نظر: بازگشت سابق Canucks standout مرکز که نمی خواهند به یاد می شود به عنوان یک پسر بد باید جشن در ونکوور و توسط سازمان

برای اولین بار چهار فصل از لیگ ملی هاکی حرفه ای بو Horvat تماشا هنریک Sedin انجام یک کلاس کارشناسی ارشد در تصویربرداری و نام تجاری.

هنریک مانند برادرش دانیل نمی عبارت از آن است که راه و بود که هرگز قصد از پیام او منتقل. اما از لحظه ای او به نام ونکوور کناکز کاپیتان هنریک ایستاده بود تا به صورت روزانه و پاسخ پرسش به سادگی و صادقانه معمولا در راه است که منعکس شده در سازمان و هم تیمی های خود.

این ورزش معمولا در زمان حدود پنج دقیقه. در چهارشنبه شب Sedins’ کشباف بودند بازنشسته Horvat ایستاده بود تا برای کمتر از پنج دقیقه در Canucks’, اتاق پانسمان و پاسخ پرسش به سادگی و صادقانه که انعکاس خوبی در کانوکس و هم تیمی های خود.

Horvat سن 24 و در فصل اول خود را به عنوان کاپیتان تیم خواسته شد آنچه او آموخته از هنریک بیش از کسانی که چهار سال است.

“او مثبت بود و بزرگترین چیز” Horvat گفت. “برنده یا از دست دادن او همیشه آماده به صورت رسانه ای. من فکر می کنم این چیزی که من احترام در مورد او بیشتر است. او هرگز به پیست و تا به حال یک روز بد.”

که ما به ارمغان می آورد در یک میدان راه برای ما موضوع du jour: Ryan Kesler.

Kesler را جدا سابق Canucks ستاره در بخشی از این مراسم در روز چهارشنبه به دعوت از دوقلوها و گرمی دریافت شده توسط sellout جمعیت. ظاهر خود را در Sedins بزرگ شب نیز به دنبال تلاش هماهنگ در Kesler بخشی به بازسازی رابطه اش با مؤمنان یک رابطه بود که شکسته هنگامی که او در داد و ستد دور نزدیک به شش سال پیش در درخواست خود را.

همه به نظر می رسد ببخشند در حال حاضر.


گوش دادن: اد Willes و پاتریک جانستون عضویت Paul Chapman به بحث در مورد ونکوور کناکز زمان اجرا. آنها به عمق کانوکس و اگر این تیم می تواند مقاومت در برابر صدمات قابل توجهی پایین کشش. سه نفر نیز پا زدن در اطراف در حال رشد قد rookie کوین هیوز.

گوش دادن و به اشتراک پادکست ما از دستگاه تلفن همراه خود را:

از طریق اپل پادکست | از طریق TuneIn | از طریق Spotify | via Stitcher

این بازیکن کار نمی کند ؟ اینجا را کلیک کنید.


نگاه همه ما به عشق این داستان یک اصلاح گناهکار و به عنوان بخشی از طلب بخشایش Kesler انجام یک سری از مصاحبه است که در آن او صادق درونگرا و در پایان بسیار انسانی است. کسانی که مصاحبه نیست دقیقا مطابق با تصویر محبوب Kesler که به نظر می رسید به surliness یک نقطه از غرور و افتخار خود را در طول سال با Canucks اما او نیست اولین ورزشکار را از خواب بیدار یک روز صبح و درک او باید رفتار خود را کسب و کار متفاوت است.

شما فقط تعجب می کنم که چرا در آن طول می کشد برخی از آنها خیلی طولانی است.

به عنوان Horvat آموخته از هنریک — و به ما آموخته است که از تماشای چهره های مانند Wayne Gretzky و سیدنی کرازبی در طول سال — یک تصویر ساخته می شود در پنج دقیقه و یک چند به خوبی انتخاب شده bromides. هیچ یک از این ستاره ها است به خصوص کردنی. آنها قطعا نیست بحث برانگیز است. اما آنها به احترام و ارقام در این بازی تا حد زیادی به خاطر آنها خیلی سر در گم دلپذیر است.

