East Grand Forks شهردار خواستار ساکنان به استفاده از سیستم افتخار در طول اقامت در خانه سفارش

سفر مسائل در میان بسیاری از خطاب در هفت دقیقه ویدئو ایجاد شده در پنج شنبه است که ویژگی های شهردار استیو Gander و همچنین در بیانیه ای که دوشنبه شب از شهر مدیر دیوید مورفی.

“توسط مینه سوتا بستن مرزهای خود و اعلام مارشال قانون؟” نگاه می پرسد در این ویدئو. “نه. مردم برای آمدن به مینه سوتا حتی در طول این اقامت موقت در خانه سفارش دهید.”

نگاه پاسخ سوالات متعددی در این ویدئو که انتظار می رود ارسال شده به وب سایت شهر و همچنین در یوتیوب و شهر Facebook صفحه. سوالات او با صدای بلند بخوانید و سپس جواب داد: در بازه زمانی از نمایش داده شد در مورد رستوران ها و کسب و کار آیا Minnesotans ممکن است در خارج برای ورزش است.

“همه Minnesotans می خواست به صورت داوطلبانه با رعایت این حکم اجرایی,” Gander گفت. “دولت در حال کار با اجرای قانون محلی به منظور حمایت از.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Gander گفت: اجرای این منظور حداقل در حال حاضر “است که واقعا در سیستم افتخار.”

دوشنبه, تلفن, زنگ شدند در تالار شهر به عنوان ساکنان به دنبال روشن شدن به فرماندار سفارش. در گفتگو اواخر بعد از ظهر پنجشنبه با هرالد مورفی گفت: ساکنان خواسته در مورد محدودیت های کسب و کار و به حد سفر در داخل شهر است.

پنج شنبه شب مورفی صادر تقویت بیانیه به هرالد اعلام کرد که پل بین شرق چنگال و چنگال بزرگ را نمی توان با این بیماری همه گیر.

“اداره پلیس است تماس, درخواست اگر مینه سوتا فرماندار سفارش به معنی پل بین این دو شهر در حال بسته شدن” مورفی گفت. “است که حتی نزدیک به حقیقت است.”

مورفی گفت: این احتمال وجود دارد که پل می تواند محدود به علت جاری شدن سیل است که یک امکان تقریبا هر زمستان در شمال Red River Valley. این سال را سیل می تواند یک صفحه 5 تمام وقت سیل مسئولان شهرستان و آب و حرفه ای گفت: تا پل تعطیلی با توجه به بالا آب می تواند رخ دهد.

در ویدئو, Gander تشکر East Grand Forks ساکنان برای همکاری “در طول این زمان بی سابقه در تاریخ ما است.”

“شاید ما می توانیم با استفاده از این زمان به عنوان یک فرصت برای رسیدن به طبیعت. شاید ما می توانید برخی از بازی تخته, بازی با خانواده برای اولین بار در سال,” او گفت:. “شاید ما می توانید به اطراف نگاه کنید و کمک به کسی است که آن را کمی سخت تر از ما در طول این زمان. ما هنوز هم تا حد زیادی به سپاسگزار و بسیاری برای به اشتراک گذاشتن.”

مینه سوتا اقامت در خانه سفارش طول می کشد اثر در 11:59 بعد از ظهر, جمعه, مارس 27 و گذشته از طریق حداقل سهشنبه, مارس 10.

“ما خواسته شده است در خانه بمانند مگر اینکه ما مناسب یکی از معاف دسته بندی و پس از آن تنها به بیرون رفتن و انجام آن دسته از توابع” او گفت:. “(East Grand Forks) اجرای قانون قصد ندارد مردم را بیش و بررسی کنید که آیا آنها در دیدار با یکی از کسانی که معافیت.”

او همچنین تاکید کرد که “شما هنوز هم می توانید بروید و دریافت مواد غذایی و پر کردن اتومبیل خود را با گاز است.”

زیر Gander, پاسخ به چند سوال مطرح او در طول فیلم.

Q: هنگامی که آن را خوب است برای من به ترک خانه من ؟

یک: Minnesotans ممکن است ترک خانه های خود را انتخاب کنید تا اقلام ضروری از جمله مواد غذایی و یا مواد غذایی نسخه و گاز و به نقل مکان به دلایل ایمنی یا برای رفتن به محل کار اگر کار ضروری در یک بخش. اگر شما خانه خود را ترک عمل اجتماعی فاصله اقدامات و نگه داشتن 6 پا بین شما و کسانی که در اطراف شما. همه را تشویق به فعال ماندن در خارج در طول این زمان ارائه آنها می تواند تمرین امن اجتماعی فاصله. مجاز فعالیت های در طول اقامت در خانه سفارش شامل سلامت و ایمنی فعالیت های مانند به دست آوردن خدمات اضطراری و یا تجهیزات پزشکی; فعالیت در فضای باز مانند پیاده روی, حیوانات خانگی, پیاده روی, در حال اجرا, دوچرخه سواری, شکار یا ماهیگیری; تجهیزات لازم و خدمات مانند مواد غذایی و بنزین و یا carryout; ضروری و بین ایالتی سفر مانند بازگشت به خانه از خارج از کشور; مراقبت از جمله مراقبت از یک عضو خانواده دوست یا حیوان خانگی در خانواده دیگر; جابه جایی مانند حرکت بین اورژانس و یا پناهگاه بی خانمان اگر شما بدون یک خانه; جابجایی برای اطمینان از ایمنی از قبیل جابجایی به مکان های مختلف اگر خانه شما شده و ناامن به دلیل خشونت بهداشت یا ضروری عملیات دلایل

Q: چگونه اغلب من باید خرید مواد غذایی و لوازم?

یک: افراد و خانواده ها باید با استفاده از بهترین قضاوت خود و خرید تنها چیزی که آنها نیاز دارند. فروشگاه های مواد غذایی و مواد غذایی زنجیره تامین به اندازه کافی ذخیره کافی مواد غذایی و اقلام ضروری برای همه Minnesotans.

س: چه فروشگاه ها باقی خواهد ماند باز ؟

یک: منظور اجرایی هدایت Minnesotans به ماندن در خانه و تنها ترک برای مراقبت از نیازهای ضروری. منظور اجرایی شامل معافیت برای کارگرانی که کار در فروشگاه ارائه مواد غذایی و دیگر لوازم ضروری بنابراین ما می توانیم انتظار می رود بسیاری از کسانی که در فروشگاه ها باقی می ماند باز

س: اگر من از دولت می توانم بازگشت ؟

A: بله, افراد ممکن است در سفر به بازگشت به خانه خود را و یا اقامت.

س: اگر من نیاز به آزمایش برای coronavirus و یا رفتن به دکتر ؟

یک: شما ممکن است ترک خانه خود را برای دریافت مراقبت های بهداشتی از جمله COVID-19 تست مراقبت از دندان اضطراری و انواع دیگر بازدیدکننده داشته است پزشکی. ما توصیه می کنیم که مردم جلوتر خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی یا پزشک قبل از اینکه به دنبال درمان های پزشکی.

به عنوان یک سرویس عمومی, هرالد باز کرده است این داستان به همه خوانندگان بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>