اد Willes: اضطراب در تمام زمان بالا, NHL, عامل گیر برای پاسخ در مورد COVID-19

“این فقط نظر من است اما من نمی توانم ورزش حرفه ای بازگشت به جایی که آن را بدون یک واکسن یا درمان موثر. تا زمانی که وجود دارد یک واکسن است که کسی واقعا به راحتی خود را از پدر و یا خانواده خود را به یک بازی NHL?”— الان Walsh, NHL, عامل پخش

در دنیای پر زرق و برق از زمان حرفه ای هاکی عامل پخش الان والش و باند در هشت ضلعی ورزش خود را پیدا کنید ساخت تغییر زندگی تصمیم گیری برای مشتریان خود در طول این بار خطر ناک.

“ما در حال برخورد با یک لیست کامل” والش می گوید از لس آنجلس سپس درآمد حاصل از اجرا کردن این لیست.

بسیاری از مشتریان خود را بازگشت به خود خاموش-فصل خانه از جمله تعدادی در جمهوری چک که بدان معنی است که خود را در فصل خانه باید تعطیل شود. این به نوبه خود افزایش می دهد هر تعداد از مسائل اعم از آپارتمان اجاره به بازگشت اجاره مبلمان برای ذخیره سازی آیتم های خانگی برای حمل و نقل گفت: اقلام در سراسر مرز.

به عنوان اتومبیل دریافت نمی والش آغاز شده روی ماشین.

“این آسان نیست ارسال یک خودرو در سراسر مرز این روزها,” او می گوید.

ما فقط می توانید تصور کنید.

اما یکی دیگر از مجموعه ای از مشکلات COVID-19 شیوع بیماری های ایجاد شده برای نمایندگان و مشتریان خود را و این آمار کمی نزدیک تر به خانه. با کسب و کار بازی تعطیل برای آینده قابل پیش بینی وجود دارد در هیچ منظور خاص نگرانی در مورد همه گیری این تاثیر در هاکی-درآمد مربوط به حقوق و دستمزد کلاه سپردن واجد شرایط ارائه می دهد داوری براده و پیش نویس است.

و این فقط برای شروع. زمانی که آنها در حال انجام مرتب سازی از طریق تمام است که بزرگتر پرسش باقی می ماند در مورد آنچه اتفاق می افتد به این فصل چه اتفاقی می افتد در فصل آینده چه اتفاقی می افتد و به کسب و کار است که خیلی خوب برای همه درگیر.

“بزرگ وجود دارد اضطراب بیش از همه از آن می گوید:” والش, لیست مشتری که شامل حداکثر Pacioretty Marc-Andre فلوری جاناتان Huberdeau جاناتان Drouin و Jaroslav Halak. “همه اینها در هوا. بازیکنان تماس بگیرید و آنها را دوست دارم برخی از پاسخ. ما فقط آنها را نمی.”

والش صحبت شد از طریق تلفن پنج شنبه. روز قبل از شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti نشان داد اجتماعات بزرگ در شهرستان خود را مورد تایید نیست ممکن برای حداقل یک سال دیگر. که اعلام شده بود در مدت کوتاهی پس از Dr. Anthony Fauci — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نقطه در coronavirus فایل — شد تخمگذار از یک برنامه که در آن ورزش می تواند به بازگشت در تابستان.

اشتباه گرفته ؟ به باشگاه خوش آمدید.

کسب و کار هاکی البته ویران شده است توسط COVID-19 و در حالی که دقیق میزان آسیب ناشناخته است, از آن خواهد شد قابل توجه است. NHL پیش بینی ما حدود 5 میلیارد دلار درآمد در این فصل است. با توجه به صنعت برآورد لیگ های تولید شده در حدود 3.9 میلیارد دلار قبل از خاموش کردن.

برخی از این پول خواهد بود جبران اگر NHL فصل قادر به رزومه و postseason برگزار شد. دکتر Fauci طرح پیشنهاد شده است که ممکن است اگر بازی شد, بازی های برگزار شده در خالی استادیوم ها و عرصه های تحت نظارت شرایط.

در صورتی که تخمین زده می شود از سر گیری بازی خواهد تولید حدود 400 میلیون دلار برای لیگ خروج از آن با جایی در محله $4.3 میلیارد دلار در سال.

که واجد شرایط به عنوان یک خبر خوب برای NHL. این امر همچنین بالا بردن هر تعداد از مسائل متصل به CBA.

“ما به دنبال در یک سقوط در محدودیت های بالا (از حقوق و دستمزد کلاه) و سپردن” والش می گوید. “من باور نمی کنم (NHL به عقب درپوش حقوق و چوب بازیکنان با سپردن لایحه) وجود دارد اما نیاز به یک مذاکره در مورد چگونگی این خطاب خواهد شد.

“هر شماره می افتد بر مسئله دیگری است. همه چیز را به هم می آیند. شما باید در این نگاه چیزی که در یک سطح کلان. از آن خواهد شد مانند ایجاد یک سیستم جدید است.”

در تصویر بزرگ است که همچنین ممکن است حداقل از NHL نگرانی. در حالی که برخی از صورت ظاهر از یک فصل ممکن است ذخیره شده — و والش می گوید او خوشبین لیگ از سر گرفته خواهد شد بازی در این تابستان یک ابر سیاه هنوز آویزان بر روی بازی آینده است.

یک واکسن با توجه به خوش بینانه ترین برآورد است که هنوز یک سال دور. اما حتی اگر آن را در دسترس مارس سال 2021 خواهد شد و مردم می خواهند به جمع در اعداد بزرگ?

در حالی که ما در حال پرسیدن سوال اینجا بیشتر: چه خواهد شد اقتصاد مانند یک سال از در حال حاضر ؟ را طرفداران صرف در قبل از همه گیر سطح ؟ آنچه در مورد حامیان? آن را به طور گسترده ای اعتقاد بر این NHL که قرار بود به زمین عظیم جدید تلویزیون آمریکا معامله هنگامی که زمان توافق با NBC منقضی می شود در پایان 2020-21.

اجازه دهید فقط می گویند کسانی که بینی باید پس از تجدید نظر شده است.

“نگرانی من این است که نه تنها در این سال اما آیا ما قادر خواهید بود به بازی در مقابل هواداران در سال آینده” والش گفت. “این فقط یک سال یک ضربه.

“این فقط نظر من است اما من نمی توانم ورزش حرفه ای بازگشت به جایی که آن را بدون یک واکسن یا درمان موثر. تا زمانی که وجود دارد یک واکسن است که کسی واقعا به راحتی خود را از پدر و یا خانواده خود را به یک بازی NHL? من فکر نمی کنم مردم در حال رفتن به در معرض خطر رفتن به یک منطقه با 18,000 افراد دیگر است.”

تحت شرایط فعلی ، مانند بسیاری از چیزهایی که در جهان ما او فقط امیدوار است که تغییر خواهد کرد.

[email protected]

Twitter.com/willesonsports

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>