اد Willes: دکتر Fauci را با فرمت رزومه نرم افزار ورزش برای تلفن های موبایل دور از ذهن اما …


Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به طرفدار تیم های ورزشی برخی از بالا امیدوار است این هفته زمانی که او گذاشته یک الگو برای از سرگیری بازی با وجود COVID-19 بیماری همه گیر. الکس براندون / آسوشیتد پرس

نظر: رئیس جمهور آمریکا می خواهد برای دیدن این اتفاق می افتد. لیگ و بازیکنان می خواهم برای دیدن این اتفاق می افتد. مردم گرسنه برای ثبت هر علامت که همه چیز به حالت عادی بازگشت. کسانی که نیروهای قدرتمند

همیشه از ورزش حرفه ای لیگ بسته درهای خود را بیش از یک ماه پیش بوده است عظیم قطع ارتباط بین سلامت عمومی خودگردان پیام و لیگ بی میلی به شاتر آن فصل است.

از یک طرف کارشناسان پزشکی در حال مصمم است که اجتماعی فاصله شیوه باید در محل باقی می ماند شامل COVID-19 بیماری همه گیر. در دیگر لیگ ها همچنان برای سرگرم کردن انواع حالات که در آن آنها می خواهم نجات خود را در سال.

یک روز به رسمیت شناخته شده و مقامات دولت است که بدون یک واکسن آن خواهد بود دیوانه اجازه می دهد تا اجتماعات بزرگ در یک فضای عمومی است. روز بعد خبر می شکند که لیگ اصلی بیس بال است و با توجه به برگزاری فصل آن در منطقه ققنوس.

با توجه به وضعیت ما در جهان از آن شده است تقریبا غیر ممکن است برای حل و فصل دو. اما اگر شما تعجب که چرا NHL, MLB, NBA, MLS و NFL شد برگزاری امیدوارم که چرا آنها چسبیده به این به ظاهر پوچ تصور که این بازی می تواند ما شنیده این هفته از دکتر Anthony Fauci, این خواننده گروه در کاخ سفید رمان coronavirus نیروی کار.

ناگهان آن شروع به ایجاد حس — حتی اگر هیچ چیز را حس می کند این روزها.

دکتر خوب در یک مصاحبه در Snapchat گذاشته یک برنامه که در آن لیگ می تواند بازگشت به کسب و کار با چوب بست های خالی استادیوم ها در متمرکز منطقه است.

“وجود دارد یک راه برای انجام این کار این است,” او گفت:. “هیچ کس می آید به ورزشگاه. قرار دادن ورزشکاران در هتل های هر کجا که شما می خواهید به بازی. آنها را مورد آزمایش قرار خواهم هر هفته و مطمئن شوید که آنها نمی وزش نسیم تا آلوده کردن هر یک از دیگر و یا خانواده خود و اجازه دهید آنها را بازی فصل است.”

وجود دارد و ببینید که چگونه از آن آسان است.

“مردم می گویند” خوب, شما می دانید شما نمی توانید بازی بدون تماشاگر,'” دکتر Fauci ادامه داد. “من فکر می کنم شما به اندازه کافی خرید از افرادی که در حال مرگ هستند برای دیدن یک بازی بیس بال به خصوص من. من زندگی در واشنگتن است. ما قهرمان جهان اتباع واشنگتن. من می خواهم برای دیدن آنها را به بازی دوباره.”

اما چگونه ما وجود دارد ؟ ظاهرا مردم ارائه شده اند که برخی فکر می کردم.

آن شده است یک هفته پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس تماس های مختلف با رهبران لیگ که در آن وی تاکید کرد تمایل به دیدن ورزش بازگشت “را به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم.” در آن زمان به نظر می رسید غیر ممکن است و در خلوص و صداقت کامل آن را دشوار است برای دیدن که در آن شانس بهبود یافته است.

اما با اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال یک پیام روشن او می خواهم حمایت از هر طرح است که اجازه کسب و کار ورزشی را از سر گرفت. این هفته دکتر Fauci گذاشته است که طرح.

در حقیقت دکتر Fauci الگو شده است مورد بحث در اشکال مختلف در طول هفته گذشته. اما چیزی در مورد او اعلام که آشنایی اعتبار به ایده های ورزشی را به بازگشت هر چه زودتر به جای بعد — تا حد زیادی به این دلیل که او به عنوان یک معتبر صدا در گیر یک شکل که می ترسم به درست و یا حتی در تضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن.

این امر البته نیاز به تایید جامعه پزشکی اما بیایید برای لحظه ای تعلیق صدها نفر از سوالات است که بوجود می آیند از این پیشنهاد. به جای آن اجازه دهید ‘ پرش به جلو و می گویند همه کسانی که موانع برداشته خواهد شد با گفتن پایان ماه ژوئن.

چه اتفاقی می افتد ؟

برای اهداف ما اجازه تمرکز بر روی NHL. آن شناخته شده لیگ و PA بحث به این موضوع بدقت. آنها آگاه اپتیک درگیر در از سرگیری بازی در وسط یک بیماری همه گیر. آنها همچنین آگاهی از صدها میلیون نفر در معرض خطر در درآمد و تاثیر آن بر صنعت است.

مانند NHL به کاوش در یک تعداد حالات است که اجازه می دهد آن را به بازگشت از جمله یکی که آینه دکتر Fauci طرح.

آزادانه اظهار داشت: این امر چیزی شبیه به این: بازیکنان می خواهید چیزی شبیه یک اردوگاه آموزشی قبل از بازگشت آنها به بازی و آنها نمی خواهند به عجله به مسابقات جام استنلی. که این فصل به طور منظم بازی می کردن, شاید نه به 82 بازی اما به یک نقطه که در آن هر تیم نقش همان مقدار از بازی ها.

برگشتی پس از آن شروع در اطراف Aug. 1. آنها می توان به فشرده شش هفته طول می کشد که لیگ به اواسط ماه سپتامبر تا اواخر ماه سپتامبر. پس از جام استنلی اعطا شده است و تیم را به یک زن و شوهر هفته و 2020-21 فصل آغاز شده است در اطراف Nov. 1.

اگر شما به عنوان خوانده شده که به سرعت آن را برای تلفن های موبایل ممکن است.

ونکوور, شما در حال رفتن به بخش بعدی. این امر همه را در تورنتو-منطقه یک منطقه است که ارائه می دهد مزایای مشابه به کسانی که ققنوس-منطقه ارائه می دهد بیس بال. وجود میدان در سراسر تورنتو است که می تواند میزبان بازی NHL. وجود دارد rinks در همیلتون لندن و اوشاوا.

ارائه مرز باز است — چیزی که به ما می گویند در مورد تعلیق کسانی که احمقانه است ؟ — دیترویت می تواند به بازی می آیند.

آیا این صدای توهم? کاملا. اما شما در حفظ و در حال بازگشت به همان محل. رئیس جمهور آمریکا می خواهد برای دیدن این اتفاق می افتد. لیگ و بازیکنان می خواهم برای دیدن این اتفاق می افتد. مردم گرسنه برای ثبت هر علامت که همه چیز به حالت عادی بازگشت.

کسانی که نیروهای قدرتمند. دوباره آن را پیش فرض جامعه پزشکی به آن برکت است و به نظر نمی رسد به احتمال زیاد در حال حاضر.

خواهیم دید که اگر این تغییرات در چند ماه.

[email protected]

Twitter.com/willesonsports

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>