همه کسانی که سال ها پیش او می تواند ببینید که میل و که در آن می تواند منجر شود. آن زمان برخی از زمان اما بقیه ما تو را دیدم آن را به عنوان به خوبی.

به عنوان او نشسته در نزدیکی خالی ناوگان مرکز در بوستون که صبح Brian Burke مصرف شد با یکی از هولناک فکر می کردم. اگر ریک دادلی نمی خواهند به معامله ؟

در واقع این فکر بود متفاوت بیان و بیشتر colourfully در برک fevered ذهن است. اما شما نقطه دریافت کنید. پس از کار بر روی چند تیم قرارداد برای بخشی بهتر از یک ماه برک رسیده بن بست با دادلی خلیج تمپا مدیر کل شب قبل و به طور ناگهانی در بزرگترین تجارت های خود را حرفه ای بود همه در خطرند.

کناکز’ GM برگزار شد که سوم و چهارم-به طور کلی تراکم در پیش نویس می خواستم به حرکت دو لکه با یکی از خود را بر میدارد به منظور نهایی کردن طرح جامع خود را. ایستاده در راه خود بود دادلی که متعلق به اول کلی انتخاب شد و خواستار در بورک را مشاهده قیمت گزاف برای آن انتخاب کنید.

دادلی می خواستم یک دوم و چهارم-طفیلی به مکان های تجاری با Canucks. برک ارائه شد دو سوم و آویزان در دادلی زمانی که پیچ و مهره’ GM نمی خواهد تکان دادن. که در سمت چپ برک نشسته وجود دارد در صبح روز 26 ژوئن سال 1999 تعجب اگر او فقط می خواهم معامله Bryan McCabe اول طفیلی و دو سوم برای پاول Brendl و نه در واقع Sedin ،

سپس دادلی به نظر می رسد. سپس برک جهان را تغییر همراه با مقدار زیادی از چیزهایی برای Canucks.

“من تا به حال این خرافات که رفت و برگشت به اولین پیش نویس (به عنوان NHL جنرال موتورز با هارتفورد) هنگامی که ما کریس Pronger (با انتخاب دوم در سال 1993),” برک می گوید. “من همیشه می خواستم برای اولین بار برای رسیدن به پیش نویس کف. صبح که من نشسته وجود دارد با (Canucks دستیار GM) دیو Nonis احاطه شده توسط تمام این جداول خالی نمی دانستند اگر من تا به حال یک معامله و گفت: یک تسبیح.

“من نگاه کردن و تاپیک Dudley.”

و او نمی تواند قسم اگر او شنیده چنگ موسیقی و آواز فرشتگان هنگامی که او را دیدم جانباز هاکی ، اما این احساس که در راه است.

مانند تمام افسانه های زیادی در داستان این پیش نویس روز معاملات است که به ارمغان آورد و Sedin دوقلوها به ونکوور گفته شده است و گفته صد بار در این استان است. بسیاری از جزئیات را از افسانه هاو روایات قومی از حق رای دادن است که یکی از درخشان لحظه ای که برای یک بار بزرگ کیهانی رولت چرخ فرود آمد و در Canucks’ تعداد و جهان لبخند زد در این lakless تیم.

اما مهم نیست که چگونه بسیاری از بار آن را گفته, آن را هنوز هم نمی گرفتن داستان کامل; بسیاری از قطعات متحرک است که رفت و به تجارت درام در پیش نویس کف صبر کنید برای دوقلوها و خود را در اوایل مبارزات هنگامی که آن را شبیه برک حال معامله برای دو رکود.

ما می دانیم متفاوت البته چون ما می دانیم که چه دوقلوها شد: 1 و 1A در لیست بزرگترین Canucks از همه زمان دو متعالی اعداد و ارقام که در تبدیل حق رای دادن.

اما آن را شروع نمی شود از آن راه. نه با یک شات.

در منافع اختصار — و سردبیران خنده به عنوان آنها به عنوان خوانده شده که به خط اجازه دهید به جست و خیز بیش از دوقلوها’ پیش نویس در سال های اولیه خود را تایید شده توسط Canucks طلایه دار توماس Gradin و تصمیم برک ساخته شده در سال 1999 در مسابقات قهرمانی جهان به دنبال هر دو بازیکن است. ما سریع به جلو به پیش نویس در بوستون و قابل توجهی فتنه اطراف آن معاملات.

