Eastvale صندوق امداد برای کمک به رستوران ساکنان تحت تاثیر coronavirus

EASTVALE — شهر Eastvale و Eastvale اتاق بازرگانی در روز شنبه بودند درخواست برای کمک های مالی برای COVID-19 رستوران صندوق امداد.

پول مطرح خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به خرید کارت های هدیه و یا گواهی از Eastvale رستوران تحت تاثیر coronavirus خاموش شدن ناگهانی به عنوان یک راه برای “ریختن پول به کسب و کار کوچک ما اقتصاد” Eastvale سخنگوی مارک Donohue گفت.

این کارت های هدیه و گواهی داده خواهد شد به ایمنی پرسنل دیگر ضروری کارگران در خط مقدم و ساکنان محلی تحت تاثیر COVID-19, Donohue گفت.

این صندوق در ابتدا مطرح شده بیش از $10,000 در پول دانه از رهبران کسب و کار محلی است.

هر کسی که مایل به کمک به این صندوق می توانند با مراجعه www.eastvalecoc.org. اهدا کنندگان می توانید مشخص کنید که چه رستوران در Eastvale آنها می خواهم کمک مالی خود را به سمت.

Eastvale ساکنان و رستوران نهفته COVID-19 می توانید به اشتراک گذاری داستان خود را با Eastvale اتاق بازرگانی با تماس با آنها را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>