شما نگاه کنید در آن زمان در سازمان دیده بان خود را در نظر بگیرید کالری در نظر گرفتن وزن خود را فکر می کنم اگر مواد غذایی در نظر گرفته شده است خوب یا بد برای شما و تصمیم گیری.

ساده است ، و در عین حال با توجه به افزایش افزایش مقاومت به انسولین و چاقی در این دوران آن را ایمن می گویند که به عنوان بهداشت عمومی پیام می رود, رژیم غذایی استاندارد مراقبت شده است یک مجسمه است.

در پی آن یک میزبان از جایگزین های غذایی جنبش پدید آمده اند به جای شمارش کالری و البته تجارت سرزنش از یک مجموعه ای از اعداد برای مجموعه های مختلف از مواد غذایی برای جلوگیری از (کربوهیدرات ها و روغن های گیاهی و حیوانی مواد غذایی و یا غذاهای ساخته شده با پردازش) و یا در آغوش (مانند به اصطلاح سالم “الگوهای غذايی”).

اما حتی این استراتژی جایگزین به ما بگویید جستجو به خارج از خودمان را برای راهنمایی در مورد چه چیزی برای قرار دادن در داخل خودمان است. در جستجوی ما برای جهت در رژیم غذایی و سلامت ما شده است به دنبال در جهت اشتباه است ؟

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

که سوال مطرح شده توسط طرفداران شرکت به نام “بصری خوردن” مواد غذایی – احساس-پذیرش واژگونی ما مرسوم در رژیم غذایی ارتدکسی.

یک چارچوب مبتنی بر نظارت نزدیک از داخلی ما نشانه در مورد گرسنگی و هوس سیری خوردن بصری می گوید: ما در طلب آنچه ما طمع به چیزی داشتن و ما طمع به چیزی داشتن که ما نمی توانیم.

از آن شده است بی سر و صدا گردآوری پشتیبانی علمی از آنجا که شرح داده شده در اواسط 1990s شامل اضافه شدن پشتیبانی از اواخر از نتایج حاصل از یک مطالعه طولی از سلامت در میان یک نمونه از مینیاپولیس, نوجوانان کاغذ همكاري توسط محققان دانشگاه مینه سوتا و سانفورد مرکز Biobehavioral تحقیقات در فارگو.

پژوهش منتشر شده در ماه گذشته در مجله غذا خوردن و اختلال وزن و به دنبال آن در سلامت و رفاه از نزدیک به 1500 نفر از نوجوانان بیش از هشت سال دوره.

در شروع مطالعه در سال 2010 نوجوانان در جواب یک سری از سوالات طراحی شده برای استخراج رویکرد خود را نسبت به غذا خوردن. از آنها خواسته شد که چگونه به شدت با آنها موافقت یا مخالفت با زیر سه جمله: “من توقف غذا خوردن زمانی که من احساس می کنم کامل” “من اعتماد بدن من به من بگویید که چقدر به خوردن” و “من غذا خوردن همه چیز را که در بشقاب من حتی اگر من این نیست که گرسنه است.”

هشت سال بعد هنگامی که محققان از آنها خواست همان سری از سوالات کسانی که باقی مانده و یا بیشتر تراز وسط قرار دارد با خوردن بصری گرایش های (به عنوان بیان حمایت خود را از این اظهارات و مخالفت با بیانیه سوم) رفته بود به لذت بردن از یک میزبان بیشتر از نتایج مثبت از نظر وضعیت سلامت خود را.

در این گزارش محققان بصری خوردن پیش بینی کاهش احتمال افسردگی علائم عزت نفس پایین در غذا خوردن شراب خواری بدن نارضایتی و ناسالم و یا شدید وزن کنترل رفتارهای مانند روزه پرش وعده های غذایی مصرف قرص یا پالايش است.

“اگر شما بوده ام به طور فعال در محدود کردن غذاهای خاص می گوید:” Vivienne Hazzard, ثبت نام متخصص تغذیه دکترا همکار در سنفورد مرکز و همکاری نویسنده از مطالعه “زمانی که این مواد غذایی قرار داده شده در مقابل شما و شما باید از این فرصت به آنها غذا خوردن شما ممکن است بسیار بیشتر وسوسه نسبت به کسی که غذا خوردن به طور مستقیم.”

او می گوید که سرزنش تک مواد غذایی برای افزایش وزن منجر به پرخوری آنها را زمانی که حضور خود را در طول زمان.

“بصری خوار ممکن است می گویند” کیک خوب است اما به نظر نمی آید مانند یک تکه بزرگ از کیک بنابراین من نمی دانم اگر من آن را می خواهم.’ یا شاید آنها را چند گزش و می گویند: “من کامل, من تا به حال به اندازه کافی, من دیگر لازم نیست’ … هنگامی که شما لازم نیست که یک مجموعه ای از قوانین وجود دارد فقط کمتر هیجان در اطراف آن نوع از مواد غذایی به دلیل شما می توانید آنها را هر زمان که شما می خواهید.”

چه غیر بصری خوار نگاه مانند?

“آنها ممکن است به رستوران و سفارش یک بشقاب غذا و آن را ممکن است در بسیار بزرگ اندازه بخش. آنها ممکن است به اندازه کافی گرسنه به خوردن تمام صفحه, اما آنها واقعا نمی گوش دادن به آن سطح از گرسنگی. آنها با دیدن این همه غذا در بشقاب خود و آنها فقط رفتن به آن را بخورم به خاطر آن وجود دارد. “

کلید اخطار می گوید که در حالی که خوردن بصری است که ما چگونه به دنیا آمد به جهان ما تبدیل مشروط به خوردن وعده های غذایی بر اساس برنامه در دسترس بودن مواد غذایی تمایل به اتلاف مواد غذایی و یک میزبان از انتظارات فرهنگی ربطی به چگونه ما ممکن است احساس کنند در مورد غذا خوردن در یک لحظه. همه این عوامل می تواند ما را ترک قطع از دولت های داخلی ما و بیشتر قادر به پرخوری.

او اضافه می کند که اگر پدر و مادر اجازه دهید کودکان به خوردن یک دوم قطعه ای از کیک به عنوان مثال نه glamorizing یا اهریمنی آن یک کودک خواهد شد به احتمال زیاد از دست دادن علاقه پس از گزش یا دو.

“بدن شما می داند که چه می خواهد و” کلید اخطار می گوید. “هنگامی که شما به لحن که شما انتخاب هستند که خوب برای سلامت کلی شما. “

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im