اد Willes: Canucks اصرار آنها آرام و تحت فشار — حتی اگر طرفداران وحشت


نظر: همه تراویس سبز تا به حال به انجام باز کردن یک پنجره که در آن او می تواند بشنود آرام و اندازه گیری واکنش بنابراین نمونه ای از این شهر — همان واکنش شما از نیروهای میمون هنگامی که یک درنده می آید بیش از حد نزدیک به قلمرو خود را. تنها نه به عنوان استدلال

شما گوش دادن به مربی تراویس سبز شکستن خود NHL تیم به تازگی به این نتیجه رسیدند سفر جاده ای و به طور ناگهانی آن را صدا نمی مانند پایان جهان است.

در اولین تفرج از چهار-مجموعه بازی های ونکوور کناکز مبارزه برای پیروزی در وقت اضافه برابر Montreal Canadiens. آنها نمی تیز در دست دادن به پست اتاوا دو شب بعد از آن در تورنتو در شب شنبه و کلمبوس در روز یکشنبه عملکرد خود را به دست آورده اند باید آنها را حداقل یک برنده.

“متاسفانه ما نمی کنید یک نقطه در هر دو بازی” کناکز’ سر مربی گفت: سه شنبه.

که حداقل بود و منطقی ارزیابی Canucks’ 1-3 سفر جاده ای.

همانطور که برای غیر منطقی نظر همه سبز تا به حال به انجام باز کردن یک پنجره که در آن او می تواند بشنود آرام و اندازه گیری واکنش بنابراین نمونه ای از این شهر — همان واکنش شما از نیروهای میمون هنگامی که یک درنده می آید بیش از حد نزدیک به قلمرو خود را. تنها نه به عنوان استدلال.

“شما باید به حافظه کوتاه مدت” سبز گفت. “شما باید برای یادگیری از آن و حرکت بر روی. ما انجام داده ایم که با گروه ما از آنجا که آغاز سال است. آن را احساس می کند مانند شده اند وجود دارد بسیاری از درس ها در طول راه. امیدوارم که شما تیم خود را در پاسخ های بعدی بازی و آنها انجام داده ایم که در تمام طول سال.”

برای تلفن های موبایل به اندازه کافی ساده. اما با این حق رای دادن, شما می دانید, آن را هرگز که ساده است.

در ابتدایی ترین سطح Canucks’ سفر جاده اساسا آب پز کردن به گذشته و هفت دقیقه روز سه شنبه 5-3 از دست دادن به کت آبی. برگزاری یک استرس 3-1 سرب کناکز مسیر از دست داده اشاره کرد تیرانداز از خفا رایلی نش رها کردن یک دنباله از کابوس حوادث که به طور کامل تغییر داستان سفر.


بازی بعدی

جمعه

ونکوور کناکز مقابل آریزونا شغالها

7:30 بعد از ظهر, راجرز آرناتلویزیون: SNETP; رادیو: SNET 650 AM


به جای بازگشت به خانه با یک 2-2 ضبط و آغاز چهار بازی در خانه ایستاده چهارشنبه در برابر آریزونا کناکز 1-3 به پایان رسید و در مواجهه با هر تعداد از سوالات ناراحت کننده در روز سه شنبه به سوالات در مورد خود goaltending سوالات خود را در مورد آرایش سوالات در مورد همه چیز کوتاه از ناتان لافایت را به تیر دروازه خورد و J. J. seo for business بازیگران.

“مردم می افتاد گفت:” تروی Stecher یک ریچموند بچه که درک این بازار به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی در سازمان است. “که خوب با ما. در این اتاق اقامت ما حتی دلسرد شدن و درک وجود دارد یک تصویر بزرگتر درگیر است. ما هنوز اعتماد به نفس در این اتاق و اعتماد به نفس در هر یک از دیگر.”

بزرگ. فقط همین حالا یک پنجره باز کنید.

“ما در حال هدف قرار دادن دکمه وحشت در اینجا چون ما از دست یک زن و شوهر از بازی و آن را واقعا تنگ” گفت: J. T. Miller. “ما احساس می کنیم می توانید برنده شوید. ما این را ثابت کردهام. ما نوع بیش از آن در حال حاضر. شما را به حرکت به بعدی بازی.”

میلر است که در واقع بخشی از یک گروه از NHL جانبازان که ممکن است به Canucks اما شده اند از طریق حذفی خرد کردن یک زن و شوهر از بار در حرفه خود.

تایلر Toffoli و تنر پیرسون برنده جام استنلی با پادشاهان. میلر است که در دو کنفرانس شرق نهایی با رنجرز و رعد و برق. تایلر مایرز که روز به روز با نامعلومی آسیب در یک کنفرانس غرب نهایی با وینیپگ دو سال پیش.

در مجموع باید به آنها اضافه کردن یک سطح از آرامش و نظم به Canucks اتاق. که حداقل نظریه است.

“شما می دانید آنچه آنها می گویند دقیق است” گفت: Stecher. “چشمهای خود را باز کنید و گوش دهید. شما یک اسفنج. شما می خواهید به خیس خوردن در تمام این اطلاعات از آنجا که شما تا به حال نشده که تجربه.”


ونکوور کناکز’ تایلر Motte, سمت چپ, غواصی برای جن به عنوان Columbus Blue Jackets’ اندرو Peeke دفاع در طول دوره اول در روز یکشنبه در کلمبوس.

(AP Photo/جی LaPrete) / PNG

برای تقویت این نقطه وجود دارد دقیقا سه نفر از اعضای فعلی تیم که در پست های نجومی به عنوان Canucks: Alex Edler, کریس Tanev و بو Horvat.

“به کسانی که بچه ها در این اتاق به آن را نگه دارید حتی دلسرد شدن بزرگ است برای ما” گفت: Horvat که همچنین در سال اول خود را به عنوان کاپیتان تیم. “حتی خودم من تنها شده است وجود دارد یک بار. من می توانم نگاه به آنها.”

امیدوارم او را ببینید که چگونه یک حرفه ای دستگیره استرس زیرا با 17 بازی در سمت چپ بر روی برنامه های خود کناکز در حال حاضر خود را در پیدا کردن داغترین بخشی از بوته. آنها در 17 بازی از چپ به دریافت این پایان حق — 17 بازی برای اثبات آنها می تواند رسیدگی به خواسته های کشش اجرا شود.

آنها همچنین باور دارند که این مسائل برای پاسخ به این چالش و آنها واقعا علاقه مند به شنیدن یک نظر مخالف در مورد این موضوع. در خارج از اتاق ترس قابل لمس است که در سال 2020 Canucks را تحت وزن از فروپاشی این حق رای دادن تاریخ و ایمن کردن محل خود را در آن روایت غم انگیز.

داخل اتاق آنها دیدن چیزها متفاوت است.

“آن را سخت بدانید که چه چیزی در خطر است” گفت: تاچر Demko جوان دروازه بان در آنها بسیار بستگی دارد. “هر کس می داند چه چیزی در خطر است. هر کس در این اتاق است که در بازی های قبل. این آخرین کشش است هنگامی که آن را سرگرم کننده است. شما کار همه سال خودتان را در این موقعیت به این بازی بزرگ. ما هیجان زده هستیم.”

هیجان زده گفت. او گفت:. حتما چرا که نه. کسی بعد از همه باید با بهره گیری از این.

[email protected]

Twitter.com/willesonsports

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>