Dutee Chand صحبت می کند از غیر معمول احساس به عنوان او شروع به آموزش در فضای باز بعد از 2 ماه

دهلی نو ممکن است 20:
تنها ورزشکار شروع به آموزش در فضای باز پس از آرامش در مستند دستورالعمل اسپرینتر Dutee Chand فقط “سکوت وهم آور” از غرفه برای شرکت به عنوان او تلاش می کند “برای بیدار کردن” بدن او در Kalinga ورزشگاه در Bhubaneswar.
24-در سال Dutee شروع, هوای آزاد, آموزش در روز دوشنبه پس از Odisha دولت اجازه داد که در هر آرام دستورالعمل برای COVID-19 مستند چهارمین مرحله پله برای اولین بار در یک مصنوعی مسیر در دو ماه.
او در پاتیالا برای شرکت در این فصل باز, هندی, جایزه بزرگ در مارس 20, اما این مراسم لغو کردم با توجه به همه گیر و پس از آن Dutee شده است محدود به اتاق خود در Kalinga موسسه تکنولوژی صنعتی هر چند او مجاز به استفاده از سالن ورزشی وجود دارد.
“بعد از دو ماه من آموزش در خارج از منزل است و احساس بسیار خوبی را تجربه هوا در حالی که در حال اجرا بر روی آهنگ. برای پیگیری ورزشکار وجود ندارد و احساس بهتر از این. در همان زمان من نیز تجربه غیر معمول احساس” Dutee گفت PTI.
“به طور معمول وجود دارد بسیاری از کارآموزان در خوابگاهها در داخل Kalinga ورزشگاه پیچیده اما همه آنها را ترک کرده اند برای صفحه اصلی با توجه به این بیماری همه گیر. من تنها یکی از آموزش در یک ورزشگاه بزرگ. آن را غیر معمول است برای تجربه این سکوت وهم آور گفت:” در بازی های آسیایی نقره مدال در 100 متر و 200 متر.
یکی دیگر از برترین ورزشکار از دولت اسپرینتر Amiya کومار Mallick همچنین قطار در ورزشگاه اما تنها پس از Dutee به پایان می رسد روزانه خود را محدود. این انجام شده است برای جلوگیری از به طور همزمان آموزش از دو ورزشکار.
“من شروع به آموزش در 6 صبح و باد در 8am. او می آید درست قبل از 8 صبح. بنابراین ما به سختی با هم آموزش. در شب من دیگر یک ساعت آموزش از 7ساعت گفت:” 100m ملی و دارنده رکورد.
حاکم دانشگاه های جهان بازی قهرمان گفت: همانطور که از در حال حاضر او است که با شل کردن عضلات که تنگ تر شد توسط حبس از دو ماه. او گفت: آن را برخی از زمان برای شروع کامل در حال اجرا در مسیر 100 متر.
“عضلات تنگ در حال حاضر, بنابراین من فقط شل کردن آنها را. من برای بیدار کردن عضلات. آن را حداقل دو ماه در سرعت کامل” او گفت:.
“من مربی (N رامش) است که در تماس تصویری در, آموزش, و او به من می گوید چه باید بکنید و من به دنبال دستورالعمل.
“سخت تر آموزش آموزش مانند 1km تکرار اجرا خواهد شد برخی از زمان و من نمی توانم آن را انجام دهد به زودی. اگر من که من مجروح شده است. من هیچ مربی و هیچ physio با من خیلی باید مراقب باشید.”
او مربی رامش در حال حاضر در خانه اش در حیدرآباد و او نمی تواند با Dutee با توجه به مستند. او در اوایل با توجه به یک متخصص فیزیوتراپی با Odisha دولت اما او نیز بازگشت به خانه اش در Mizoram.
او هدف این است که برای حفظ میزان معینی از تناسب اندام و فرم در این فصل و طرح برخی از خارجی آموزش و رقابت نانامی به بازی سال آینده برای صعود به بازی های المپیک توکیو.
“من شروع به آموزش وجود دارد ولی عدم قطعیت در سراسر. من را در رویدادهای ملی و برنامه ریزی شده توسط AFI در ماه های سپتامبر و اکتبر. این وقایع نیز آزمایشی.
“المپیک تحصیلی دوره است به حالت تعلیق تا پایان این فصل و هیچ نقطه وجود دارد همه از رفتن. من می خواهم به واجد شرایط برای بازی های المپیک به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در سال آینده. پس از آن من می خواهم به انجام بهترین من در این بازی در توکیو است.”
Dutee دارای رکورد ملی از 11:22 ثانیه در 100 متر در حالی که توکیو المپیک صلاحیت زمان 11:15 ثانیه. PTI

مقاله قبلیArohi Productions اعلام برندگان آنلاین مسابقه آواز
بعدی مقالهبین المللی هاکی می توانید رزومه تنها پس از COVID واکسن توسعه یافته است: FIH

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان