اد Willes: یک unscripted goodbye, دیوانه لک لک فرود طولانی به اندازه کافی برای برنده شدن برخی از قلب


نظر: به دنبال بازگشت آن را دشوار است به تصور ادی عدم پخش شده نه حرفه ای فصل به فصل در آمریکای شمالی به دلیل, در ابتدا آن را به نظر نمی آید مانند او می خواهم آخرین nine فصل در سوئد بخش دوم

اصلی طرح بود اعلام بازنشستگی خود را هنگامی که ونکوور کناکز در ققنوس یک عمر پیش در روز 12 مارس.

به عنوان است که معمولا مورد با ادی فاقد همه چیز به سرعت رفت اسکریپت.

“من حتی مطمئن شوید که اگر این بود که در زمان مناسب” سابق Canucks دروازه بان/قهرمان محلی می گوید از او ققنوس خانه منطقه است. “اما من بسیاری از پاسخ. آن بوده است بسیار خوب است.”

این پیشنهاد به عدم است که تصویب ممکن است چیزی برای انجام با زمان اخبار خلاء در ورزش است.

“من می دانم” او می گوید. “و شما خوش آمدید!”

عدم همانطور که شما ممکن است در بحر تفکر غوطهور شدن همیشه همه چیز راه خود را. اگر شما فقط به بررسی خود و هاکی روی کارت او فقط سه NHL فصل و هرگز خودش را به عنوان تیم خود را از شماره 1 دروازه بان.

نهایی خود را NHL شماره بخوانید 143 بازی با 56-55-18 حرفه ای ضبط و .909 صرفه جویی در صد است که زنده نمایندگی از متوسط NHL دروازه بان.

اما این آمار خط شد تنها به طور متوسط چیزی در مورد نبود. چند بازیکن در Canucks’ تاریخچه لذت می برد پیوند دیوانه لک لک تشکیل شده با مؤمنان در طول خود را کوتاه و پر حادثه در ونکوور.


ادی عدم لبخند پس از تلاش شانس خود را در سخت ترین شات رقابت در ونکوور کناکز مهارت های رقابت در راجرز آرنا در سال 2014.

آرلن Redekop / PNG

عدم اصلی و خاموش کردن یخ: گلهای خروجی مرتب کردن بر اساس که ممکن است به نظر می رسید یک حباب کردن عمودی اما در زمان بازی و موقعیت خود را به طور جدی حتی اگر آن را به نظر می رسید او را بیشتر از هر چیز دیگری به طور جدی.

این همان داستان در دوران بازنشستگی. خداحافظی خود را ویژگی های ویدئو کلیپ از او whiffing در اشاره کرد تیرانداز از خفا برایان McGrattan را slapper از خارج از آبی-خط یک به صورت جدی بحث مفصل ران آسیب است که او را مجبور به بیرون از بازی و یک تشکر صمیمانه به Canucks’ طرفداران همه تحویل داده و در آن مفرد بالا سخت تن به تن صدا و مربوط با giggles.

این هم فیلم برداری در آریزونا دولت هاکی امکانات که در فقدان یک داوطلب مربی دروازه بان. هاکی در ایالتی آریزونا و کار است که پرداخت نمی کند. به نحوی آن را متناسب با تمام.

“من تنها صرف دو سال در ونکوور و آن را کمی عجیب و غریب که چگونه نزدیک من احساس به مردم وجود دارد,” او گفت:. “من فقط فکر می کنم من بسیار باز و مردم فکر کردند که من به طور متوسط جو یکی از آنها را که از آن ساخته شده.

“من در تلاش بود به خودم. بازی NHL است مانند یک رویا است. همه چیز را بسیار سرگرم کننده به خصوص در آغاز. من می خواستم به منعکس کننده که.”

که سخت بود چرا که او NHL حرفه ای واقعا مثل یک رویا بود.

آن را دشوار است به تصور عدم پخش شده نه حرفه ای فصل به فصل در آمریکای شمالی به دلیل, در ابتدا آن را به نظر نمی آید مانند او می خواهم آخرین nine فصل در سوئد بخش دوم.

بومی استکهلم جامعه اتاق خواب از Norrtalje او سه فصل با لکسند در Allsvenskan قبل از فارغ التحصیلی به Brynas برای یک فصل در نخبگان لیگ که در آن او به عنوان منتظر آن یعقوب Markstrom نسخه پشتیبان تهیه.

در آن زمان Markstrom که تا به حال گرفته شده توسط فلوریدا در دور دوم از سال 2008 NHL پیش نویس شد و در لیست کوتاه از این بازی بالا goaltending چشم انداز و عدم بود undrafted, unheralded دوم-stringer.

اما این جفت ارز بعید است تشکیل سریع دوستی.

“من فکر می کنم اگر شما بچه ها را دیدم Marky در قفسه اتاق شما می بینید کسی که بسیار شبیه به من” نبود گفت: او فوق العاده شدید رفیق. “من می خواهم بگویم تنها تفاوت این است که من را انتخاب کرد تا نشان دهد که طرف publicly. او کمی بیشتر محافظت می شود. من 100 درصد همین دلیل است که, اما این انتخاب خود.”


ادی نبود و یعقوب Markstrom مکان های تجاری در برابر San Jose Sharks.

عدم سپس می گوید یک داستان در مورد یک عمل با Brynas زمانی که Markstrom تماس به او بیش از, و نشان می دهد او باید آماده بازی است که شب. به نظر می رسد این دروازه بان جوان بوده است بر روی یک تپه اسکی داخلی لوله با برخی از دوستان زمانی که او از بین برود چشمگیری از دست دادن در مورد سه لایه از پوست کردن یک پا در این فرآیند است.

عدم بازی 14 بازی این فصل با Brynas اما گرفتار چشم از Canucks ” طلایه دار لارس لیندگرن. که در تابستان او امضا دو راه مقابله با Canucks رفت به مانیتوبا و برنده شروع کار با گوزن شمالی که در آن او ثبت .926 صرفه جویی در صد در 53 بازی بود و به نام به اهل همه-rookie تیم.

“آنها به من گفت: (هنگامی که او امضا شده با Canucks) شما احتمالا صرف دو یا سال ها در افراد زیر سن قانونی و شما آماده خواهید بود اما آنها گفته است که به هر کس” نبود گفت. “من فکر نمی کنم آنها به آن معتقد بودند.”

سال آینده کمبود را با هم یکی دیگر از جامد فصل در شیکاگو جایی که او به ملاقات همسرش جوانا قبل از دست رفته بیشتر از فصل آینده به اولین جراحی مفصل ران.

که تابستان Canucks معامله Cory اشنایدر و عدم شروع فصل آینده به عنوان سرمربی سیدنی را پشتیبان. آن به پایان رسید با عدم به عنوان شماره 1 پیش از Markstrom پس از سیدنی معامله شد به فلوریدا در مهلت تجارت.

آیا ما به ذکر عدم حرفه ای دقیقا نمی دنبال یک قابل پیش بینی ،

“من تا به حال یک رابطه خوب با لو و Torts (جان Tortorella) بود مورد علاقه من مربی” عدم گفت. “من می دانم که وجود دارد بسیاری از مسائل که در آن سال اما من در حباب.”


رایان Kesler و ادی عدم ایستادن در کنار سر مربی جان Tortorella از ونکوور کناکز او به عنوان مبادلات کلمات با بازیکنان و مربیان از شعله کلگری در طول بازی NHL در راجرز آرنا در ماه ژانویه 2014.

جف Vinnick / NHLI via Getty Images

او همچنین تبدیل شدن به یک فن مورد علاقه تا حد زیادی به خاطر او یکی از اولین بازیکنان برای بهره برداری از رسانه های اجتماعی را به نفع خود. که برنده بیش وفادار اما این باور بود که عدم عمل بازی نمی کند و همچنین با برخی از Canucks’ جانبازان مهمترین دانیل و هنریک Sedin.

“در زمان شما احساس می کنید بچه های قدیمی تر بود کمی اذیت با رسانه های اجتماعی و همه چیز را,” او گفت:. “من احساس نمی ما نیست دوستان. من بسیار دقیق در مورد آنچه که من ارسال شده است. این بود تجربه شخصی من و زندگی من است.”

هر چه بود آن را نمی اثر عملکرد خود را. فصل آینده عدم قرار بود به عقب رایان میلر اما در 41 بازی با .921 صرفه جویی در صد و عملکرد خود را پایین کشش کمک Canucks امن یک نقطه حذفی.

اگر حافظه در خدمت این هم آخرین بار آنها در پست های نجومی.

که همچنین مشخص شده در پایان از عدم حرفه ای در ونکوور. میلر در سال دوم از سه سال ما$18 میلیون معامله و عدم قدیمی دوستان Markstrom یک سال در Utica. عدم معامله شد به Carolina Hurricanes که در آن او تقسیم زمان با Ward, اما او هرگز همان موفقیت او تجربه با Canucks عمدتا به دلیل سلامت خود موضوع بود.

عدم در واقع قربانی یک آسیب است که به پایان رسیده است تعدادی از goalies’ مشاغل. پروانه روش ممکن پیشرفته موقعیت در برخی از راه, اما طول می کشد یک مهیب تلفات در لگن است. مدت کوتاهی پس از فقدان او نخستین عمل جراحی در اوایل زندگی حرفه ای او شروع به تجربه درد در سایر هیپ اما فکر آن را بیش از حد به زودی به روش دوم.

او پنج سال قبل از او تا به حال دوم عملیات تابستان گذشته زمانی که او با شیاطین نیوجرسی. این بود که پس از او می خواهم بازی فقط 35 بازی قبلی سه فصل است. خبر خوب این بود که او rehabbed به نقطه که در آن او بود و نسبتا بدون درد است.

خبر بد است ؟ روز خود را به عنوان NHL دروازه بان شد.

“من از خواب بیدار در صبح بدون درد,” او گفت:. “من می توانید بازی گلف. من می توانم برای اجرا می شود و من می توانم کار کردن مانند یک فرد عادی است. هاکی قرار داده و استرس بیش از حد در بدن من است.”

او در حال حاضر مبادرت به فروش املاک و مستغلات در منطقه ققنوس و داوطلبان با ASU برنامه. بازی او را به مکان او هرگز فکر نمی کردم او می خواهم به او تجارب او فقط می خواهم در مورد خواب اما از آن زمان به صورت یک داستان جدید در حال حاضر.

خوشبختانه آن خواهد شد که همان شخصیت سرب.

“من فوق العاده خوشحال هستم,” او گفت:.

همیشه بود.

[email protected]

twitter.com/willesonsports


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>