East Grand Forks شهردار بدبینانه در مورد مالیات بر فروش را شانس در St. Paul; نظرسنجی نشان می دهد حمایت عمومی

رهبران شهر’ 1% مالیات بر فروش پیشنهاد نیاز به تایید شده توسط مینه سوتا قانونگذاران قبل از آن می توانید سر به سراسر شهر بود رای گیری برای تصویب نهایی در ماه نوامبر اما شهردار استیو نگاه روز سه شنبه گفت که او فکر می کند که احتمال کمی وجود دارد که آن را در خارج از کنگره.

“اولویت های خود را در سنت پل باید طوری معطوف به (همه گیر) و بهبود و کمک های مالی از افراد و کسب و کار از طریق این زمان” Gander گفت: در یک شهر مجازی جلسه شورای. “خود را کاملا قانونی در دستور کار قرار گرفته است به سمت و بنابراین احتمال آن در آینده از طریق قوه مقننه است که تقریبا صفر است.”

East Grand Forks رهبران شده اند هش کردن مالیات بر فروش جدید برای ماه می باشد. در ماه فوریه آنها خوب می خواهم یک برنامه به مالیات برخی از خرید در 1% به پرداخت 13 میلیون دلار ارزش ارتقاء به VFW یادبود عرصه و شرق چنگال مدنی مرکز به علاوه 2 میلیون دلار به ارزش کار در ballfields در Stauss پارک. اعضای شورا فرستاده بود بلند پروازانه تر از 2% طرح St. Paul ماه قبل اما مقیاس آن را به عقب پس از منطقه, قانون گذاران ابراز شک و تردید در مورد آن را به نگاه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

حتی اگر آن را در خود نگه دارد و برای یک سال East Grand Forks ساکنان این گزارش در هیئت مدیره با طرح, با توجه به یک نظرسنجی آنلاین ایجاد شده در ماه گذشته توسط کارکنان شهرستان و یک شرکت مشاوره ای.

از 259 پاسخ دهندگان نشان داد که آنها زندگی می کردند در این شهرستان 163 گفت: آنها پشتیبانی 1% مالیات بر فروش را افزایش دهد با توجه به اسناد و مدارک تهیه شده توسط پارک ها و تفریح و سرگرمی سرپرست رید Huttunen. حدود 66 درصد بر این باورند که پروژه های آن خواهد پرداخت باید حداقل بخشی از بودجه خصوصی حدود 27 درصد گفت که آنها مایل به اهدای پول خود را و در حدود 44 درصد مطمئن بودیم اگر آنها خواهد بود.

برای متن: حدود 8,600 زندگی مردم در شرق چنگال. این نظرسنجی هنوز هم آنلاین.

چهل و هفت درصد از پاسخ دهندگان نشان داد که بازسازی و یا گسترش مدنی مرکز خود را اولویت است.

وجود دارد کمتر شور و شوق برای تبدیل VFW عرصه به یک چند منظوره fieldhouse که دیگر بزرگ-بلیط مورد رهبران شهرستان را مطرح کرد. حدود 13 درصد از پاسخ دهندگان شهرستان قرار داده است که به عنوان خود را در اولویت قرار داده و حدود 20% نشان داد که آنها ترجیح می دهند که VFW بازسازی می شود اما نگهداری می شود به عنوان یک یخ آرنا.

شهر-اعمال مالیات فروش در مینه سوتا تا آخرین آنها را در X مقدار پول و یا تا زمانی که Y مقدار زمان گذشته است. آنها همچنین مجبور به پرداخت هزینه برای یک پروژه خاص یا مجموعه ای از پروژه های. East Grand Forks’ پیشنهاد خواهد رسید پس از آن در آورده به اندازه کافی پول برای پرداخت $15 میلیون وام یا 20 سال — هر کدام که می آید برای اولین بار — برای Civic Center VFW و Stauss بازسازی.

و با وجود این عبارت در نظرسنجی این شهر را پیشنهاد نمی خواهد در نهایت افزایش فروش و مالیات وجود دارد 1% به دلیل آن را جایگزین موجود 1% مالیات است که این مجموعه به پایان می رسد در این تابستان.

اما عضو شورای شهر دیل هلمز یک روال شکاک از گاهی-رفیع قصد دارد به وصله پینه کردن این شهر پارک ها و Rec امکانات نگران است که حتی پیشنهاد 1% مالیات که حفظ وضع موجود خواهد بود بیش از حد.

او همچنین در مورد سوال چگونه شهر سنجیده افکار عمومی تا کنون که به مبلغ نظرسنجی آنلاین و قبل از همه گیر خانه باز در دبیرستان بازی هاکی.

“شما رفت و به هاکی مردم را با برنامه و در حال حاضر شما می خواهید همه به شما می آیند و انجام هر کاری. این مرا اذیت” هلمز گفت. “دیگر چیزی که مرا ناراحت می کند این است که دولت ما در حال حاضر ما حتی نمی دانید که چگونه بسیاری از کسب و کارهای در حال رفتن برای زنده ماندن تا زمانی که این است و بیش انجام می شود ، ما نمی دانیم هنگامی که آن را به انجام می شود. من نمی می توانید ببینید هر کسب و کار در شرق چنگال مایل به دیدن یک 1 درصد مالیات بر فروش. من فکر می کنم این چیزی است که نیاز به قرار دادن در برای مدتی نگه دارید.”

نشست روز سه شنبه یک جلسه کار که بدان معنی است که اعضای شورای شهر هیچ اتصال تصمیم گیری در پیشنهاد خود را.

طرح Huttunen گفت: اعضای شورای کنار هم قرار دادن دقیق تر بررسی است که می تواند گسترش به طور گسترده ای از طریق شهرستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>