اد Willes: Ex-Canuck Troy قمار ستاره به نفت اما از دست دادن پسرش واقعا آمار خانه


Troy قمار هرگز تصور در ونکوور که او می خواست برای, اما سابق NHL دروازه بان خود را در بر داشت تماس بعد در oilpatch و به خوبی انجام می شود پس. Les Bazso / Postmedia اخبار فایل

“من نمی خواهم به زندگی حرفه ای من در ضربات مغزی, اما آنها می توانستند یک اثر. در سال 1990 ما نمی دانیم که آنچه ما در برخورد با. من می خواهم آنها را به نگاه در مغز من (پس از مرگ). من قرار است که در من خواهد شد.” — Troy قمار سابق Canucks دروازه بان

Troy قمار رو برخی از سرد, انتخاب های سخت به عنوان او فکر مرحله بعدی زندگی خود را.

خود هاکی حرفه ای بود بیش از به طور موثر به پایان رسید توسط یک سری از ضربات مغزی و جدید فرفره رنگ مرد برای IHL را هوستون Aeros نیست دقیقا پیشنهاد بی حد و حصر آینده.

قمار به حال تبدیل شدن به دوستان با همین مکنزی یک آلبرتایی بود که یک مدیر اجرایی در صنعت نفت.

آیا شما هر گونه شغل سابق ونکوور کناکز’ دروازه بان خواسته مکنزی.

ما تعداد زیادی از شغل اما چرا شما می خواهید برای کار با ما مکنزی پاسخ داده است.

لازم نیست مقدار زیادی از گزینه های دیگر قمار پاسخ داده است.


25 نوامبر 1991. Troy قمار – goaltender (دروازه بان) در Canucks بریزید و پس از 26 روز در مزرعه.

کن Oakes /ونکوور سان / PNG

که بیش از 20 سال پیش و قمار که به خاطر دلایل دیگر در ونکوور شد ستاره در oilpatch او هیچگاه با Canucks. او سفر جهان از جمله به یاد ماندنی سه سال از روی لئامت دادن در لیبی ما را در یک دقیقه. در طول راه او با تجربه پیروزی و یک دست که به ارمغان آورد او را به زانو خود را.

در 53 و بازگشت زندگی فقط در خارج از هوستون به نظر می رسد او در طول سفر خود را و هنوز هم مشکل پردازش همه چیز را که اتفاق افتاده است. اما او به خانواده اش, او خاطرات خود را و این همه زمانی آغاز شد که او در زمان راه کمتر پیموده شده.

“من هنوز هم هاکی کارت و حروف” گمبل می گوید. “من تا به حال هاکی حرفه ای و من تا به حال یک شغل دوم که 20 سال به طول انجامید. افتخار میکنم که. بنابراین بسیاری از بچه ها مشکل پیدا کردن خود را بعد از آنها بازی.

“تنها چیزی که من می خواهم تغییر است و من آرزو می کنم من می شده اند بهتر است در ونکوور. پت کوئین (مربی خود را با Canucks) و برایان برک (کناکز’ دستیار جنرال موتورز در آن زمان) به من داد و از هر فرصتی. من آرزو می کنم من می تواند آنها را به پرداخت بیشتر.”

شاید. اما او برای آن ساخته شده که در شغل دوم.

“استخدام تروی یکی از بهترین انتخاب های من تا کنون ساخته شده است در کسب و کار نفت می گوید:” مکنزی که در حال حاضر بازنشسته در مزرعه ای خارج از دالاس. “او احتمالا بهترین فروشنده ما تا به حال.”


29 آگوست 1990. باریک پایین ونکوور کناکز دروازه بان Troy قمار (سمت چپ) ورزش دوچرخه سواری تحت مراقبت و مواظبت چشم از Canuck مطبوع مربی Wayne Wilson

گرگ Kinch / ونکوور سان / PNG

در طول COVID-19 shutdown ما برفلد برخی از کمتر-جشن و جذاب تر شخصیت در Canucks سابقه. سه هفته پیش از آن بود کودی هاجسون. در هفته گذشته این بود که جیم Sandlak. این هفته ما در حال حاضر قمار که شروع کار خود را به عنوان نخبگان goaltending چشم انداز از دست رفته آن را به خود نارسی و یک سری از ضربات مغزی و سپس سوار بر پر حادثه دوم عمل می کنند.

اجتماعی و خروجی آن را کمی تعجب قمار ساخته شده خود را در کسب و کار نفت و گرفت و برخی از قدیمی خود هاکی رفقا همراه برای سوار شدن. اما گرفتن وجود دارد خوب است که یک داستان جالب.

قمار آمد به Canucks پس از یک بازی به نوبه خود با Medicine Hat ببر در پیش نویس سال وقتی که او رفت 27-6-2 با .901 ذخیره درصد و یک 2.86 GAA در هدف-مبارک WHL.

که در تابستان وجود دارد چهار goalies هم lumped مرکزی سراغ: Sean برک قمار کی Whitmore و مایک ریشتر. برک رفت 24th کلی به نیوجرسی; کناکز در زمان قمار با 25 انتخاب Whitmore رفت و به هارتفورد در 26 و رنجرز انتخاب ریشتر 28.

“او یک استعداد طبیعی یک واکنش بزرگ دروازه بان و یک بچه بزرگ می گوید:” برک.

اما ممکن است این بازی آمده اند بیش از حد به راحتی به قمار است. پس از تقسیم زمان بین کانوکس و خود را جزئی-لیگ سهامداران در میلواکی قمار بازی 47 بازی با NHL باشگاه در سال سوم خود را با این سازمان در حالی که ارسال بهتر برنده-از دست دادن ضبط و صرفه جویی در صد از کرک مک لین که تلاش می کرد از طریق یک آسیب زده شود.

که در آن نقطه شماره 1 کار در ونکوور پایین آمد به قمار و مکلین که مایه تاسف بار برای قمار به تابستان ، سال آینده مکلین لذت می برد خود را در بهترین فصل با Canucks ضبط یک 38-17-9 رکورد در 65 بازی در حالی که به پایان رساندن دوم به پاتریک Roy برای Vezina.

قمار بازی 19 بازی که در آن سال. او نمی خواهد بازی یکی دیگر از بازی NHL پس از 1991-92.

“من نمی به اندازه کافی است که تابستان” گمبل می گوید. “کرک شد واقعا آماده است. او گرسنه بود. او با بازی در تمام بازی ها و او سزاوار آن است.”

“گوش دادن او heckuva دروازه بان,” مک لین می گوید از قمار. “او تا به حال برخی از امتداد وجود دارد که در آن او با بازی بزرگ است. ما همراه و آن را به یک رقابت دوستانه. او نگه داشته من در انگشتان من.”

در آن قمار بود نیز در حال تجربه مشکلات با ضربات مغزی است. در حال حاضر وجود دارد پروتکل در محل طراحی شده برای محافظت از بازیکنان از اثرات مغز صدمات. پس از آن ؟ نه آنقدر. قمار یاد گرفتن پینگ توسط Al MacInnis slapshot یک شب در برابر شعله های آتش, اما به یاد داشته باشید دوره سوم. او در زمان دوش با لباس, جوراب, پس از بازی.

یک شب دیگر در هارتفورد او خواندن رتبه بندی به عنوان 3-2 برای Whalers در اواخر دوره سوم و درک نمی کنیم که چرا کوین نبود کشیدن او. او در زمان خاموش برای Canucks ” نیمکت سپس درک نمی کنیم که چرا هم تیمی های خود بودند ،

نمره 2-2. او می خواهم به خواندن سه برای سومین دوره به عنوان هارتفورد هدف کل.

“من نمی خواهم به زندگی حرفه ای من در ضربات مغزی, اما آنها می توانستند یک اثر” گمبل می گوید. “در سال 1990 ما نمی دانیم که آنچه ما در برخورد با. من می خواهم آنها را به نگاه در مغز من (پس از مرگ). من قرار است که در من خواهد شد.”

پس از نهایی فصل با Canucks, قمار بازم از طریق سه جزئی-لیگ متوقف می شود قبل از ورود در هوستون در سال 1994 برای روی لئامت دادن با IHL Aeros. او در دو فصل وجود دارد Aeros لباس پوشیدن هر شماره از سابق NHLers: اسکات Arniel دیو Tippett, علامت, بره, Kevin Dineen, Al Conroy و Sylvain Turgeon. Tippett در زمان بیش تری از Ruskowski به عنوان سر مربی در قمار دوم سال و در آن زمان او با تشکیل یک دوستی با مکنزی.

سابق دروازه بان, در واقع moonlighting به عنوان یک رنگ مرد در حالی که او در فروش با مکنزی شرکت. یا شاید آن راه دیگری در اطراف. در هر رای خود رئیس را دیدم او را در یک Aeros’ برنامه تلویزیونی آورده آن را به توجه پدر و قمار نامیده می شد در برخی از مشاوره حرفه ای.

“او گفت: “تروی من فکر می کنم شما نیاز به تصمیم می گیرید شما در حال رفتن به یک رنگ و یا یک فروشنده'” گمبل می گوید.

که زمانی که او تصمیم به گرفتن جدی در مورد دوم خود را حرفه ای.

قمار شروع به ارائه به عنوان یک فروشنده و با هر موفقیت خود را نمونه کارها بزرگ شد. در نفت بازی که به معنای سفر و کار خود را در زمان او به امارات; به نیجریه ساحل عاج و آنگولا به چین و ویتنام و استرالیا است.

او موفق شد تا مکنزی خواسته Aeros اگر هر یک از بازیکنان دیگر علاقه مند بودند در یک حرفه ای در نفت است. در زمان هر دو Conroy, قمار هم تیمی در مدیسین هت و برایان وایزمن که در حال حاضر دستیار مربی با Tippett در ادمونتون استخدام شدند.

قمار در نهایت فرود یک ارسال در لیبی و صرف 3½ سال در طرابلس تحت Moammar قذافی حکومت. لیبی است که ظاهرا خشک کشور اما جامعه مهاجرین با بازی های مختلف مجموعه ای از قوانین به خصوص روغن مردان است.

قمار تبدیل اتاق نشیمن خود را به یکی از طرابلس مورد علاقه لکه های شب. او آن را به نام عکس با کف دست زدن. او رو نگه دارید از یک توپ دیسکو و آویزان نیوجرسی NHL از دیوار.

به عنوان زیر بار او تبدیل به بازار سیاه که در آن یک مورد از Heineken می توان تهیه for US$240 و یک بطری ودکا برای $150. سپس او نیز تبدیل به پسند با دیپلماتیک جامعه و کریس استیونس که وی سفیر آمریکا در لیبی است.

استیونس کشته شد در حمله بنغازی.

قمار هنوز در لیبی که خود را پسر گرت پیوست تفنگداران دریایی. قدیمی دروازه بان در نظر گرفته شده بود در بازگشت به تگزاس می شود با او هنگامی که او داوطلب خدمت سربازی. اما گرت نمی تواند صبر کنید. او 17 زمانی که او عضو تفنگداران دریایی.

گرت می خواستم به درایو یک هاموی برای سپاه اما او را دیدم توپچی چرا که او می تواند رسیدگی به 78-پوند سلاح.

“او یک خوش بنیه بچه و بی باک” گمبل می گوید.

پدر خود رفت و به دیدار او در Camp Lejeune دریایی آموزش پایه در کارولینای شمالی. او در نظر گرفته شده در هزینه های یک زن و شوهر از روز با گرت اما پسر او به او گفت, “خبر بد. من حمل و نقل از فردا.”

گرت قمار بود پنج هفته از اتمام تور خود را از وظیفه در افغانستان زمانی که او در ied (مواد منفجره). او 20 هنگامی که او درگذشت. بود که 10 سال پیش.

“تروی به نام من از لیبی و نمی تواند صحبت می گوید:” مکنزی. “که مرگ گرت درگذشت.”

“وجود دارد 1,940 تفنگداران دریایی که رفت و ما از دست داد 13,” گمبل می گوید. “یکی کشته شد یک گلوله. آن همه گردید. آنها مبارزه با دشمن نهان.”

مکنزی وایزمن و قمار پسر جوان کودی با هم بودند هنگامی که هواپیما فرود آورده است که گرت خانه به زمین قند تگزاس. هشت کیلومتر مسیر به کفن شده بود پنج عمیق است.

“این باور نکردنی ترین چیزی که من تا کنون دیده می شود می گوید:” مکنزی.

قمار نقل مکان به تگزاس پس از آن. کودی بازی Junior B در مین برای یک زن و شوهر از سال پس از آن در زمان کار در میادین نفتی. در حالی که قمار بود و انجام این مصاحبه او در زمان یک تماس از پسر جوان خود را.

“من فقط می خواستم مطمئن شوید که او صدمه دیده است نیست,” او گفت:. “او خوب است.”

کودی بود اجازه رفتن در این هفته یک قربانی از رکود اقتصادی است که ویران صنعت نفت. پدر او است که هنوز هم کار می کند و هیچ برنامه ای برای بازنشستگی.

“من می خواهم بهتر NHL بازنشستگی می گوید:” قمار با خنده. “اما من تا زمانی که من هستم قطع و یا معامله شد. آن را فقط مانند هاکی.”

اما او همچنین می داند که چند تفاوت وجود دارد بین این دو حرفه.

[email protected]

Twitter.com/willesonsports

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>