نظر: بازیکنان در Canucks’ قفسه اتاق می تواند مراقبت کمتر در مورد هزینه کلاه مفاهیم و یا هر یک از دیگر مسائل مطرح شده توسط این معامله است. برای آنها تنها یک نقطه مربوطه را در نظر بگیرید: ما تایلر Toffoli

پس از جیم Benning جسورانه و سکته مغزی وجود دارد تعدادی از نظرات بیان شده در مورد قیمت دستیابی به تایلر Toffoli خرد گفت: کسب و معنای عمیق تر در Canucks’ جهان.

که خوب است. این که چرا هاکی خدایان ایجاد بخش نظرات در توییتر.

اما در حالی که معامله گر جیم آگاه است وجود خواهد داشت مقاومت ناشی از تجارت که آورده Toffoli از Los Angeles Kings — فقط به عنوان او را آگاه این حرکت می تواند فاجعه آمیز برای هر دو سازمان و در دراز مدت امنیت شغلی — تنها نگرانی این است که این واکنش از یک گروه متمرکز است که ساکن در Canucks’ قفسه اتاق.

که گروه می تواند مراقبت کمتر در مورد هزینه کلاه مفاهیم و یا هر یک از دیگر مسائل مطرح شده توسط این معامله است. برای آنها تنها یک نقطه مربوطه را در نظر بگیرید: ما Toffoli.

شیرین.

“این یک پیام بزرگ” گفت: Jay Beagle. “در حال حاضر کلیدی است. این یک افزایش بزرگ برای ما است. به بالا-شش مرد در یک بیانیه است.”

خوب به شما تایلر مایرز.

“من می دانم که از بازی در مقابل تایلر چه نوع از بازیکن او است و من فکر می کنم ما در حال اضافه کردن یک helluva بازیکن. که هیجان انگیز برای بچه ها در این اتاق در حال حاضر. این چیزی است که ما متمرکز شده است.”

و اگر شما نیاز به بیشتر قانع کننده در اینجا Troy Stecher: “شما به نظر نمی آید در قطعات دیگر مانند دوم-طفیلی. برای ما می گویند ما رو Toffoli که ما می دانیم که یک بازیکن واقعا خوب است.”


ونکوور کناکز جدید امضای تایلر Toffoli (l) از لا پادشاهان بر روی یخ برای اولین بار با تایلر مایرز در راجرز آرنا در روز سه شنبه.

نیک PROCAYLO / PNG

Toffoli به عنوان شما ممکن است آگاه می رسد در یک نقطه بحرانی در Canucks’ فصل اگر نه Benning را به مدت پنج سال در دفتر بزرگ. با این تیم در تگزاس مسابقه مرگ برای یک نقطه حذفی در غرب کناکز از خواب بیدار شد به اخبار این هفته که براک Boeser خواهد بود برای حداقل هشت هفته Micheal Ferland بود که تعطیل می شود با ضربه مغزی مرتبط با مشکلات و جاش Leivo بود به احتمال زیاد برای فصل شکسته زانو کلاه.

اگر شما به ثمر رساند در خانه, که سه نفر از مهاجمان بودند که پیش بینی شده به بازی در Canucks’ top نه این فصل و با هر بازی از اهمیت حیاتی, Benning نمی تواند به نظاره نشست و امیدواریم موجود بازیگران می تواند حمل Canucks به پست فصل است.

وارد Toffoli یک ریگ دو راه راست جناح که برنده یک جام با پادشاهان در سال 2014 به طور متوسط 22 اهداف در 82 بازی بیش از هشت NHL فصل است و بهترین دوستانمان با Canucks’ جناح تنر پیرسون. بله او یک محدودیت آزادی در پایان فصل اما اجازه دهید آدرس یک مشکل در یک زمان مردم است.

“این به تیم ما شانس باقی می ماند به در بسته و رقابت برای نقطه حذفی” Benning گفت. “این هدف ما است.”

و شاید آن را که ساده برای Benning و Canucks. شما فقط می دانم که آن را هرگز که ساده برای Benning و Canucks.

