اد Willes: بایرن طرفداران آغوش ‘Fonzie’ به عنوان دیویس سربی در فوتبال جهان مرحله

نظر: در جهان بزرگترین بازی, Alphonso دیویس در حال ظهور به عنوان یکی از درخشان ترین ستاره های جوان, یک شخصیت کاریزماتیک که دوست دارد و عاشق است کانون توجه است. او آمار و ارقام به طور ثابت در تیم بایرن مونیخ که در حال حاضر صحبت در مورد تمدید قرارداد خود را از طریق به 2025

زمانی که او در بسته بندی کیسه های خود و سمت چپ برای برادوی وجود دارد امیدواریم Alphonso دیویس را در پیدا کردن راه خود را, اما نیز وجود دارد یک ترس دستگاه جویدن را او را و او را.

مرحله بزرگ, بعد از همه, تا به حال مصرف بیش از یک wunderkind و دیویس’ اعتبار — در حالی که قابل توجه به مخاطب محلی — نیست دقیقا بی نظیر است. وجود دارد یک زن و شوهر از سال در لیگ برتر فوتبال و یک زن و شوهر از قابل توجه حضور بین المللی با کانادا است.

مطمئن شوید که بچه بود جذاب استعداد اما نروژی لیگ پر است از جذاب استعدادهای کسی را نمی تواند به مرحله بعدی.

“دیویس یک آزمون و خطا در انتقال” گزارش Suddeutsche Zeitung نفوذ مونیخ, بایرن روزانه ورق در زمان امضای قرارداد با بایرن مونیخ. “هیچ کس نمی تواند بگوید که چگونه بدن خود را و بازی را توسعه دهد. اما این یک خطر است که بایرن در حال گرفتن به طور فزاینده ای ،

“وحشیانه واقعیت این است که دیویس به احتمال زیاد تا پایان عنوان بعدی رناتو Sanches (بد) و یا حتی بعد از دیل جنینگز (واقعا بد). … کار خود را در حال حاضر است به همه ثابت کند اشتباه است.”

و سر در گم اگر او نیست.

دیویس متعلق به جهان در حال حاضر. دو سال پس از او سمت چپ ونکوور وایت کپس از 19 سال از سمت چپ به عنوان یکی از فوتبال را بازیکنان جوان یک ستاره برک آوت است که تاسیس شده و جای خود را در بایرن اولین تیم در حالی که آینده یک tour-de-نیروی برابر چلسی در لندن که خیره شدن به انگلیسی, را فشار دهید.

در حقیقت دیویس اعلام کرده بود حضور خود را در بوندسلیگا در ماه اکتبر زمانی که او امن پشت سمت چپ نقطه برای بایرن — Wally Pipping جانبازان Niklas سوله و لوکاس هرناندز در این فرآیند است.

اما بایرن 3-0 لیگ برتر پیروزی چلسی در استمفورد بریج نیز مشخص شده یک لحظه منی برای جوانی و بی تزویر. کنترل دکمه سمت چپ پهلو دفاعی او وحشت چلسی به پایان با عمیق اجرا می شود و سپس ارائه تعریف لحظه در نیمه دوم زمانی که او در زمان تصویب در هافبک قلم گذشته یک زن و شوهر از مدافعان قرار داده و آن را در یک سه راهی به صورت ستاره مهاجم Robert Lewandowski.

بعد از بازی Lewandowski تا به حال به فشار دیویس در مقابل بایرن مونیخ و بارسلونا به هواداران که به gleefully شعار “Fon را ببینید, Fon را ببینید.” سپس دوباره آنها را ندارد و تنها آنهایی که آواز ستایش خود را در این شب.

“او مناسب نیست متعارف قالب برای آن (سمت چپ) موقعیت” نوشت: Daily Mail‘s آدم Shergold. “آن را در خدمت او به عنوان یک سکوی پرتاب برای رومینگ رایگان نقش است.”

“19 ساله را تضمین می کند بایرن با شکل نامتقارن کاملا با این نسخهها کار حتی در آن طول می کشد چند دقیقه به کشف که در آن تمام قطعات مناسب بر روی زمین” نوشته جک Rathborn در مستقل. “در اصل او یک positionless بازیکن قادر به پرسه زدن رایگان و ویران.”