سرگرم کننده در واقع آغاز شده و در روز پایانی NHL فصل به طور منظم زمانی که Cory Stillman هدف با چهار ثانیه به سمت چپ به شعله های آتش یک 5-4 برنده شدن بیش از کانوکس و کاهش Orcans به 26th, به طور کلی در 27-تیم NHL. این Blackhawks سپس برنده قرعه کشی درفت حرکت از هشتم تا چهارم در دور اول در حالی که رها کردن Canucks به سوم و تنظیم در حرکت گیج کننده دنباله ای از وقایع است.

تجارت بین کانوکس و Hawks — جوان defenceman Bryan McCabe و Canucks’ اولین طفیلی در سال 2000 برای چهارم-به طور کلی انتخاب در سال 1999 بود به اندازه کافی ساده و توافق برای تقریبا یک ماه قبل از پیش نویس است. همه چیز را تبدیل به پیچیده تر که در لیگ برگزار شده در بوستون.

دادلی آن خواهد بود نشان داد که او همیشه با رفتن به مقابله با برک چرا که او تا به حال یکی دیگر از تجارت پخت و پز با رنجرز برای چهارم-به طور کلی انتخاب کنید. این معامله که اعلام شد در مدت کوتاهی پس از Canucks-رعد و برق, تجارت آورده ta da, دروازه بان دن Cloutier, جناح Niklas Sundstrom و رنجرز 2000 اولین طفیلی به خلیج تمپا. رنجرز سپس با استفاده چهارمین انتخاب کنید را انتخاب کنید مذکور Brendl.

برک در نهایت extricated سوم-انتخاب دور از آتلانتا به تغییر نقاط در بالای این پیش نویس است. این Thrashers به لذت از آن صاحب تد ترنر به پایان رسید تا با اولین-کلی انتخاب و در زمان Patrik Stefan. دانیل پس از آن رفت و به Canucks دوم انتخاب کنید. هنریک با سوم: 22 و 33.

“آنها می خواستند شماره های بالاتر اما من از آنها بدم میاید بالا اعداد” برک گفت. “آنها آمد تا پله ها و من نمی توانستم به آنها بگویید از هم جدا. من فقط برگزار کردن لباس و کشف آنها می خواهم حق انتخاب هستند.”

برک مکث به خاطر سپردن تصویر 18 ساله, دوقلو, کشیدن کناکز کشباف برای اولین بار.

“من می توانم به شما بگویم این اثر بصری از آنها که روی صحنه هم ارزش زیادی به ونکوور کناکز,” او می گوید.

وقایع پس از آن را به اثبات چگونه prescient و یا شاید خوش شانس Burke بود که این معامله به دلیل به غیر از Sedins از سال 1999 پیش نویس رفته به عنوان یکی از بدترین در تاریخ NHL. Stefan حرفه ای بود مانع از تکان مغزی و او به ثمر رساند 64 اهداف شغلی بیش از هفت فصل است. Brendl نیست یک بازی برای رنجرز قبل از او با برخورد به فیلادلفیا در یک بسته برای اریک Lindros. Brendl در نهایت به ثمر رساند 11 گل در 78 حرفه ای بازی NHL.

که او نیز بالای این پیش نویس است. بقیه از دور اول بود به همان اندازه فراموش شدنی.

به Tampa Bay پیش نویس میدارد و بازیکنان به دست آورد از طریق همه دادلی حرکت هرگز panned. McCabe, بهترین بازیکن درگیر در تمام این معاملات, بازی های برگزار شده فقط یک فصل در شیکاگو قبل از او در نقل مکان به تورنتو جایی که او تبدیل به یک بازیکن تاثیر.

پس از آن وجود دارد Sedins. دوقلوها را صرف یک فصل دیگر بازی برای Modo در زادگاه خود را از ساندسول, جایی که آنها به اشتراک گذاشته player-of-the-year افتخارات در سوئد نخبگان لیگ. است که کمی به خلق و خوی هیجان در ونکوور اما هنگامی که آنها را وارد, خود را برای فصل اول آن به سرعت نشان داد که آنها به طور کامل شکل گرفته به عنوان مردان و یا بازیکنان. خود را rookie تعداد کافی — دانیل 20-14-34 در 75 بازی ها, هنریک, 9-20-29 در 82 — اما راضی نیست یک بازار در انتظار آماده ساخته شده ستاره. که حداقل بود و درک عمومی از دوقلوها. همانطور که برای Canucks این مردان بودند که وجود رنگ های مختلف تصویر.