این تجارت بود consummated دوشنبه شب اما آن دانه کاشته شد دو تابستان پیش زمانی که Aquilini مالکیت گروه رد ترور لیندن چشم انداز برای بازسازی و تایید Benning است. لیندن گفت: صاحبان آن را چهار سال برای Canucks به چالش در غرب است. Benning گفت: آن را می توان در یک پنجره تنگ تر.

این Aquilinis دوست صدای Benning طرح بهتر است.

پس از آن تعدادی از حرکت های ساخته شده با پلی آف در ذهن مهمترین تجارت آورده است که J. T. Miller از تمپا در خارج از فصل اول و سوم-طفیلی. ناگهان یک پیش نویس و توسعه سازمان تبدیل به یک برنده در حال حاضر سازمان و در حالی که ما می تواند پا زدن که یکی در اطراف آن حرکت می کند تا به حال به اثر مورد نظر.

گذشته هشت هفته کناکز باید ماند و یا در نزدیکی بالای اقیانوس آرام را بدست آورد.

سپس آمد و صدمات. مسلما Leivo و Ferland شده اند برای خیلی از فصل اما از دست دادن Boeser 10 روز پیش همه چیز را به یک سر. Toffoli یکی از جایزه baubles موجود در این سال مهلت تجارت به وضوح پر نیاز و می فرستد پیام به کانوکس و وفادار: ساخت پلی آف این فصل تنها چیزی است که مهم است.

اگر هزینه یک چشم انداز خوبی در تایلر Madden و دور دوم پیش نویس انتخاب می شوند.

“هنگامی که شما ساخته نشده برگشتی در چهار سال من را از آن سیاه چاله و شما را به مبارزه و ابتدا راه خود را از آن” Benning گفت.

“من فکر نمی کنم آن را یک تغییر از فلسفه است. اما گاهی اوقات شما باید برای نگاه در آن شما به عنوان یک سازمان و من فکر می کنم ما در این مبارزه را به اینجا برگشتی. من می خواستم به انجام آنچه که من می توانید انجام دهید برای کمک به تیم است.”

سیاه چاله, او گفت:.

Jimbo آن را به عنوان اتفاق می افتد احساس شد آن را تمام راه را در اطراف در روز سه شنبه. در علاوه بر این به اخبار در مورد Boeser آسیب او کاهش یافته و به یک زن و شوهر از دیگر قطعات در مونتاژ اخبار سگهای. او گفت: Canucks را “محافظه کارانه” هفت چشم انداز است که شما را در این تیم در دو تا سه سال آینده و ساخته شده است که Madden مصرفی.

یکی از این چشم انداز است که زاک MacEwen که Benning می گوید ایجاد کرده است خود را به عنوان NHL بازیکن.


زاک MacEwen جشن اولین دوره هدف در برابر نشویل شکارچیان هفته گذشته است.

باب Frid / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

تصمیم به پر کردن Boeser این نقطه از Utica, GM گفت که در نظر گرفته شد اما این بازیکن کناکز شد eyeing بود رید بوچر و نه سون Baertschi.

کناکز آن را به عنوان اتفاق می افتد شده بود نسبتا خوش شانس با آسیب های این فصل است. بود که در مقایسه با چهار سال گذشته زمانی که صدمات scuttled هر حذفی شانس آنها ممکن است سرگرم مهم نیست که چقدر زودگذر.

پس از آن از طریق فوریه در این فصل آن را در خطر می افتد دوباره. اما در این سال Canucks در حیوانات مختلف. این تیم سزاوار این فرصت را به درایو برای پلی آف با عملکرد به طور کامل فهرست.

Toffoli به آنها این شانس. سیاه چاله است که در اطلاع.

ewilles@postmedia.com

Twitter.com/willesonsports

بازی بعدی

جمعه

مینه سوتا وحشی در مقابل ونکوور کناکز

7:30 بعد از ظهر, راجرز آرناتلویزیون: SNETP; رادیو: SNET 650 AM

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im