East Grand Forks زن شکایت وکیل ادعا او redrafted شوهرش را ترک میلیون ها نفر به بنیاد که هیئت مدیره او را در خدمت

اما پس از سفت مرگ در دسامبر. 7, 2015 خود باقی اعضای خانواده گفته بودند شوکه و پریشان به یاد خانواده و اموال و املاک خود را به ارزش بیش از 5 میلیون دلار بوده است از چپ به قلب مقدس بنیاد غیر انتفاعی بازوی قلب مقدس کلیسا در شرق چنگال. این Driscolls نمی شد اعضای کلیسای اما سفت املاک و برنامه ریزی وکیل جرارد نیل نشسته در کلیسا هیئت مدیره.

به جای آن از 2.4 میلیون دلار ترکه سیندی Driscoll دریافت تفنگ و تپانچه استفاده از خانه مورد از اموال شخصی و زمینه نگهداری تجهیزات در طول عمر درآمد از $54,000 هر سال تا 5000 $در هر سال برای تعطیلات و پوشش کامل بیمه درمانی و در مجموع ارزش نهادن در مورد $300,000.

نه سیندی Driscoll و نه سفت برادر بروس منصوب توسط رندی خود را به عنوان نماینده شخصی بودند مجاز به دیدن نهایی خواهد شد و اعتماد قبل از سفت Driscoll مرگ است. آنها می گویند که او هرگز پیش نویس چنین خواهد شد.

“او همیشه می گفت من می خواهم برای هیچ چیز” مدل لباس دریسکول گفت: یادآوری حوادث پس از انتخابات را خواندن. “و در حال حاضر همه از ناگهانی من هیچ چیز نیست.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در یک کت و شلوار مدنی به تازگی در زمینه Polk County District Court, او به دنبال حداقل $700,000 خسارت از نیل برای قصور غفلت جعلی ارائه اطلاعات نادرست و نقض وظیفه امانتی و یک تخته سنگ از دیگر اتهامات. او مدعی است که مدت کوتاهی قبل از سفت مرگ در سال 2015 نیل redrafted سفت Driscoll خواهد شد و اعتماد و به او اجازه امضای اسناد در حالی که او نه شفاف و به سیندی Driscoll مقالات به نشانه رضایت خود را به او disinheritance بدون گفتن او آنچه آنها بودند.

“من فکر می کردم امضای مقالات که در مورد املاک برای نجات سفت مالیات است. (که) چیزی است که من فکر می کردم با امضای” سیندی دریسکول گفت: “صدای او مردد. “من هرگز شانس به آنها را بخوانند.”

با توجه به مینه سوتا, وزیر امور دفتر قلب مقدس بنیاد گنجانیده شده بود به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی در مارس 2014 و نیل است و آن را عامل ثبت شده. این Driscoll خانواده مدنی شکایت شناسایی او به عنوان یک عضو موسس بنیاد به عنوان به خوبی.

روز جمعه قلب مقدس رهبری کلیسا بود نظر در دسترس نیست و دیگر اعضای هیئت مدیره بنیاد نمی تواند رسید. نیل بازگشت نیست خواستار توضیح آن روز و نه وکیل او پیتر Zugar.

St Paul مبتنی بر وکیل پاتریک اونیل است که به نمایندگی از سیندی Driscoll, متخصص حقوقی قصور و دادخواهی در برابر دیگر وکلا.

“ما در آنچه که من اسمش a self-پلیس حرفه ای است. وکلا باید پاسخگو باشند” اونیل گفت. “من شده اند انجام این کار را برای 25 سال به نمایندگی از مشتریان مجروح توسط خود وکلا و من می خواهم بگویم این است که یکی از فاحش ترین موارد من دیده ام.”

اولیه 2017 طرح دعوی در دادگاه به لغو خواهد شد و به پایان رسید در یک حل و فصل است که در آن قلب مقدس بنیاد دریافت 1.5 میلیون دلار حدود 10 برابر مقدار آنها دریافت کرده و در سال 2010 خواهد شد. 2020 کت و شلوار در برابر نیل به دنبال باقی مانده $700,000 مدل لباس Driscoll را دریافت کرده اند در سال 2010 خواهد شد که او دریافت نمی کنند در سال 2018 حل و فصل است.

2010 خواهد شد پیش نویس توسط نیل قانون شرکت در مدت کوتاهی پس از سفت Driscoll شد مبتلا به لوسمی که نسخه اعضای خانواده خود متوجه rolltop میز پس از مرگ بروس دریسکول گفت.

شیدا Driscoll سلامت رو به وخامت گذاشته و بیش از پنج سال آینده و درگذشت او در سال 2015 پس از رد پیوند مغز استخوان است. در ماه های آخر سیندی دریسکول گفت: او بیمار بود از شیمی درمانی در بیش از 60 داروها یک روز و بیش از حد اختلال به رضایت آگاهانه به تغییرات ساخته شده به خود را خواهد شد و اعتماد است.

با توجه به شکایت یک ماه قبل از سفت Driscoll مرگ نیل ارائه سیندی Driscoll با رضایت و چشم پوشی فرم که او دستور داد خود را به ثبت نام در حالی که شوهر او غیر روحانی در حال مرگ در بستر در کنار او. او گفت که او هرگز توصیه به گرفتن وکیل و که او بر این باور نیل به نمایندگی از هر دو او و شوهرش – او گفت: او گفت: Neil تنها نماینده شیدا. شکایت مدعی است که هنگامی که او پرسید: Neil اگر او باید علامت رضایت و چشم پوشی او به او گفت که او باید. تحت این مشاوره حقوقی او امضا سند نهایی او disinheritance.

بروس دریسکول گفت: پس از برادرش درگذشت, او اولین بار برای یادگیری مطالب از 2015 خواهد در یک جلسه با نیل.

“من بود,” او گفت:. “من شنیده ام به خودم بگو: هیچ چیز من می توانید انجام دهید برای حل این مشکل وجود دارد؟’ و او گفت: “هیچ چیز وجود دارد شما می توانید در مورد آن انجام دهد.'”

که o’neil اضافه شده بود نادرست مشاوره حقوقی. در مراحل وجود دارد به مسابقه بخواهد.

سیندی دریسکول گفت: امید است که با گفتن داستان خود را او می تواند صرفه جویی در یکی دیگر عزادار فرد از استفاده از گرفته شده است.

“من می خواهم آنها را به می دانم که باید مراقب باشید و نمی اعتماد همه زمانی که شما در چنین پریشانی” او گفت:. “هرگز نشانه هر چیزی که شما در ذهن راست خود را و شما لازم نیست که یک وکیل در کنار شما. من اعتماد که من فکر کردم او برای سفت و من و او انجام بهترین. او بهترین ها را برای خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>