اد Willes: لامپ کم مصرف اخراج توسط همه گیر مشکلات درخواست فدرال کمک آن Hail Mary

نظر: لامپ کم مصرف نیاز تگرگ مری. که می تواند دستیابی به موفقیت در جبهه پزشکی. آن می تواند آرامش بخش از محدودیت های موجود در پاییز. این می تواند یک تعاونی دولت است. این درست است که شانس چیده برابر لامپ کم مصرف در هر یک از این جبهه ها

هدف اصلی از این ستون به بررسی TSN را پوشش پنجشنبه لامپ کم مصرف پیش نویس و البته آن خواهد بود شدید سرگرم کننده.

برای مثال Farhan Lalji صحبت در مورد چالش های میزبانی پخش. این شامل خرید های جدید تلویزیون صفحه تخت به صنوبر تا اتاق نشیمن خود را طرد او 11 ساله پسر و هشت دختر ساله از خانواده اقامت برای ترس آنها می خواهم برنامه ریزی حضور در پدر مجموعه و کشف خود را کار نمی کند در حال حاضر کافی اجتماعی فاصله برای Lalji و فیلمبرداری. این باعث حرکت به اتاق نشیمن خود را.

این همه مجموعه ای در برابر پس زمینه از ESPN پوشش از هفته گذشته پیش نویس NFL — اول زنده رویداد ورزشی که نمی شامل آندرتیکر در تقریبا دو ماه و در مقایسه با داستان درگیر در این دو رویداد.

ESPN: از کجا توا رفتن ؟

TSN: از کجا ناتان Rourke, Oakville متولد کارفرمایی از دانشگاه اوهایو رفتن?

بله, آن را برای رفتن به یک سوار سرگرم کننده است. اما در اینجا مهم اندیشه: به عنوان تنها برنامه زنده در ورزش های ملی, منو پیش نویس ارائه شده از لامپ کم مصرف با یک فرصت منحصر به فرد برای خود را به امواج رادیو و تلویزیون.

این TSN بچه ها — Lalji, Duane Forde, Davis سانچز و دیو Naylor — انجام یک کار کلاس اول از ارائه این رویداد و این نشان می دهد راه اندازی به عنوان دو ساعته تبلیغات برای یک لیگ که واقعا می تواند استفاده از تبلیغات. پس از آن اخبار را شکست لامپ کم مصرف است که به دنبال به 150 میلیون دلار در کمک های دولتی.

به طور ناگهانی پیش نویس دیگر بزرگترین داستان مربوط به کانادا بازی.

در توسعه است که به طور کامل سازگار با آن سابقه لامپ کم مصرف است که در حال حاضر در حالت بحران به جای سوار شدن بر امواج مثبت از پیش نویس است. روز سه شنبه فردی در پارلمان هیل گزارش گفت: CP خبرنگار که در لیگ و کمیسر سفت Ambrosie دنبال می شد 30 میلیون دلار در کوتاه مدت کمک اما اگر فصل لغو شد — که نیست دقیقا امکان از راه دور — آنها می خواهم بپرسم برای یکی دیگر از $120 میلیون.

Ambrosie پس از آن مجبور شد به دور از عجله ئی, مصاحبه اواخر سه شنبه شب که در آن او تلاش برای توضیح موقعیت خود را. در میان چیزهای دیگر او گفت: “ما می تواند از دست دادن کل فصل و انواع ضرر و زیان ما می تواند متحمل خواهد آورد.” و “به واقع بینانه نوع ضرر و زیان می تواند یک اثر در آینده از لیگ.”

این ما بر این بود که از خستگی ناپذیر مثبت Ambrosie. اگر مردم نمی دانند جدیت لامپ کم مصرف را به موقعیت قبل از آن در حال حاضر.

لیگ, البته, بوده است, این جاده قبل و ما اصلا فضا برای برجسته کردن تمام حوادث بالقوه آن فرار کرده است در طول سال. اما این یک احساس واقعی است. این یکی احساس می کند مانند یک تهدید وجودی برای کانادا موسسه است که با ما در اشکال مختلف برای بیش از یک قرن است.

سوال این است که آیا این هنوز هم مهم است ؟

در یک سطح عملی این لامپ کم مصرف است $200-plus میلیون کسب و کار است که در استخدام جایی در محله از 2000 نفر. این یک اقتصادی ژنراتور در آن نه شهرستانها و در مورد ساسکاچوان Roughriders یکی از این استان بزرگترین کسب و کار. همچنین با بهره گیری از یکی از پایدار ترین دوره های قبل از COVID-19 همه گیر مختل چیزهایی که در راه بزرگ است.

اما بیش از آن است. ما شما یدکی کامل heartstrings درمان اما خاکستری در جام حذفی برای اولین بار اهدا شد و در سال 1909 به بازی گرفته است جایگاه ویژه ای در حافظه جمعی ما. این مخزن از داستان ما. این محل که در آن ما آمده ایم برای دیدار با. لیگ محبوبیت متفاوت از شهر به شهر منطقه به منطقه اما لامپ کم مصرف به معنی چیزی را به این کشور است.

من فقط مطمئن شوید که اگر شما می توانید قرار دادن یک مقدار در مورد آنچه آن را نشان دهنده هنگامی که جهان برخورد با مشکلات بزرگتر.

این بود که همیشه سختی خواهد بود برای فروش Ambrosie. لیگ اول تماس دولت چهار هفته پیش در مورد آن پیشنهاد و گفتگو شده است در ادامه پس از. اما چگونه فدرال ابتدا یک چک برای $30 میلیون هنگامی که بیمارستان ها هنوز هم به درستی تجهیز کارگران خط مقدم? چگونه می توانم آنها حتی در نظر گرفتن یکی دیگر از $120 میلیون اگر در این فصل لغو شده است که به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد با گذشت هر روز ؟

Ambrosie شده است یک قهرمان بزرگ برای لامپ کم مصرف و 2.0-چشم انداز برای بازسازی لیگ به نظر می رسید به دست آوردن برخی از کشش. اما چیزی وجود دارد, از جان گذشته در مورد آن زمان گرفتاری چیزی قریب به اتفاق در دامنه آن است.

در این مقطع لیگ نیاز به یک Hail Mary. که می تواند دستیابی به موفقیت در جبهه پزشکی. آن می تواند آرامش بخش از محدودیت های موجود در پاییز. این می تواند یک تعاونی دولت است. این درست است که شانس چیده برابر لامپ کم مصرف در هر یک از این جبهه ها.

ما همیشه می دانستند که در آن کلیت لیگ بود و شکننده کسب و کار است که عمل در باریکترین حاشیه. هنوز هم از آن جان سالم به در لاس وگاس پس از Gliebermans با O بزرگ و هر عدد از عجیب و غریب چالش ها عمدتا به دلیل آن را دشوار است, انعطاف پذیر و مدبر است.

در آن منعکس شده این کشور است. شاید این ویژگی به اندازه کافی به آن را از طریق دوباره.

مشکل این است که آن را هرگز با آن مواجه دشمن مانند آن را در حال حاضر.

[email protected]

Twitter.com/willesonsports

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>