Dwivedi, Nanda سهام را از مردم نارضایتی

Administrative Secretaries interacting with a delegation on Tuesday.
اداری دبیر تعامل با یک هیئت در روز سه شنبه.

Excelsior خبرنگار

جامو Feb 25: کمیسر وزیر صنایع و تجارت, Manoj Kumar Dwivedi و کمیسر, منشی, توسعه روستایی و Panchayati راج Judd Nanda امروز در زمان انبار از مردم نارضایتی در طول یک daylong جلسه عمومی در اینجا در PWD, مهمان خانه, گاندی نگر.
یک نماينده از منطقه Doda ارسال یک تفاهم نامه خواسته است. نمایندگی اعضای خواستار به CD بلوک های کاربردی در Bhella منطقه است. نمایندگی از بلوک Kulwanta منطقه یودهمپور خواستار تعمیر Panchayat Ghar در Panchayat halqa Chattriari آسیب دیده در سال 2014 سیل.
یک نماينده از Panjigrani, Nagrota خواستار بهبود جاده اتصال به ساخت دیوار مرزی از مدرسه محلی مرمت تامین آب برای شهروندان ارشد’ مراقبت های پیچیده ارائه هولوکاست زمین و مینی استادیوم ورزشی در Panchayat halqa.
یکی دیگر از نماينده از Sanasar برجسته الزامات توسعه این منطقه است. اعضا همچنین به دنبال LPG فروش و خروجی در این منطقه است.
اداری منشی به یک بیمار جلسه به نمايندگان و به آنها اطمینان داد که خواسته های واقعی خود را خواهد بود ملاقات کرد در اولین.
آنها همچنین به اطلاع بازدید از نمايندگان در مورد طرح های دولت به ویژه کسانی که ارائه خود فرصت های اشتغال برای جوانان بیکار. آنها تاکید بر آنها به حداکثر سود از مرکزی تحت حمایت طرح های خود را به تغییر اجتماعی و وضعیت اقتصادی ،
در میان دیگران از افسران ارشد از ادارات مربوطه نیز در حال حاضر در اردوگاه.

مقاله قبلیLG ماتور راه اندازی e-تمبر در Ladakh
مقاله بعدیLt فرماندار بررسی رشد و نمو سناریو در یودهمپور

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>