راست. آنچه که او گفت.

در این اولین قرار گرفتن در معرض در اروپا دیویس است که اساسا به بایرن چه Quinn هیوز به Canucks — اما هنوز هم نمی گرفتن دامنه از آنچه که او انجام شده است.

در جهان بزرگترین بازی او در حال ظهور به عنوان یکی از درخشان ترین ستاره های جوان, یک شخصیت کاریزماتیک که دوست دارد و عاشق است کانون توجه است. او آمار و ارقام به طور ثابت در تیم بایرن مونیخ که در حال حاضر صحبت در مورد تمدید قرارداد خود را از طریق به سال 2025 است.

و ما هنوز هم در مورد پتانسیل نفوذ در کانادا تیم ملی مردان.

“این سخت است برای یک گام به عقب” گفت: باب Lenarduzzi که در حال حاضر در یک رابط موقعیت با Whitecaps بود اما باشگاه جمهور زمانی که دیویس استخدام شد و به ارمغان آورد به برنامه اقامت از ادمونتون. “آن را تقریبا به نظر می رسد باور نکردنی او را از انجام کارهایی که او انجام می دهند.

“زمانی که او به ونکوور آمد او خیلی خوب در U-15. این همان چیزی که در U-17. هر زمان که او نقل مکان کرد تا او را بهترین بازیکن. اما وجود دارد هیچ زمینه را برای آنچه که او در حال حاضر انجام. منظورم این است که او نگاه خیلی خوب است اما در حال حاضر او را به انجام آن در برابر چلسی.”

بایرن البته برنده مناقصه جنگ برای دیویس در ماه جولای 2018 دستیابی به او را از Whitecaps برای آن رکورد هزینه نقل و انتقال یک بازیکن MLS. تعداد گزارش شده است به عنوان US$22 میلیون و ونکوور استفاده از این ثروت باد آورده می ماند یک نقطه درد در میان باشگاه پیروان اختصاص داده شده.

اما بایرن مونیخ تبدیل به مقصد مناسب برای دیویس. با آرسنال لیورپول, منچستر یونایتد و پاریس سن ژرمن تمام نشان دادن علاقه, آلمانی, غول پیکر بود و تزلزل در تعهد خود را به جوان کانادایی.

وجود دارد یک طرح به زمین او را در تیم اول در عرض پنج سال یک جدول زمانی است که واقع بینانه به نظر می رسید دو سال پیش. آنها پیش بینی شده او را به عنوان یک چپ برگشت و قول داد که او نمی خواهد قرض داده است.

پیام روشن بود. ما می خواهیم شما را به بخشی از بایرن و شما می توانید حدس بزنید چه که به معنای یک بازیکن جوان.

“او این ایده را دوست داشت آنها اعتقاد داشتند او را از حق دور” Lenarduzzi گفت: قبل از اضافه کردن: “من صادقانه فکر می کردم اگر او را درست به شکل او را تبدیل به یک بازیکن خوب است.

“در حال حاضر من فکر می کنم او می خواهم که در دوره ای از زمان او آن را انجام داده ؟ هیچ. منظورم این است که شما باید به طور موثر برای جذب این نوع از ستایش از مطبوعات است.”

داستان این است که فقط شروع است. پنج سال پیش او پیوست Whitecaps’ برنامه اقامت به عنوان یک 15 ساله. او یک بچه لاغر که متولد شد در یک Ghanian اردوگاه پناهندگان که خانواده فرار کرده بود یک جنگ خونین داخلی در لیبریا که به کانادا در جستجوی چیزی بهتر است.

در حال حاضر آنها شعار نام خود را در فوتبال بزرگ کلیساهای. در حال حاضر فوتبال را فشار دهید نمی توانید به اندازه کافی از او.

“آن را مانند یک افسانه, اما آن را بیش از حد تعجب آور می گوید:” Lenarduzzi. “بچه ها بزرگ سر بر روی شانه های او. این یک درمان واقعی برای دیدن چگونه او را تکامل یافته است.”

و بزرگتر درمان برای تماشای تکامل ادامه خواهد داد.

[email protected]

Twitter.com/willesonsports

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>