Kesler متاسفانه نمی یاد که درس تا زمانی که خیلی دیر شده بود. در حال حاضر او در تلاش برای جبران زمان از دست رفته و شما امیدوارم که نیت تور است که اثر مورد نظر به دلیل Kesler بازیکن باید جشن در این شهر و مفتخر حق رای دادن.


Canucks مرکز رایان Kesler دولایه با San Jose Sharks defenceman دن بیل در بازی 5 از 2010-11 NHL فینال کنفرانس غرب در راجرز آرنا. Kesler پاره labrum در ران که در بازی نبود همین کار را برای بقیه که postseason اجرا که رفت به بازی 7 — از دست دادن — در جام استنلی نهایی.

ایان لیندسی / فایل های PNG


یک بیمار Canucks مرکز رایان Kesler بازگشت به نیمکت پس از تداوم آسیب دیدگی در بازی 5 از 2010-11 NHL نهایی کنفرانس غرب برابر سن خوزه کوسه در راجرز آرنا.

ایان لیندسی / فایل های PNG

در اینجا یک یادآوری است. خود را در 50 سال سابقه Canucks به حال هرگز یک بازیکن مانند سال های 2009 تا 2011 نسخه Kesler: اندازه-و-مهارت مرکز با بدنی لبه که بازی Selke کالیبر دفاع در حالی که به ثمر رساندن 41 گل در بهترین فصل است. بیا به آن فکر می کنم چند تیم تا به حال یک بازیکن مانند آن.

این یکی از بدبختی در Canucks تاریخچه, در واقع, که ما فقط دیدم که بازیکن برای دو فصل. در مطلق اوج قدرت خود Kesler رو درهم با سن خوزه defenceman دن بویل در طول بازی 5 از سال 2011 نهایی کنفرانس غرب و پاره labrum در ران.

او در واقع بازگشت و به گل تساوی هدف با 13 ثانیه به سمت چپ در پیروزی که فرستاده Canucks به Stanley Cup Final — آیا ما به ذکر او پاره خود را labrum? Kesler سپس سوخته آن را در آخر با کمک کورتیزون عکس, اما او یک سایه بازیکنی که تا به حال تحت سلطه برگشتی.

وجود دارد بدون شک در ذهن من است که آسیب هزینه کناکز جام استنلی و Kesler این Conn Smythe جایزه. شما همچنین می توانید مورد هزینه آن او را به یک نقطه در هاکی سالن از شهرت.


رایان Kesler پیاده روی را از طریق روده راجرز آرنا به بازدید از تیم اتاق پانسمان قبل از Anaheim Ducks بازی در برابر میزبان ونکوور کناکز در دسامبر 2016.

جف Vinnick / NHLI از طریق گتی ایماژ فایل

او آمد و سه فصل بیشتر در ونکوور قبل از درخواست کردن قبل از 2014 مهلت تجارت. وجود دارد مقدار زیادی از سر و صدای پس زمینه را در زمان و آن را یکی دیگر از وضعیت Kesler می تواند به کار گرفته اند بهتر است. اما آن را اجازه داده شد به چرک و هنگامی که او در برخورد به آناهایم در خارج از فصل خوب بود مسموم در ونکوور.

Kesler البته کمک نمی کند چیزهایی که در سفرهای بعدی با اردک و به نظر می رسید به رشد بر روی تصویر خود را به عنوان یک پاشنه. اما در جایی در امتداد خط همه که دشمنی فقط می شود wearying برای همه نگران است.

که به نظر می رسید به نقطه ای که در آن Kesler وارد شده در شب چهارشنبه. او خسته از پوشیدن سیاه و سفید. او می خواست به یاد می شود نه به عنوان یک پسر بد, اما یک بازیکن که بلد برای این کار حق رای دادن بود که یک بخش ضروری از بهترین Canucks تیم تا کنون.

بله او می تواند ساخته شده اند همه چیز آسان تر در خود و هر کس دیگری اگر او می خواهم دیده می شود نور قبل از این هفته. اما به نظر نمی رسد وحشتناکی مربوطه در حال حاضر. از آن زمان به یاد داشته باشید آنچه Kesler به معنای این حق رای دادن. بعد از آن همه سال که چیزهای دیگر به نظر می رسد آسان به را فراموش کرده ام.

ewilles@postmedia.com

twitter.com/willesonsports


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im