شاید آن را مورد بازنگری تاریخ, اما برک حفظ او را دیدم نشانه های دلگرم کننده در دوقلوها’ بازی در تمام طول. برای شروع خود را از چرخه بازی با linemate ترنت Klatt عینک کردن مخالفان دفاعی دوم جفت شدن. آنها همچنین مقدار زیادی پشت West Coast اکسپرس در Canucks دوم قدرت-بازی بازی های واحد که در آن دانیل گلدانی 10 گل.

بورک می دهد شیر از سهم اعتبار برای Sedins توسعه به سر مربی مارک کرافورد بود که بی امان روی بازیکنان جوان اما هرگز قطع یخ خود را زمان.

“آنها احتمالا رفتن به آن را به هر حال چون آنها چنین شخصیت بازیکنان اما کلاغ شتاب روند” برک می گوید. “او سخت بر روی آنها اما به اعتقاد او در آنها است. او نگه داشته و پرتاب آنها را در خارج وجود دارد.”

مایک جانستون بود دستیار مربی در کرافورد کارکنان آن سال و به خاطر هر گونه شک و تردید او در مورد دوقلوها بودند پاک شده خود را خاموش نمودار هاکی IQ.

مردم در مورد اسکیت خود را, اما این اولین بار من تو را دیدم آنها هاکی خود را حس شروع به پریدن کرد و حق را به شما می گوید:” جانستون در حال حاضر سر مربی و جنرال موتورز از WHL را پرتلند Winterhawks. “مطمئن شوید که آنها نمی پویا ترین اسکیت باز, اما آنها می تواند پیدا کردن هر یک از دیگر در سراسر یخ و آنها همیشه در همگام.”

به خصوص در امضای خود و نوآورانه چرخه بازی.

مردم آن را انجام داده بود اما قبل از آنها آن را متفاوت می گوید:” جانستون. خود را “جن-در اختیار داشتن زمان و چه آنها خاموش چرخه ساخت آن کمی داخل بازی می کند و بدون نگاه عبور آنها آن را تبدیل به یک سلاح. بزرگترین چیزی بود که ما می رویم به بازی با این بچه ها.”

که سقوط به Klatt, a hard-nosed کهنه که بازی ساده تکمیل دوقلوها سادگی.

من نمی دانم که چرا آنها برداشت من, می گوید:” Klatt در حال حاضر نشینان سر از کار سراغ. “من به بازی در گوشه ها و چرخه جن پس از آن بود تنظیم برای من. پایین جاده آنها نیاز به کسی با استعداد تر است اما در آن سال های اولیه من فقط شروع به پریدن کرد بر روی شانه های خود و رفت برای سوار شدن.”

Klatt شد منشور عضو از یک گروه از Canucks جانبازان بودند که در هدایت دوقلوها از طریق سال های شکل گیری خود را. این گروه شامل میهن Mattias Ohlund; Trevor نمدار بود که به دست آورد در تجارت از واشنگتن در اوایل Sedins’ سال دوم; و کاپیتان تیم Markus Naslund دیگر Modo مردی که مورد ستایش قرار داد از ساندسول.

هفت سال قبل از Naslund وارد شده بود در پیتسبورگ به عنوان انتخاب در دور اول با انتظارات بالا و صرف سه از دست رفته فصل تلاش برای تنظیم به زندگی در NHL بدون مقدار زیادی از کمک یک جانباز-لادن پنگوئن تیم.

او تعیین می شود همان چیزی که قرار بود به اتفاق می افتد به Sedins.

“آنها بیشتر پیش رو وقتی که آنها آمدند و حتی در آن سال های اولیه می گوید:” Naslund. “من همچنین فکر می کردند که مادر می تواند مسئولیت رسیدگی به همه چیز. اما آنها می دانستند که آنها می تواند سوال در مورد هر چیزی است.”

Naslund نیز شاهد یک آتش سوزی در بازیکنان جوان است که بسیاری از مردم از دست رفته است. شاید آن را بیان در این بازی راه های سنتی بود اما وجود دارد و آن سوخته روشن.

“آنها تا به حال به قربانی های زیادی وجود دارد,” او می گوید. “من به تماشای آنها را در هر تابستان و آن را نمی آمده به صورت رایگان.

“متفاوت است در کشور ما. شما را به عنوان یک تیم بازیکن و فروتن و خوب هم تیمی. که بزرگ است. اما شما نیاز به یک کمی بیشتر برای رسیدن به سطح دانیل و هنک رسیده است. شما باید آن را می خواهم.”

همه کسانی که سال ها پیش او می تواند ببینید که میل و که در آن می تواند منجر شود. آن زمان برخی از زمان اما بقیه ما تو را دیدم آن را به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im