربی ریک Tocchet.

که بیشتر به نقطه است. هیچ پنهان کردن این زمان از فصل. بازی تغییر افشای نقاط قوت و ضعف دردناک درجه. نه روز پیش کناکز نشسته بودند به راحتی در موقعیت حذفی و این به نظر نمی رسد ممکن است.

جدول رده بندی متاسفانه بگویید یک داستان متفاوت است.

سبز تیم در حال حاضر دارای 16 بازی در سمت چپ برای تغییر این سری است. نه از آنها در خانه هستند. شش ها در برابر تیم های که در حال حاضر در حال نشستن در زیر حذفی نوار.

اما این نبود قرار بود در مورد این برنامه و یا چه تیم های دیگر انجام می دهند. این قرار بود در مورد Canucks که به نظر می رسید به اندازه کافی عمق به ثمر رساند و تجربه رسیدگی به خواسته های کشش درایو; که در نهایت به نظر می رسید به یک حذفی تیم.

کسی چه می داند ؟ شاید که هنوز در این مورد. شاید آنها می تواند مؤمنان را از حامیان آنها. اما اگر آنها را نمی? اگر چه آنها در پایان این سقوط و از دست postseason برای پنجمین سال متوالی?

همه چیز را آنها انجام داده ایم از تابستان گذشته — معاملات رایگان-عامل خریدهای این حرکت در مهلت تجارت — طراحی شده بودند با یک هدف در ذهن است. برگشتی. اگر آنها نمی, آن را می توانید آنها را به عقب مدیر کل جیم Benning و دولت او برای هفتمین سال ؟ می توانید آنها را پشت سبز که در نهایت استعداد به رقابت برای نقطه حذفی اما نمی تواند به نظر می رسد برای به دست آوردن یک لبه برنده از گروه ؟

بسیار وجود دارد در این آخرین ماه از NHL برنامه و شما می خواهم به اشتباه در مورد آنچه شما را دیده ام. مشکل این است که در حال حاضر کناکز به شما گفتن یک داستان و شما تمایل به باور آنها.

[email protected]

twitter.com/willesonsports


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>