در اوایل بیماری همه گیر از کوره در رفته, پزشکان معامله راهنمایی در سراسر اقیانوس

واشنگتن جولای 29: در میان این هرج و مرج از این بیماری همه گیر را در اوایل روز پزشکان که در مواجهه اول coronavirus یورش رسیده در سراسر اقیانوس ها و موانع زبان در یک اقدام بی سابقه تلاش به توصیه همکاران در تلاش برای صرفه جویی در زندگی در تاریکی.
با هیچ راهکار به دنبال در هیچ زمان و صبر برای پژوهش فیلم های یوتیوب توصیف یافته های کالبد شکافی و اشعه X تعویض در توییتر و واتساپ خود به خود پر شکاف.
هنگامی که استفان Donelson وارد در دانشگاه تگزاس جنوب غربی مرکز پزشکی در اواسط ماه مارس دکتر کریستینا Goff بود در میان کسانی که تبدیل به آنچه که او به نام “داستان ها از دیگر مکان هایی که قبل از ضربه.”
Donelson خانواده تا به حال در سمت چپ خانه در دو هفته پس از COVID-19 شروع به گسترش در تگزاس امید به سپر پیوند عضو دریافت کننده. در عین حال یک شب همسرش او را در بر داشت به سختی تنفس پوست خود را تبدیل به رنگ آبی و به نام 911.
در پر بیمارستان در نیویورک یا ایتالیا Goff فکر می کند Donelson حتی نمی باید واجد شرایط برای آن ارزش ونتيلاتور. اما در دالاس “ما خیلی انداخت همه چیز را ما می تواند در او” او گفت:.
مانند پزشکان در همه جا Goff بود که در ابتدا از یک منحنی یادگیری.
“این یک سونامی است. چیزی که اگر شما اصلا آن را تجربه به طور مستقیم نمی تواند شما را درک می کنم” ایتالیایی دکتر Pier Giorgio Villani گفت: در اولین سری از آموزشی سازمان یافته برای هشدار به دیگر بخش های مراقبت ويژه آنچه انتظار — فقط دو هفته پس از ایتالیا برای اولین بار در بیمارستان بستری بیمار وارد در ICU و 10 روز قبل از Donelson بیمار در تگزاس است.
فیلم جلسات برگزار شده توسط یک انجمن ويژه, GiViTI و غیر انتفاعی ماریو نگری موسسه و بعد از آن در یوتیوب تشکیل یک تاریخ شفاهی از ایتالیا شیوع آن را به عنوان گشوده, روایت اولین پزشکان در اروپا برای مبارزه با کروناویروس.
ایتالیایی دوستان به گسترش این کلمه به پزشکان خارج از کشور و ترجمه برای شروع همکاران در اسپانیا, فرانسه, روسیه و آمریکا, همه نیروبخش خود Icu برای یک سیل از بیماران.
آنها ارائه شده “ممتاز پنجره به آینده” گفت: دکتر دیگو Casali از Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس بود که در کارگردانی به webinar ها هنگامی که او به دنبال مشاوره از یک خط مقدم دوست در مورد چگونه برای آماده سازی.
هر چیز عالی در مورد جدیدترین baffling علامت هر ترفند را امتحان کنید به عنوان سرنخ به عنوان ویروس با مته سوراخ کردن در آینده شهر آینده کشور است. زمان Donelson وارد Goff بیمارستان شد تنظیم ونتيلاتور مراقبت مبتنی بر که در اوایل مشاوره.
اما در حالی که سپاسگزار برای جهانی چرخش اطلاعات Goff همچنین تلاش برای ایجاد حس متضاد تجربه است.
“شما هیچ ایده چگونه به تفسیر آنچه رفت راست یا چه رفت” او گفت:, “و یا آن را فقط بومی دوره از بیماری؟” (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان